Aby jste nepřišly o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod Toprague právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Hotels.com, Zážitky.cz nebo Adrop.cz.

Novinky na Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Seznamte se s tím nejnovějším, nejvoňavějším a nejvypečenějším, co si pro vás připravili na Zážitky.cz. více

O obchodu Toprague

Dovolená je pro každého zlatým hřebem pracovního roku, a proto je potřeba si vybrat takovou, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Cestovní kancelář Toprague se zabývá prodejem zájezdů, ubytovacích kapacit, letenek a dalších cestovních služeb již od roku 2002. Za tuto dobu zprostředkovala dovolenou několika desítkám tisícům spokojených zákazníků. Přesvědčte se o bohaté nabídce ubytovacích zájezdů cestovní kanceláře Toprague i vy a vydejte se na dovolenou vašich snů!

Toprague cestovní kancelář

Dovolená v zahraničí i tuzemsku

Nabídka ubytovacích zájezdů cestovní kanceláře Toprague je skutečně bohatá. Objevíte zde na několik druhů cestovních zájezdů. K nejoblíbenějším destinacím u moře v nabídce cestovní kanceláře Toprague nepochybně patří Chorvatsko, Španělsko či Itálie. Pokud toužíte spíše po poznávacím zájezdu do některé z evropských metropolí, vybírat můžete z oblíbených destinací, mezi které patří Paříž, Řím, Benátky či Amsterdam. 

Cestovní kancelář Toprague má připravené zájezdy také pro milovníky krásy naší vlasti. Vybírat proto můžete z ubytovacích zájezdů v českých lázních či na horách. 

Vybírejte podle svých preferencí 

V nabídce cestovní kanceláře máte hned několik možností, podle kterých si můžete vybrat svoji vysněnou dovolenou. Zvolit si můžete například typ ubytování, způsob dopravy a samozřejmě destinaci zájezdu. Vybírat můžete také podle ceny, typu zájezdu či aktivit, které chcete v okolí cílové destinace provozovat. 

Toprague dovolená

Nechte si poradit s výběrem dovolené

Pokud si nejste jistí výběrem destinace či způsobu dopravy, máte otázky k cestovnímu pojištění či k aktuální situaci v zemi, do které se chcete vydat, neváhejte kontaktovat zákaznický servis cestovní kanceláře Toprague na telefonním čísle +420 283 850 777 nebo e-mailové adrese zajezdy@toprague.cz, kde vám ochotný personál poradí s výběrem vaší vysněné dovolené. 

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v cestovní kanceláři Toprague. Způsobem, jak ještě více ušetřit při online nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Toprague vás odměníme 2,4 % z částky vašeho nákupu. 

Podobné obchody

Aby jste nepřišly o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Toprague

Toužíte po dovolené u moře nebo se chcete raději vydat na expedici po některé z evropských metropolí? V nabídce cestovní kanceláře Toprague si vyberete z několika desítek pobytových zájezdů u moře či poznávacích zájezdů po celé Evropě. Užijte si svou dovolenou bez starostí díky zájezdům cestovní kanceláře Toprague a objevujte krásy našeho kontinentu. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Toprague?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.