Obchody / Služby / Českomoravská… O Českomoravská stav -

Českomoravská stavební spořitelna

O obchodu Českomoravská stavební spořitelna

ČMSS byla založena roku 1993 a zpočátku se specializovala pouze na stavební spoření a související úvěry na bydlení. Postupem času spořitelna rozšířila své portfolio o produkty, které pokrývají široké spektrum služeb. Model ČMSS je postaven na obchodním poradenství široké síti externích spolupracovníků. Českomoravská stavební spořitelna sídlí v Praze a její kód je 7960.

ČMSS stavební spoření

Stavební spoření je nejvíce vyhledávaným produktem ČMSS. Stavební spoření u Českomoravské stavební spořitelny je nejlepší volbou pro bezrizikové zhodnocení peněz. Pomocí stavebka od ČMSS tak můžete například dětem naspořit na budoucnost, zajistit si prostředky na stáří nebo si otevřít cestu k výhodnému úvěru na rekonstrukci - ať už půjde o klasickou nebo americkou hypotéku. Našetřené úspory můžete využít na jakékoliv účely. Na internetových stránkách ČMSS si můžete pomocí online kalkulačky spočítat předpokládanou částku nebo na sebe zanechat kontaktní údaje (číslo, email a jméno) a ze spořitelny vás kontaktuje poradce, který zodpoví všechny dotazy týkající se stavebního spoření.

Hypotéka od Českomoravské stavební spořitelny

Ať už jsou vaše představy nákup nemovitosti nebo koupě bytu či nového domu, hypotéka od ČMSS jim dá reálnou podobu. Hypotéku si u Českomoravské stavební spořitelny vyřídíte i bez zástavy nemovitosti. Dočasně nezajištěný úvěr vám tak pomůže, jestliže chcete nemovitost, na kterou zatím nelze zřídit zástavní právo. Stejně jako u stavebního spoření si na webových stránkách ČMSS můžete pomocí online aplikace hypoteční kalkulačka spočítat množství peněz, které si můžete půjčit. Pro případné dotazy ohledně produktu stačí zanechat kontaktní údaje a ze spořitelny vás kontaktuje školený poradce a poradí se všemi dotazy.

ČMSS kontakt

Českomoravskou stavební spořitelnu můžete kontaktovat na centrále ČMSS na adrese Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10. Na internetových stránkách stavební spořitelny si rezervujte termín schůzky a zajistěte si tak, že nebudete zbytečně čekat, než na vás přijde řada.

Otevírací hodiny centrály ČMSS:

 • Pondělí – 9:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
 • Úterý – 8:00 - 12:30, 13:30 - 16:00
 • Středa – 9:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
 • Čtvrtek – 9:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
 • Pátek – 9:00 - 12:30, 13:30 - 16:00

Na centrále ČMSS můžete kontaktovat tiskové oddělení osobně nebo pomocí telefonních čísel 225 222 106, 225 222 002.

Produkty

Obchody, kde vás odměníme

O Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna, a.s., zkratka ČMSS, je ikonicky známá díky svému maskotovi v podobě lišky nabízející finanční služby. ČMSS na tuzemském trhu nabízí široké spektrum finančních služeb a je největší stavební spořitelnou v České republice.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Českomoravská stavební spořitelna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se