Ratio leták informace

Všechny platné Ratio letáky na jednom místě! Ratio aktualizuje letákovou nabídku pravidelně 1x měsíčně a letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Nepravidelně také vycházejí výprodejové letáky, které mají planost jen dva týdny. U nás najdete všechny Ratio letáky online.

Ratio je velkoobchodní prodejna potravin a drogistického zboží, která se nachází v Praze 5 ve Velkotržnici Lipence. Společnost Ratio vznikla v roce 1992. Nejprve se Ratio specializovalo převážně na dovoz alkoholických nápojů ze zahraničí, zejména z Finska. V roce 1993 firma otevřela ojedinělý velkoobchod Cash and Carry a zvětšovala nabídku sortimentu.

V Ratiu si na své přijdou restaurace, penziony, maloobchodní prodejny, sezonní prodejci i soukromé osoby. K nákupu ve velkoobchodě Ratio není potřeba živnostenský list ani žádné jiné oprávnění. Ratio každý měsíc vydává šedesáti stránkový Ratio leták s aktuální akční nabídkou zboží. Sortiment Ratio zahrnuje nejširší nabídku alkoholických nápojů v České republice, nealkoholické nápoje, víno, pivo, konzervárenské zboží, oleje, suché směsi, cukrovinky, kávy, čaje, koření, sušené plody, uzenářské výrobky a lahůdky, mlékárenské výrobky, mražené zboží bio potraviny, dia potraviny, ovoce, zeleninu, drogerii pro domácí potřebu, profesionální drogistické zboží, tabákové výrobky a další. Vybírat můžete z více jak patnácti tisíc položek.

Ratio aktuální leták si můžete nechat zaslat poštou nebo si ho prolistovat v pohodlí domova online na našich stránkách. Ratio akční leták nabízí výhodné ceny jak potravin, tak i drogerie. Nepravidelně také vychází jednostránkový výprodejový leták, který má obvykle platnost pouze dva týdny.

Ratio také nabízí plno doplňkových služeb jako například rozvoz zboží, pomoc při nakládání zboží, zhotovení dárkových košů na přání nebo objednávka zboží, které Ratio nemá ve stálém sortimentu. Vjezd do areálu Velkotžnice Lipence je zpoplatněn, ale pokud v Ratio nakoupíte nad tři tisíce korun, firma vám čásku za parkovné proplatí. Ratio prodejna je plně bezbariérové a nakoupit zde můžete s dětmi jakéhokoliv věku bez omezení.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Ratio.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se