Nabídka půjček

Cool Credit půjčka od 1000 Kč do 20000 Kč Mám zájem

Cool Credit

Cool Credit s. r. o. je finanční společnost se sídlem v Praze, která se specializuje na poskytování malých krátkodobých půjček online. S Cool Credit půjčkou dostanete peníze ještě ten stejný den. Půjčit si lze už od 1 000 Kč. Maximální výše je ale omezená tím, kolikrát už vám společnost půjčila.

Podobné firmy

Cool Credit

Cool Credit s. r. o. je ryze česká finanční společnost založená v roce 2013. S ní tak máte jistotu, že si nepůjčujete od anonymní zahraniční firmy. Cool Credit není banka, ale je pod dozorem České národní banky, která hlídá férovost finančního trhu v České republice.

Proč Cool Credit?

Cool Credit půjčku získáte super rychle a super snadno. Pro podání online žádosti stačí občanka, mobil a doklad o příjmech. Půjčíte-li si v pracovní den, můžete mít peníze na účtu do hodiny.

Je půjčka Cool Credit opravdu cool?

Ano i ne. Vyplatí se těm, co potřebují peníze rychle a zároveň se nechtějí s dluhy trápit dlouho. Splatnost půjčky je totiž 5 ‑ 30 dní. Hodí se proto jako blesková pomoc v případě náhlých nákladů, jako je oprava auta nebo náhrada za pračku, která to už vzdala.

Musíte mít ale jistotu, že v dané době půjčku opravdu splatíte. Většinou se vám to podaří, jakmile přijde další výplata, ale je dobré mít na mysli, že k půjčce přibudou také úroky. V krajním případě je možné splátku odložit, ale zaplatíte za to až 32,5 % z dlužné částky.

Příklad Cool Credit půjčky

  • Půjčka : 10 000 Kč
  • Doba splatnosti: 30 dní (což je maximální doba splatnosti)
  • Poplatek: 3 250 Kč
  • Celkem zaplatíte: 13 250 Kč
  • RPSN: 2 969 %

Je splatnost 30 dní moc málo? Pomůžeme vám najít půjčku, která na vás nebude spěchat. Zadejte požadovanou dobu splatnosti do srovnávače půjček a podívejte se, kdo vaše nároky splní.

Přehled o stavu půjčky

Všechny podstatné informace o tom, kolik ještě potřebujete splatit, získáte po přihlášení do klientského centra Cool Credit. Tam můžete také požádat o prodloužení splatnosti.

Co říkají Cool Credit recenze?

Zkušenosti zákazníků, které jsem se dočetli na internetu, jsou velmi pozitivní. Nejlépe je hodnocená rychlost půjčky a skutečnost, že někteří měli peníze na účtě i do 10 minut! Zcela jinak se ale cítí lidé, kteří se dostali do problémů se splátkami.

Společnost nenabízí možnost vytvořit splátkový kalendář a v případě opožděných plateb si účtuje nemalé penále. Počítejte také s tím, že napoprvé si půjčíte jen malou částku. Společnost chrání sebe i vás tím, že částky od 10 000 Kč si lze půjčit až když první půjčku úspěšně splatíte.

Cool Credit kontakt:

Společnost můžete kontaktovat emailem nebo po telefonu. Ten je nejlepší využít v pracovní den v době od 8 do 18 hodin. Informace o stavu své půjčky zjistíte po přihlášení do klientského centra.

  • Telefon: 226 219 946
  • Email: info@coolcredit.cz