Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Martinus leták informace

Všechny platné Martinus letáky a Martinus newslettery na jednom místě! Martinus rozesílá akční nabídky několikrát týdně. Kromě slev se můžete také těšit na různé soutěže a další akce. Prolistujte si na našich stránkách Martinus leták online. V Martinus si vybere každý knihomol.

Martinus je slovenské internetové knihkupectví, které bylo založeno v roce 1990. Zpočátku bylo knihkupectví pouze ve slovenské obci Martin, odtud také pochází název Martinus. Po roce 2000 se firma rozhodla zpřístupnit knihy i zákazníkům, kteří nejsou z Martina a tak vznikl e-shop Martinus.sk, který je dnes největším internetovým knihkupectvím na Slovensku. V České republice začala firma provozovat Martinus.cz e-shop na začátku roku 2012.

V online knihkupectví Martinus najdete knihy za skvělé ceny. Vybírat můžete z široké škály beletrie i odborné a naučné literatury. Martinus nabízí romány, českou a světovou klasiku, sci-fi, fantasy, horory, detektivky, thrillery, historické romány, humor a satiru, poezii, pohádky, knihy pro nejmenší, encyklopedie, naučné knihy, učebnice, motivační literaturu, osobní rozvoj, biografie a životopisy, slovníky, knihy pro hobby a volný čas, dějiny světa i Čech, cestopisy, mapy, atlasy, kuchařky, cizojazyčnou literaturu a další.

Kromě knih v Martinus e-shopu seženete i zápisníky, kalendáře, moleskine, záložky, štítky, obaly a další doplňky a dárky. Dále na Martinus.cz zakoupíte e-knihy, filmy na blu-ray, LEGO, puzzle, hudbu a společenské hry.

Martinus nabízí knihy a další zboží za bezkonkurenční ceny. Na akční nabídku upozorňuje Martinus leták, který pro vás vytváříme z newsletterů, která obchod rozesílá zájemcům. U nás najdete všechny akce a Martinus slevy na jednom místě.

Martinus pravidelně pořádá různé akce například Knižní šifru, kde několik týdnů hledáte knihy ukryté v obraze. Hlavní výherce pak za každou uhodnutu knihu získá poukázku na nákup. Plno inspirace na knihy najdete na Martinus YouTube kanále, kde na vás čekají knižní videa jako například tipy na knížky nebo recenze.

Podobné obchody jako Martinus s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Martinus?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se