Chtěli byste, aby ve vašem eshopu nakupovalo více zákazníků? Začněte s námi spolupracovat a my vám nové zákazníky přivedeme.

Jak spolupráce funguje?

Jakmile se dohodneme, zařadíme váš eshop do seznamu obchodů, ve kterých se zákazníkům vyplatí nakupovat. Tím budeme rozšiřovat povědomí o vaší značce a přivádět k vám nové zákazníky. Za uskutečněné nákupy zákazníků, kteří k vám přejdou přes náš portál, nám poté pošlete provize. Větší část z této provize poté vrátíme zpět zákazníkům.

Proč je pro vás výhodné s námi spolupracovat?

Během naší spolupráce získáte mnoho nových zákazníků, kteří se k vám budou rádi vracet, jelikož z každého nákupu u vás získají část peněz zpět. Zároveň vaší značce budeme dělat reklamu, za kterou nezaplatíte jedinou korunu.

Jak se zařadit na seznam našich obchodů?

Začít spolupráci je velmi jednoduché. Napište nám na info@tipli.cz a během chvilky se na všem dohodneme. Vše vám také podrobně vysvětlíme a pomůžeme vám s nezbytnou přípravou pro naší spolupráci.

Těšíme se na vaši zprávu.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se