Jak ušetřit v JENA nábytek?

Nákup nábytku se může pěkně prodražit, když nevíte, jak na to. Proto jsme vám sepsali pár tipů, jak vychytat na JENA nábytek výprodeje a speciální slevy. Najdete zde totiž nejen zboží v akci, ale i bazar nábytku!

Jaké zboží je v akci?

Na JENA nábytek slevy probíhají prakticky neustále – podívejte se na hlavní stránce JENA nábytek do modré záložky „Akce“ a mrkněte, jaké zboží se právě nabízí za tu nejnižší cenu.

Nakupujte rozbalené zboží

Nevadí vám, že si zboží nerozbalíte jako první? Ušetřete na tom! V kategorii „Rozbaleno“ pod modrou záložkou „Akce“ najdete zboží II. jakosti. Zdaleka se přitom nejedná jen o použité zboží, některé má pouze poškozený obal a proto je neprodejné za běžnou cenu. Využijte toho!

Sledujte hlavní stránku

Dvě první zmíněné slevové akce probíhají neustále. Pokud se ale chcete dozvědět o těch nejaktuálnějších JENA nábytek akcích, pak občas mrkněte na jejich stránku. Oznámení likvidačních výprodejů se slevami až 80 % se totiž dozvíte právě zde!

Nábytkářská firma JENA nábytek je matadorem na poli vybavování domácností. S více než 60 tisíci naskladněnými kusy nábytku a neustále probíhajícími slevovými akcemi se jistě zařadí mezi vaše oblíbence. Najdete zde nábytek ve stylovém provedení, který ozvláštní vaši domácnost - a díky bazaru nábytku a častým výprodejům ho seženete levně!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo