KFC slevový kód

KFC je fastfood, který nabízí smažené kuřecí kousky v různých podobách, ale naleznete zde i nápoje nebo jídlo pro vegetariány. V tomto fastfoodu si můžete vytvořit objednávku online a využít KFC rozvoz, díky kterému vám jídlo dovezou až domů a ještě ušetříte, pokud použijete KFC kupony na rozvoz. Oblíbené kupony vám přinášejí slevy, které z vašeho nákupu udělají ještě větší požitek. Tak proč čekat? Podívejte se na nabídku této restaurace a objevte, jak skvělé mohou být úspory na oblíbeném jídle. KFC rozvoz - rychlost, kvalita a šetření na dosah ruky!

Slevový kód KFC Rozvoz

Exkluzivní slevové kódy KFC Rozvoz v aplikaci KFC

Platí do 21.05.2024

 
 

Stáhněte si mobilní aplikaci KFC a získejte přístup k exkluzivním slevovým kuponům. Kupon využijte v košíku obchodu.

KFC sleva na časově omezené nabídky

Platí do 31.05.2024

 
 

Sledujte pravidelně KFC kupony a využijte výhodné nabídky. KFC slevy se každý týden mění.

KFC slevové kódy na objednávky v KFC

Platí do 31.05.2024

 
 

Udělejte si radost s vašim oblíbeným jídlem a plaťte méně s aplikací KFC.

Slevy KFC pro studenty

 
 

Využijte slevy pro studenty s kartou ISIC a ALIVE a šetřete peníze při každé objednávce. Nezapomeňte využít také slevové kupony na KFC Rozvoz. více

Doručení jídla KFC do 30 minut od objednání

Platí do 31.05.2024

 
 

Objednejte si v tomto obchodě online a vaše objednávka vám bude doručena do 30 minut.

Dárková karta KFC: Originální dárek pro vaše blízké

 
 

Věnujte někomu blízkému originální dárek v podobě KFC dárkové karty. Obdarovaný může KFC slevový kód uplatnit při objednávce. více

KFC

Tato americká společnost se zabývá prodejem rychlého občerstvení, především smaženého kuřete v různých variantách. Aktuální nabídka tohoto fastfoodu zahrnuje již více než 400 produktů. Vychutnat si tak můžete bohaté snídaně nebo odpolední menu za skvělou cenu. Tento obchodní řetězec založil roku 1939 Colonel Sanders v americkém státě Kentucky. Společnost se rychle rozrostla a v současné době má již přes 18 000 restaurací ve více než 100 zemích. V České republice má tento řetězec restaurací více než 100 provozoven.

Obrázek

Jak ušetřit při nakupování v tomto fastfoodu

Každý zákazník by měl vědět o tom, že existují KFC kupony, se kterými může ušetřit na každé objednávce. Všechny kupony naleznete v mobilní aplikaci, kde se tyto kupony pravidelně mění a vždy tak narazíte na slevu, která se váže na jiný produkt. Další možností, jak ušetřit při nakupování v této restauraci, je nákup přes Tipli. 

Až si budete objednávat jídlo z této restaurace domů, nakupte si přes Tipli a získáte část peněz z nákupu zpět. Při výběru jídla na webových stránkách tohoto řetězce se také podívejte pečlivě do horního menu, kde se občas nachází akce na vybraný produkt. Můžete tak získat například twister za výhodnou cenu. Tato KFC akce bývá výrazně označena, takže byste ji neměli přehlédnout.

Jak získat slevový kupon na nákup KFC jídla pro celou rodinu

Všechny kupony naleznete přímo v mobilní aplikaci nebo na webových stránkách www.kfc.cz. Abyste se ke kuponům dostali, musíte si aplikaci stáhnout do telefonu.  Dále se určitě vyplatí sledovat sociální sítě tohoto fastfoodu, kde se může čas od času objevit kupon či kód. Akce jsou nejčastěji na produkty, které si lidé objednávají nejvíce. Nabídka slev je rozmanitá a nesoustředí se pouze na pálivá kuřecí křidélka, ale také na Twistery, výhodné nabídky kyblíků, cheesburgery, nápoje a mnoho dalších pokrmů, které restaurace nabízí.

KFC slevy – výprodej, Black Friday

Pokud byste chtěli ve fastfoodu nakoupit levněji, určitě se podívejte na kupony do aplikace. V případě, že byste nenašli nic zajímavého, zkuste se podívat na webové stránky, kde bývá v horní části vedle menu kategorie slevy. Dále se tento obchodní řetězec účastní slevové akce s názvem Black Friday. Black Friday KFC přináší pro nakupující výhodné nabídky a nejčastěji se jedná o akci na určitý produkt, jako je například KFC kyblík kuřecích kousků za mnohem nižší cenu, než je obvyklé. Na tyto akční nabídky jsou vždy kupony, které naleznete přímo v aplikaci po přihlášení.

Kuřecí křidélka, hamburgery, jídlo pro vegetariány nebo saláty

Menu tohoto fastfoodu je opravdu bohaté a díky tomu si lidé mohou vybírat z více jídel. Ať už máte chuť na tortillu, hamburger nebo jen na kávu, tak zde tyto produkty naleznete. Dobrou zprávou je to, že do restaurace můžete i s dětmi, protože v nabídce jsou produkty i pro ně. Do tohoto fastfoodu nemusíte chodit pouze na kuřecí křidélka, twistery nebo KFC B-smart, ale vyzkoušet si můžete i KFC snídaně či KFC kávu, kterou vám připraví i v Drivte Thru. V případě, že se podíváte na nabídku, můžete si vybírat z těchto kategorií:

 • original burgers
 • rýžová nabídka
 • kyblíky
 • boxy
 • menu
 • burgery
 • wrapy
 • kuřecí kousky
 • b-smart
 • pro děti
 • přílohy a omáčky
 • nápoje
 • shakes & dezerty
 • ben&jerry's zmrzlina
Obrázek

Proč nakupovat v této restauraci

V této restauraci si můžete vychutnat smažené kuřecí kousky, které jinde nemají. Doposud si je oblíbilo mnoho lidí, a proto se nemusíte bát, že už byste je v nabídce nenašli, protože se jedná o primární produkt této restaurace. Jestliže byste chtěli mít nabídku neustále po ruce, nainstalujte do si vašeho chytrého zařízení KFC aplikaci. V té se nachází kupony slevové kódy a také celá nabídka. 

Jestliže neradi chodíte do restaurací osobně a nechce se vám vystupovat z auta, využijte u této restaurace skvělou službu, kterou je "Parking Pickup". Jednoduše si objednejte přes aplikaci a nezapomeňte zaškrtnout službu "Parking Pickup". Následně dojeďte k vámi vybrané restauraci a zaparkujte na místě, které je určené pro "Parking Pickup". Obsluha vám vaši objednávku donese až k okénku a podá vám ji do vozidla. 

Prodejna KFC Brno, Trutnov, Praha a mnoho dalších

V Praze najdete tuto oblíbenou restauraci téměř na každém kroku. Skvělé kuře si tak můžete vychutnat, kdy jen budete chtít. KFC menu i otevírací dobu konkrétní prodejny najdete na webových stránkách této restaurace. V případě, že byste nechtěli do restaurace chodit osobně, využijte rozvoz.

V aplikaci nebo na stránkách restaurace můžete narazit na možnost osobního vyzvednutí na prodejně. Jednoduše stačí, když si před objednáním vyberete možnost "Objednej a vyzvedni". Poté si vyberete, na které prodejně si vaši objednávku vyzvednete a dokončíte nákup. Dále si zvolíte, zda si objednávku přejete připravit "v restauraci" nebo "s sebou". Tato služba je zcela zdarma a bez poplatků.

Restaurace KFC

AdresaKFC otevírací doba
Brno Galerie VaňkovkaVe Vaňkovce 462/1, 602 00 BrnoPo –⁠ So od 07:00 do 21:30, Ne od 08:00 do 21:00
Praha NárodníNárodní 961, 110 00 Staré MěstoPo – Pá od 08:00 do 24:00
So – Ne otevřeno 24 hodin
TrutnovKrkonošská, 541 01 Trutnov

Po –⁠ Ne od 08:00 do 22:00

Uherské HradištěTř. Maršála Malinovského 1537, 686 01 Uherské HradištěPo – Čt od 08:00 do 22:00, Pá – Ne od 08:00 do 23:00
Pardubice PalácMasarykovo nám. 2799, 530 02 Pardubice IPo – So od 09:00 do 21:30, Ne od 10:00 do 21:30
Olomouc Galerie ŠantovkaPolská 1201/1, 779 00 OlomoucPo –⁠ Ne od 09:00 do 21:00
BenešovČervené Vršky 2402, 256 01 BenešovPo –⁠ Ne od 07:00 do 23:00
ChomutovObchodní zóna 298, 434 11 OtviceNe – Čt od 07:30 do 22:00, Pá - So od 07:30 do 22:30
Liberec nám. Soukenné 121/1, 460 01 LiberecÚt - So od 09:00 do 21:00, Ne - Po od 11:00 do 20:00

Hradec Králové OC Futurum

Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové

Po –⁠ Čt od 08:00 do 22:00, Pá –⁠ Ne od 08:00 do 23:00

KFC reklamace

Jídlo, které budete konzumovat přímo v restauraci, můžete reklamovat osobně přímo na místě u obsluhy. Jestliže si zvolíte objednávku s sebou nebo vám ji kurýr doveze k vám domů a až poté zjistíte, že je něco v nepořádku, můžete kontaktovat zákaznický servis. Zde s vámi vyřeší veškeré potíže. Ve většině případů dostanete novou objednávku, vrátí vám peníze nebo dostanete kód, který lze využít při příští objednávce.

Vyberte si rozvoz nebo Objednej a vyzvedni

Vyzkoušejte si rozvoz od této restaurace, díky kterému nemusíte nikam jezdit / chodit. Minimální objednávka pro rozvoz jídla je 150 Kč. Využít můžete nejen KFC rozvoz Praha či KFC rozvoz Brno. Jídlo vám dovezou téměř ze všech restaurací v okolí. Podívejte se na kfc.cz/rozvoz a zjistěte, zda je možné doručení i k vám domů. Objednávat můžete online, přes telefon pomocí aplikace nebo na čísle + 420 277 000 000. I při objednávce online lze využívat kupony.

Přes mobilní aplikaci lze vyhledat nejbližší prodejnu i objednat jídlo domů

Díky mobilní aplikaci ve vašem telefonu budete moci vyhledat nejbližší prodejnu i s otevírací dobou a podrobným menu. Najdete zde i kompletní KFC ceník jednotlivých produktů. Přes aplikaci si také jednoduše objednáte vaše oblíbené jídlo prostřednictvím služby rozvoz nebo Objednej a Vyzvedni. A navíc získáte speciální kupony nebo limitované nabídky této služby. Aplikace je dostupná v App Store i Google Play.

Abyste mohli využívat slevy, tak si stáhněte aplikaci do telefonu. V nabídce se jich nachází vždy hned několik. Jakmile dorazíte do restaurace, ukažte obsluze při objednávání váš kupon na telefonu. V případě online objednávky stačí kliknout na zelené tlačítko pod kuponem "Objednat online". 

Objednávka přes Wolt

Ať už Wolt máte rádi nebo jste si přes tuto službu ještě nic neobjednali, Wolt je online kurýrní služba, která vám může dovézt objednávku až k vám domů. Díky objednávání přes Wolt KFC můžete využít kupony či kódy a získat levnější objednávku. Ještě levnější objednávku můžete získat s Tipli kuponem. 

Objednávka přes Foodoru

Foodora KFC již zná mnoho lidí a získává si stále větší oblibu. Pokud se vám nechce nikam chodit a chtěli byste si objednat KFC domů, využijte aplikaci Foodora a objednejte si online. Stav vaší objednávky můžete sledovat online přímo v telefonu.

Vychutnejte si vynikající snídani

Pokud nemáte po ránu chuť na smažená kuřata nebo další pokrmy, které naleznete v menu, můžete si vychutnat snídani, a navíc je z čeho vybírat. V případě, že jste o těchto snídaních ještě neslyšeli, máte na výběr z několika druhů jídel. U většiny naleznete toast, ale můžete si dopřát také snídaňové Qurrito nebo snídaňový talíř. 

Obrázek

Dárková karta

Obdarujte někoho z rodiny nebo přátel dárkovou kartu. Pokud víte o někom, kdo si rád dopřává jídlo od této restaurace, věnujte mu dárkový voucher. Dárková karta je platná po dobu 1 roku (od zakoupení) ve všech restauracích v České republice. Dárkovou kartu lze nabít jakoukoliv částkou mezi 200 a 5 000 Kč.

Výhody s kartou ISIC/ALIVE

Pokud jste majitelem karty ISIC nebo ALIVE a chodíte pravidelně nebo jen občas do této restaurace, můžete využívat výhodných nabídek KFC ISIC. Za 110 Kč dostanete hned dva sendviče. Vybírat můžete ze dvou variant - Twister nebo Zinger, které můžete libovolně kombinovat (Twister & Twister/ Twister & Zinger/ Zinger & Zinger).

KFC Drive Thru Club

Řidiči, kteří by chtěli mít nakupování v této restauraci o něco pohodlnější, si mohou zajet do Drive Thru. Zde si objednají přímo z auta s pomocí mikrofonu a poté jim obsluha podá objednávku z okýnka. Skvělou možností je ale i to, když se v tomto případě stanete členem Drive Thru Clubu. V tu chvíli totiž můžete využívat jedinečné výhody. Stačí požádat obsluhu restaurace na Drive Thru o samolepku clubu, kterou viditelně nalepíte na okénko vašeho auta. Tím získáte následující výhody:

 • Při nákupu nad 300 Kč dostanete navíc zdarma salát Coleslaw nebo 5 ks pikantních Hot Wings.
 • Při nákupu nad 500 Kč dostanete salát Coleslaw + 5 ks pikantních Hot Wings zdarma.

KFC Rozvoz slevové kódy, které jste zmeškali

Akční doprava zdarma nad 649 Kč z KFC

17.05.2024

KFC kupony na 3 hot wings z KFC zdarma

01.11.2023

Levnější KFC rozvoz se slevovými kupony

13.12.2023

Slevy až 10 % na menu

21.08.2023

Zmrzlina BEN&JERRY'S na KFC Rozvoz

30.09.2023

3 Hot Wings zdarma

30.06.2023

Sestavte si svůj kyblík na KFC rozvoz

31.05.2023

Slevový kód KFC Rozvoz na 3 Hot Wings zdarma

16.05.2023

Slevový kupon KFC 199 Kč na 2x Qurrito Orange

19.01.2023

Slevový kupon KFC 85 Kč za 2x Stripsy + hranolky + dip

19.01.2023

Jak uplatnit KFC kupony

Jestliže si nevíte rady s uplatněním slevového kuponu nebo kódu v tomto obchodě, podívejte se na tento návod. Nejprve si vyberte kupon, který chcete při nákupu v e-shopu uplatnit. Poté se přihlaste do Tipli účtu a pokud ještě účet nemáte, zaregistrujte se. Dále Zkopírujte kód a klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“, které vás přesměruje do obchodu. V e-shopu si vyberte produkty a vložte je do košíku. Hned poté přejděte do nákupního košíku a v dolní části stránky naleznete část pojmenovanou „Mám slevový kód“. Kupon vložte do příslušného políčka s nápisem „Zadejte svůj slevový kód“. Objednávku pak dokončete zvolením způsobu platby a doručení.

Obrázek

Pokud vám nepůjde kód uplatnit, zkontrolujte, že jste jej opsali správně. Další možnou chybou může být to, že jeho platnost již vypršela, a proto vám nepůjde uplatnit. Některé kódy lze uplatnit pouze na vybrané produkty a v případě nefunkčního kódu je potřeba se podívat, zda jste zvolili správné produkty.

Recenze KFC Rozvoz

Martin .

14.03.2023 4.0

Ok

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod KFC Rozvoz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se