Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Fischer katalog informace

Všechny aktuální Fischer katalogy a akční nabídky na jednom místě! Cestovní kancelář Fischer vydává katalogy vždy pro aktuální sezónu a dostupná bývá také sleva CK Fischer na vybrané zájezdy. Vyberte si z široké nabídky exotických dovolených, letních nebo zimních dovolených u moře nebo poznávacích zájezdů. Kromě toho nepravidelně vychází i Fischer leták s akční nabídkou last minute zájezdů. Prohlédněte si všechny zájezdy a vyberte si ten nejlepší.

Cestovní kancelář Fischer nabízí zájezdy po celém světě. Vybírat můžete zejména z dovolených u moře nebo exotiky. Společnost byla založena v roce 1990 Václavem Fischerem. Od roku 2003 cestovní kancelář vlastní firma K & K Capital Group. V roce 2011 se CK Fischer spojila s CK NEV-DAMA, a tak vznikla největší cestovní skupina v České republice. V současnosti pod akciovou společností Fischer najdeme i značky Privileq a eTravel.cz.

V České republice najdeme šedesát jedna poboček cestovní kanceláře Fischer, a to v Berouně, Břeclavi, České Lípě, Českých Budějovicích, Frýdku Místku, Havířově, Hodoníně, Hradci Králové, Chomutově, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Kolíně, Liberci, Litoměřicích, Mělníce, Mladé Boleslavi, Mostě, Náchodě, Novém Jičíně, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Pelhřimově, Písku, Plzni, Praze, Příprami, Rožnově pod Radhoštěm, Ústí nad Labem, Zlíně a ve Znojmě.

Každý rok cestovní kancelář vydává několik katalogů. Na našich stránkách si můžete prohlédnou všechny Fischer katalogy na jednom místě a jistě potěší také sleva CK Fischer na vybrané zájezdy v katalogu. Přinášíme vám Fischer katalog pro rok 2018 i Fischer katalog 2019. Fischer vydává: Katalog Exotická dovolená u moře 2018/2019 - Arabské emiráty, Omán, Katar; Katalog Exotická dovolená u moře 2018/2019 - Amerika; Katalog Exotická dovolená u moře 2018/2019 - Afrika, Asie; Katalog Zimní dovolená u moře 2018/2019; Katalog Letní dovolená u moře 2018 - Egypt, Tunisko, Maroko; Katalog Letní dovolená u moře 2018 - Bulharsko, Chorvatsko, Černá Hora, Albánie; Katalog Klubova dovolená u moře 2018, Katalog Letní dovolená u moře 2018 - Itálie, Portugalsko, Malta; Katalog Letní dovolená u moře 2018 - Řecko, Kypr; Katalog Letní dovolená u moře 2018 - Španělsko; Katalog Letní dovolená u moře 2018 - Turecko; Katalog Exotická dovolená 2018 - Kapverdy.

Kromě katalogů Fischer i několikrát do roka vydává akční letáky, které jsou plné last minute nabídek a sleva CK Fischer tak může zpřístupnit mnohem více zájezdů. Vybrat si tak můžete dovolenou za co nejvýhodnější cenu. Mrkněte se, zda přeci jen nemůžete ušetřit ještě více, máme pro vás aktuální Fischer slevy.

Inspirujte se také nabídkou ČEDOK katalogu a Blue style letáku a vyrazte na dovolenou svých snů.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fischer.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se