Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

SEVT leták informace

Všechny platné SEVT katalogy a letáky s akční nabídkou na jednom místě! Internetový obchod rozesílá katalogy pravidelně několikrát ročně a jsou tematicky zaměřené podle aktuálního období, setkat se můžeme například s vánočním nebo jarním katalogem. Kromě toho SEVT rozesílá i akční newslettery, ze kterých pro vás vytváříme SEVT leták online.

SEVT nabízí široký výběr školních a výtvarných potřeb. Obchod se specializuje na kancelářské potřeby, tiskopisy, hry, stavebnice, učebnice, odbornou literaturu a beletrii. Společnost vznikla v roce 1992 jako nástupce Statistického a evidenčního vydavatelství tiskopisů, které bylo založeno v roce 1952. V současné době se firma zabývá tvorbou, vydávání a distribucí hospodářských a úředních tiskovin, prodejem odborné literatury, kancelářských potřeb, školního sortimentu, distribucí věstníků a zpravodajů ústředních státních orgánů, úřadů a institucí, administrací předplatného, expedičními a distribučními službami nebo publikační činností.

V České republice najdeme prodejny SEVT v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a v Plzni. V SEVT pořídí tiskopisy mateřské, základní, střední školy, dvojjazyčná gymnázia, konzervatoře, vysoké a vyšší odborné školy, jazykové školy, školní jídelny, knihovny, domovy mládeže i firmy. Kromě toho můžete vybírat z široké škály učebnic, odborné literatury pro pedagogiku, balíčků školních potřeb, sešitů, bloků nebo zápisníků.

SEVT nabízí i výtvarné potřeby jako keramiku, věci pro modelování, mozaiky, nůžky, děrovačky, papíry, razítka, samolepky, zažehlovací korálky, lepidla a lepicí pásky, provázky, potřeby pro malování a kreslení, materiály pro kreativní tvoření, textil a další. Na prodejnách SEVT nebo v SEVT e-shopu zakoupíte i výukové pomůcky jako napříkald tabule, atlasy, mapy, diplomy, hudební nástroje a ostatní pomůcky. Nechybí ani hračky, stavebnice, deskové a karetní hry, nábytek na hraní, puzzle a skládačky, figurky, vláčky, autíčka atd.

Bohatý je také sortiment kancelářských potřeb jako jsou diáře, kalendáře, sešívačky, děrovačky, záznamové knihy, laminovací fólie, obálky, psaní potřeby nebo vybavení do škol. Na akční nabídky upozorňuje SEVT katalog, který vychází několikrát ročně a bývá zaměřen podle aktuálního ročního období.

Podobné obchody jako SEVT s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě SEVT?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se