KFC Rozvoz

Kupon KFC

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě KFC Rozvoz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu KFC Rozvoz.

KFC

KFC je americkou společností, která se zabývá prodejem rychlého občerstvení, především smaženého kuřete v různých variantách. Aktuální KFC nabídka zahrnuje již více než 400 produktů. Vychutnat si tak můžete bohaté snídaně nebo odpolední menu za skvělou cenu. KFC založil roku 1939 Colonel Sanders v americkém státě Kentucky. Společnost se rychle rozrostla a v současné době má již přes 18 000 restaurací ve více než 100 zemích. V České republice má tento řetězec restaurací více než 100 provozoven.

Obrázek

Jak ušetřit s KFC

Každý zákazník by měl vědět o tom, že existují KFC kupony, se kterými může ušetřit na každé objednávce. Všechny kupony naleznete v mobilní aplikaci, kde se tyto kupony pravidelně mění a vždy tak narazíte na slevu, která se váže na jiný produkt. Další možností, jak ušetřit při nakupování v KFC, je nákup přes Tipli. Až si budete objednávat jídlo z této restaurace domů, nakupte si přes Tipli a získáte část peněz z nákupu zpět. Při výběru jídla na KFC webových stránkách se také podívejte pečlivě do horního menu, kde se občas nachází slevová akce na vybraný produkt. Můžete tak získat například twister s velikou slevou. Tato sleva bývá výrazně označena, takže byste ji neměli přehlédnout.

Jak získat slevový KFC kupon

Všechny slevové KFC kupony naleznete přímo v mobilní aplikaci nebo na webových stránkách KFC. Abyste se ke slevovým kuponům dostali, musíte si aplikaci stáhnout do telefonu.  Dále se určitě vyplatí sledovat KFC na sociálních sítích, kde se může čas od času objevit slevový KFC kupon. KFC kupony jsou nejčastěji na produkty, které si lidé objednávají nejvíce. Nabídka jejich kuponů je rozmanitá a nesoustředí se pouze na pálivá kuřecí křidélka, ale také na Twistery, výhodné nabídky kyblíků, cheesburgery, nápoje a mnoho dalších pokrmů, které KFC nabízí.

KFC slevy - výprodeje, Black Friday

Pokud byste chtěli v KFC najít produkty se slevou, určitě se podívejte na KFC kupóny. V případě, že byste nenašli nic zajímavého, zkuste se podívat na stránky KFC, kde bývá v horní části vedle menu kategorie slevy. Občas si totiž tato restaurace připraví pro své zákazníky produkty se slevou. Dále se KFC účastní slevové akce Black Friday. Black Friday KFC přináší pro nakupující výhodné nabídky, slevy a akce. Nejčastěji se jedná o slevu na určitý produkt, jako je například kyblík kuřecích kousků za mnohem nižší cenu, než je obvyklé. Na tyto akční nabídky jsou vždy kupony, které naleznete přímo v aplikaci po přihlášení.

KFC menu nabízí kuřecí kousky, ale i jídlo pro vegetariány

KFC menu je opravdu široké a díky tomu si lidé mohou vybírat z více jídel. Ať už máte chuť na tortilu, hamburger nebo jen na kávu, v KFC tyto produkty naleznete. Dobrou zprávou je to, že do restaurace můžete i s dětmi, protože v KFC nabídce jsou produkty i pro ně. V momentě, kdy nebudete mít chuť na žádné jídlo z této restaurace, si můžete dopřát alespoň KFC snídani nebo kávu, kterou vám připraví i v Drive Thru a nebudete muset po ránu vystupovat z vašeho auta a chodit přímo do prodejny. V případě, že se podíváte na KFC nabídku, můžete si vybírat z těchto kategorií:

 • original burgers
 • rýžová nabídka
 • kyblíky
 • boxy
 • menu
 • burgery
 • wrapy
 • kuřecí kousky
 • b-smart
 • pro děti
 • přílohy a omáčky
 • nápoje
 • shakes & dezerty
 • ben&jerry's zmrzlina
Obrázek

Proč nakupovat v KFC

V KFC si můžete vychutnat smažené kuřecí kousky, které jinde nemají. Doposud si je oblíbilo mnoho lidí, a proto se nemusíte bát, že už byste je v nabídce nenašli, protože se jedná o primární produkt této restaurace. Jestliže byste chtěli mít KFC nabídku neustále po ruce, nainstalujte do si vašeho chytrého zařízení KFC aplikaci. V té se nachází KFC kupóny, KFC slevové kódy a také celá nabídka. 

Jestliže neradi chodíte do restaurací osobně a nechce se vám vystupovat z auta, využijte u této restaurace skvělou službu, kterou je "Parking Pickup". Jednoduše si objednejte přes aplikaci a nezapomeňte zaškrtnout službu "Parking Pickup". Následně dojeďte k vámi vybrané restauraci a zaparkujte na místě, které je určené pro "Parking Pickup". Obsluha vám vaši objednávku donese až k okénku a podá vám ji do vozidla. 

Prodejna KFC Brno, Trutnov, Praha a mnoho dalších

V Praze najdete tuto oblíbenou restauraci téměř na každém kroku. Skvělé kuře si tak můžete vychutnat, kdy jen budete chtít. KFC menu i otevírací dobu konkrétní prodejny najdete na kfc.cz. V případě, že byste nechtěli do restaurace chodit osobně, využijte KFC rozvoz.

Restaurace

AdresaOtevírací doba
KFC Brno Galerie VaňkovkaVe Vaňkovce 462/1, 602 00 BrnoPo –⁠ So od 07:00 do 21:30, Ne od 08:00 do 21:00
KFC TrutnovKrkonošská, 541 01 Trutnov

Po –⁠ Ne od 08:00 do 22:00

KFC Praha NárodníNárodní 961, 110 00 Staré MěstoPo – Pá od 08:00 do 24:00
So – Ne otevřeno 24 hodin
KFC Uherské HradištěTř. Maršála Malinovského 1537, 686 01 Uherské HradištěPo – Čt od 08:00 do 22:00, Pá – Ne od 08:00 do 23:00
KFC PříbramŽežická 672, 261 01 PříbramPo – Ne od 08:00 do 22:00
Olomouc Galerie ŠantovkaPolská 1201/1, 779 00 Olomouc

Po –⁠ Ne od 09:00 do 21:00

KFC Pardubice PalácMasarykovo nám. 2799, 530 02 Pardubice IPo – So od 09:00 do 21:30, Ne od 10:00 do 21:30

KFC Valašské Meziříčí

Na Křižanově pile 943, 757 01 Valašské Meziříčí
Po – Ne od 08:00 do 22:00
České Budějovice IGY centrum
Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice 3
Po –⁠ So od 08:00 do 21:00, Ne od 09:00 – 21:00
Hradec Králové OC Futurum
Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové
Po –⁠ Čt od 08:00 do 22:00, Pá –⁠ Ne od 08:00 do 23:00

V aplikaci nebo na stránkách KFC můžete také narazit na možnost osobního vyzvednutí na prodejně. Jednoduše stačí, když si před objednáním vyberete možnost "Objednej a vyzvedni". Poté si vyberete, na které prodejně si vaši objednávku vyzvednete a dokončíte nákup. Dále si zvolíte, zda si objednávku přejete připravit "v restauraci" nebo "s sebou". Tato služba je zcela zdarma a bez poplatků.

KFC reklamace

Jídlo, které budete konzumovat přímo v restauraci, můžete reklamovat osobně přímo na místě u obsluhy. Jestliže si zvolíte objednávku s sebou nebo vám ji kurýr doveze k vám domů a až poté zjistíte, že je něco v nepořádku, můžete kontaktovat zákaznický servis. Zde s vámi vyřeší veškeré potíže. Ve většině případů dostanete novou objednávku, vrátí vám peníze nebo dostanete KFC slevový kód, který lze využít při příští objednávce.

Vyberte si KFC rozvoz nebo Objednej a vyzvedni

Vyzkoušejte si i KFC rozvoz, díky kterému nemusíte nikam jezdit / chodit. Minimální objednávka pro rozvoz jídla je 150 Kč. Využít můžete nejen KFC rozvoz Praha či KFC rozvoz Brno. Jídlo vám dovezou téměř ze všech restaurací v okolí. Podívejte se na kfc.cz/rozvoz a zjistěte, zda je možné doručení i k vám domů. Objednávat můžete online, přes telefon pomocí aplikace nebo na čísle + 420 277 000 000. I při objednávce online lze využívat kupony KFC.

Mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci ve vašem telefonu budete moci vyhledat nejbližší prodejnu i s otevírací dobou a podrobným KFC menu. Najdete zde i kompletní KFC ceník jednotlivých produktů. Přes aplikaci si také jednoduše objednáte vaše oblíbené jídlo prostřednictvím služby KFC rozvoz nebo Objednej a Vyzvedni. A navíc získáte speciální KFC kupóny nebo limitované nabídky této služby. Aplikace je dostupná v App Store i Google Play.

Abyste mohli využívat KFC kupóny a KFC slevové kódy, tak si stáhněte aplikaci do telefonu. V nabídce se jich nachází vždy hned několik. Jakmile dorazíte do restaurace, ukažte obsluze při objednávání váš kupon KFC na telefonu. V případě online objednávky stačí kliknout na zelené tlačítko pod kuponem "Objednat online". 

Objednávka přes Wolt

Ať už Wolt máte rádi nebo jste si přes tuto službu ještě nic neobjednali, Wolt je online kurýrní služba, která vám může dovézt objednávku až k vám domů. Díky objednávání přes Wolt KFC můžete využít slevové kupony KFC a získat slevu na objednávku. Ještě levnější objednávku můžete získat s Tipli kuponem. 

Objednávka přes Dáme jídlo

Dáme jídlo KFC již zná mnoho lidí a získává si stále větší oblibu. Pokud se vám nechce nikam chodit a chtěli byste si objednat KFC domů, využijte aplikaci Dáme jídlo a objednejte si online. Stav vaší objednávky můžete sledovat online přímo v telefonu.

Vychutnejte si v KFC snídani

Pokud nemáte po ránu chuť na smažená kuřata nebo další pokrmy, které naleznete v KFC menu, můžete si vychutnat KFC snídani, a navíc je z čeho vybírat. V případě, že jste o KFC snídani ještě neslyšeli, máte na výběr z několika druhů snídaní. U většiny naleznete toast, ale můžete si dopřát také snídaňové Qurrito nebo snídaňový talíř. 

Obrázek

Kontakt

Ať už potřebujete pomoct s objednávkou, chcete sdělit stížnost nebo pochvalu, kontaktujte zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na webové stránce společnosti kfc.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 277 000 000. Zaměstnanci zákaznického servisu jsou tu pro vás každý den od 11:00 do 21:00.

Dárková karta

Obdarujte někoho z rodiny nebo přátel dárkovou kartu. Pokud víte o někom, kdo si rád dopřává jídlo od KFC, věnujte mu dárkový voucher. Dárková karta je platná po dobu 1 roku (od zakoupení) ve všech restauracích KFC v České republice. Dárkovou kartu lze nabít jakoukoliv částkou mezi 200 a 5 000 Kč.

Výhody s kartou ISIC/ALIVE

Pokud jste majitelem karty ISIC nebo ALIVE a chodíte pravidelně nebo jen občas do KFC, můžete využívat výhodných nabídek. Za 110 Kč dostanete hned dva sendviče. Vybírat můžete ze dvou variant - Twister nebo Zinger, které můžete libovolně kombinovat (Twister & Twister/ Twister & Zinger/ Zinger & Zinger).

Drive Thru Club

Řidiči, kteří by chtěli mít nakupování v KFC o něco pohodlnější, si mohou zajet do Drive Thru. Zde si objednají přímo z auta s pomocí mikrofonu a poté jim obsluha podá objednávku z okýnka. Skvělou možností je ale i to, když se v tomto případě stanete členem Drive Thru Clubu. V tu chvíli totiž můžete využívat jedinečné výhody. Stačí požádat obsluhu restaurace na Drive Thru o samolepku clubu, kterou viditelně nalepíte na okénko vašeho auta. Tím získáte následující výhody:

 • Při nákupu nad 300 Kč dostanete navíc zdarma salát Coleslaw nebo 5 ks pikantních Hot Wings.
 • Při nákupu nad 500 Kč dostanete salát Coleslaw + 5 ks pikantních Hot Wings zdarma.

KFC Rozvoz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon KFC 199 Kč na 2x Qurrito Orange

19.01.2023

Slevový kupon KFC 85 Kč za 2x Stripsy + hranolky + dip

19.01.2023

Slevový kupon KFC 39 Kč za velké hranolky + omáčka

19.01.2023

Slevový kupon KFC 179 Kč za 1x Malibu Twister + 1x Qurrito Orange

19.01.2023

Slevový kupon 20x Hot Wings + 2x dip jen za 329 Kč

30.07.2022

Jak uplatnit slevové kupony KFC

Jestliže si nevíte rady s uplatněním slevového kuponu nebo kódu v obchodě KFC, podívejte se na tento návod. Vyberte si vaši slevu a ušetřete. Nejprve si vyberte KFC slevový kupón, který chcete při nákupu v e-shopu uplatnit. 
Přihlaste se do Tipli a pokud ještě nemáte účet u Tipli, zaregistrujte se. Zkopírujte slevový kód KFC a klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“, které vás přesměruje do obchodu KFC. V e-shopu si vyberte produkty a vložte je do košíku. Přejděte do nákupního košíku a v dolní části stránky naleznete část pojmenovanou „Mám slevový kód“. KFC slevový kupón vložte do příslušného políčka s nápisem „Zadejte svůj slevový kód“. Objednávku pak dokončete zvolením způsobu platby a doručení.

Obrázek

Pokud vám nepůjde slevový kód KFC uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že platnost kuponu již vypršela, a proto vám nepůjde slevový kód uplatnit. Některé slevové kódy lze uplatnit pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního slevového kódu KFC je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O KFC Rozvoz

Pokud máte chuť na něco dobrého, ale nechce se vám zrovna vařit, můžete navštívit KFC nebo využít KFC rozvoz. KFC je fastfood, který nabízí smažené kuřecí kousky v různých podobách, ale naleznete zde i nápoje nebo jídlo pro vegetariány. KFC menu má širokou nabídku a vše vám připraví do pár minut, takže nemusíte v restauraci ani doma dlouho čekat. KFC má po celé České republice přes 100 provozoven, takže byste to neměli mít do žádné daleko. Velkou výhodou KFC jsou také KFC kupóny, které zákazníci rádi využívají při nakupování, protože tak mohou získat slevu na celou objednávku.

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  12 
Objednávka do 600 Kč 8 
Objednávka nad 600 Kč 12 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  12  zpět z ceny nákupu v obchodě KFC Rozvoz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se