Onlinekoupelny.cz

O obchodu Onlinekoupelny.cz

Chystá se u vás rekonstrukce? Stavíte nový dům? Koupelna je mnohdy místem v domácnosti, které se tak trochu opomíjí. I zde je potřeba se cítit dobře a příjemně. Vždyť vana plná pěny je příjemný relax, který si po namáhavém dni zasloužíte. Sanitino.cz pomůže uskutečnit každý váš sen.

Praktická versus stylová

Koupelna musí hlavně fungovat, takže při rekonstrukci celého domu či bytu často nezůstávají peníze právě na koupelnu. Dokud slouží, nemusíte řešit, co opravit. Rozhodnete-li se pro rekonstrukci koupelny, pak vás čeká hned několik základních a zásadních rozhodnutí, která udají její tón a vzhled.

Je pro vás pohodlnější každodenní sprchování než si napustit vanu? Rádi si naopak napustíte vanu, přidáte pěnu a užijete si odpočinek? Při rekonstrukci se musíte rozhodnout. Mít v koupelně sprchový kout nebo vanu, popřípadě obojí? Jaké vybrat kachličky nebo umyvadlo? Sladit vše s ostatními komponenty v domácnosti? Díky jednoduchým otázkám si ujasníte, jak by měla vaše koupelna vypadat.

Koupelna snů

Na e-shopu Sanitino si pořídíte nejen veškeré vybavení do koupelny, ale také vše do kuchyně nebo vybavení pro dům a zahradu. Nevíte si rady? Přemýšlíte, zda se bude hodit typ kachliček, odtoků nebo toalet pro vaši koupelnu? Nechte si poradit. Spoustu zajímavých rad a tipů najdete v kategoriích Poradna a Blog, kde vám jednotlivé články odpoví na spoustu dotazů.

Internetový obchod Sanitino je od roku 2008 spolehlivým partnerem pro vše, co se týče kuchyňského a koupelnového vybavení. Vsázejí na renomované české a světové značky. Jejich nabídka je široká, takže si vybere opravdu každý. Své e-shopy mají například také na Slovensku, v Holandsku, Itálii, Rakousku a dalších zemích.

Online nakupování

Sanitino aktuálně nemá kamennou prodejnu, vše objednáte přes internet, odkudkoliv. Zboží je možné nepoškozené vrátit zpět do 14 dní od převzetí zásilky a to bez udání důvodu.

Doprava a platba

 • Kurýr PPL
 • Toptrans
 • Dobírka
 • Bankovní převod
 • Online platba kartou
 • Online bankovní převod

Kontakty

Máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte telefonní linku +420 468 006 468 nebo pošlete e-mail info@sanitino.cz. Reklamaci vyřídíte na e-mailu reklamace@sanitino.cz.

 • Podobné produkty koupíte na slovenském e-shopu Svet-kupelne.sk.
 • Podobné produkty koupíte na polském e-shopu Komfort.pl.

Sanitino slevové kupóny přináší možnost ušetřit a získat slevu. Jak uplatnit kupóny?

1. Vybrat slevový kupón

Z nabídky aktivních slevových kupónů si vyberte takový, který pro svůj nákup využijete.

2. Zkopírovat kód

Klikněte na symbol nůžek a zkopírujte slevový kód.

3. Uplatnit kód

Kliknutím na „Použít kupon“ se dostanete do e-shopu, kde vyberete vše, co potřebujete. Vložte kód, uplatněte a sleva se automaticky propíše.

Obchody, kde vás odměníme

O Onlinekoupelny.cz

Vybavte si vaši koupelnu snů. Nebudete ji chtít opustit. Připravte si v koupelně prostor pro relaxaci a oddech nebo místo, kde začnete každý nový den. Vybavte svou koupelnu prakticky a stylově, Santinio vám v tom pomůže.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Onlinekoupelny.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se