Obchody / Ratio O Ratio -

Ratio

O obchodu Ratio

Firma Ratio nabízí kompletní sortiment potravinářského a drogistického zboží pro velkoodběratele. Hlavními klienty jsou restaurace, penziony, maloobchodní prodejny, cukrárny, sezónní provozovny, ale také početné rodiny. Firma vydává jednou měsíčně 60 stránkový Ratio leták, kde naleznete veškeré aktuálně nabízené zboží. Všechny Ratio prodejny jsou bezbariérové. K nákupu v prodejnách nemusíte mít žádné oprávnění, kartu ani živnostenský list.

Široký sortiment prodeje

V obchodech naleznete širokou nabídku potravin, alkoholických a nealkoholických nápojů, cukrovinek, konzervované potraviny, kávy a čaje, mlékárenské a uzenářské produkty, suché plody, koření, lahůdky, bio produkty, dia potraviny, čerstvé ovoce, zeleninu a kompletní drogistický sortiment.

Obchod Ratio je rovněž certifikovaným prodejcem alkoholu. Můžete tak mít jistotu, že zde nakoupíte široký sortiment alkoholických nápojů nejvyšší kvality za skvělé ceny.

Ratio obchod potraviny

Velkotržnice Lipence

Velkoobchod společnosti Ratio s. r. o. se nachází v areálu velkotržnice na Praha 5 Lipence. Tato prodejna nabízí na ploše 7000 m2 vše přes potravinářské zboží, ovoce, zeleninu, drogerii, hygienický sortiment a další potřeby. V této prodejně máte možnost využít Ratio slevy nebo objednávky zboží, i toho, které není zrovna v nabídce společnosti Ratio a nechat si zhotovit dárkový koš, nebo balíčky dle vašeho přání.

Otevírací doba

Pražskou pobočku firmy Ratio naleznete na adrese K Radotínu 492, Praha 5 v hale číslo 7. Otevřeno má denně od 6-16:30 hodin V sobotu od 6-13 hodin a v neděli má pobočka zavřeno. V Rumburku je obchod otevřen dopoledne 8-12 hodin a pak odpoledne od 13-17 hodin. V sobotu pak od 8-11 hodin a v neděli má rovněž zavřeno.

Ratio obchod restaurace

Doručení zboží

Obchod Ratio nabízí rozvoz zboží pro gastro provozovny. Svoji objednávku si tak můžete nechat dovézt přímo do restaurace, hotelu, podniku a dalších gastro provozoven. Na odběrová místa rozváží zboží vždy ve všední dny od podělí do pátku a minimální výše objednávky je 2500 Kč bez DPH. 

Máte dotaz?

Máte-li dotaz k výběru sortimentu, nákupu na e-shopu či doručení zboží, kontaktujte Ratio zákaznický servis na telefonním čísle +420 296 828 230 nebo na e-mailové adrese objednavky@ratio.cz, kde vám tým odborných pracovníků poradí s veškerými dorazy. 

Pokud chcete nakoupit na Slovensku, doporučujeme vám obchod Biocare.sk. V Polsku pak můžete nakoupit například na Makro.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Ratio

Ratio nabízí prodej potravin a drogerie do velkoobchodů, maloobchodů i rodin. Jednou měsíčně vydává leták se slevami a akčním zbožím. Mezi prodejnami s drogerií a potravinami pro vyniká především bezbarierovým přístupem a širokým výběrem zboží. Obchod Ratio je rovněž certifikovaným prodejcem alkoholu, můžete tak mít jistotu, že zde nakoupíte široký sortiment alkoholických nápojů nejvyšší kvality za skvělé ceny.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Ratio.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se