Aktuální letáky a letáky na příští týden Čedok

Archiv letáků

Čedok katalog informace

Všechny platné Čedok katalogy a akční nabídky na jednom místě! Čedok vydává na začátku roku vždy několik katalogů například s nabídkou lyžování, letní dovolené v Evropě, poznávací zájezdy a další. Kromě toho nepravidelně vychází i Čedok leták s akční nabídkou last minute zájezdů. U nás najdete všechny zájezdy online.

Čedok je nejstarší česká cestovní kancelář, které na našem trhu působí už od roku 1920. Čedok je zkratka pro Československý cestovní a dopravní kancelář. Od roku 2016 Čedok spadá pod největší polskou cestovní kancelář Itaka.

Cestovní kancelář Čedok nabízí letní a zimní dovolené v zahraničí i v České republice, last minute zájezdy a poznávací zájezdy. Aktuální nabídku najdete v Čedok katalogu. Pro rok 2018 vyšly katalogy: Bulharsko a Řecko 2018; Turecko, Egypt, Kypr, Albánie, Černá Hora 2018; Španělsko, Kanárské ostrovy, Madeira, Itálie, Chorvatsko, Slovinsko 2018; Dětský klub Čedok – Scooby Doo 2018; Střední Evropa 2018; Poznávací zájezdy 2018; Dovolená v České republice 2018 a Dovolená 55+ Silver Club 2018. Kromě toho vychází i zimní nabídky. Všechny platné Čedok katalogy 2018 si můžete prolistovat na našich stránkách.

Pokud chcete za dovolenou ušetřit, vyplatí se sledovat Čedok akční leták, ve kterém najdete nabídku last minute zájezdů. Naopak pro náročnější zákazníky je připraven program Exclusive Travel Čedok.

Věrní zákazníci mohou vstoupit do věrnostního klubu, získat kartu Club Čedok a čerpat z programu slevy. Například pokud si členové zakoupí vybraný zahraniční zájezd, získá slevu o dvě procenta vyšší než ostatní zákazníci. Pro děti je připraven dětský klub Scooby Doo, který najdete v hlavní sezóně v šestnácti hotelech v nejžádanějších destinacích. V klubu na děti čeká malování, modelování, sportování, hry a soutěže.

O oblíbenosti cestovní kanceláře Čedok svědčí i řada ocenění. Firma se pravidelně umisťuje v žebříčku 100 nejlepších českých společností. Přední příčky Čedok obsazuje i v soutěži TTG Travels Awards za nejlepší cestovní kancelář pro pobyty u moře nebo v České republice.

Podobné obchody jako Čedok s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Čedok.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se