Zkokosu

O obchodu Zkokosu

Jste také milovníci přírody?

Přineste si kousek exotiky i k Vám domů. Nákupem na zkokosu.cz máte příležitost podpořit regionální výrobu na Bali! Kokosové misky vyrobené ze skutečných kokosů jsou nekonvenční součástí kuchyně. Každá miska je ručně vytvořená, to je záruka opravdové originality. Navíc je to jeden z kroků pro ekologickou domácnost.

Kdo za zkokosu.cz stojí?

Martina a Jaro - mladý československý pár, který se potkal během cest po světě, spolu prožil různá dobrodružství. Za srdce je ale nejvíce chytila cesta na Bali. Tropický ráj, panenská příroda, lokální ruční výroba - to vše představují kokosové misky, jejichž výrobu Vám Martina a Jaro osobně domluvili u lokálních zemědělců a vyšperkovali je pro Vás! Tito mladí lidé svým způsobem života dávají přírodě najevo, že je pro ně důležitá.

kokosová eko miska

Sortiment pro ekologickou domácnost

Na eshopu zkokosu.cz nenajdete jen ECO-friendly kokosové misky. I zero waste pomocníci a přírodní kosmetika jsou krůčkem pro to, abychom se přírodě přiblížili ještě více a nezatěžovali ji zbytečným odpadem. Dokážete si představit lepší péči o svou pleť, než s výrobky, které se skládají pouze z přírodních a obnovitelných zdrojů? Žádná chemie, umělé látky, ani nebezpečné složky! Ukažme přírodě, co pro nás znamená!

DÁREK ke každé objednávce

Dle filozofie zkokosu.cz nebude ani balení objednávky produkovat další zbytečný odpad. Balíček dostanete ve zrecyklovaném a ekologickém balení. A jako překvapení na Váš čeká dárek ke každé objednávce. O Vaši objednávku se postarají a odešlou ji do 2 pracovních dnů od přijetí.

Jak získat dopravu zdarma?

Jednoduše! Objednáte zboží v hodnotě 1500 Kč a dopravu za Vás zaplatí zkokosu.cz.

Způsob dopravy si můžete zvolit, možnosti jsou: osobní odběr (po telefonické domluvě), Česká pošta, kurýr či Zásilkovna. 

Svou objednávku si můžete zdarma vyzvednout na sídle společnosti: 

Kremnická 3031/11, Praha - Spořilov 141 00.

Máte dotaz?

Zkokosu.cz můžete kontaktovat 

 • e-mailem info@zkokosu.cz, 
 • a telefonním čísle +420 734 536 001, 
 • na sociálních sítích facebook či instagram

Obchody, kde vás odměníme

O Zkokosu

Chcete podpořit ruční práci a zajímáte se o nekonvenční a přírodní materiály? Eshop zkokosu.cz pro Vás našel řešení v podobě kokosových misek z Bali. Vyberte si misku, která odpovídá Vašemu vkusu. Zaměření na ekologii a přiblížení se k přírodě je tomuto obchodu vlastní. Vyberete si i ze sortimentu zero waste pomocníků, kteří pomáhají minimalizovat odpad. 

Zkokosu v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Zkokosu.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se