Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Flixbus leták informace

Všechny platné Flixbus letáky a newslettery na jednom místě! Rezervujte si jízdenky online a procestujte Českou republiku nebo Evropu za bezkonkurenční ceny. Podívejte se na nejlevnější cestování autobusem. Na nejnovější akce upozorňuje Flixbus leták, který si můžete online prolistovat na našich stránkách. Letáky vytváříme z newsletterů, které dopravce rozesílá svým zákazníkům.

Přestože společnost Flixbus je na trhu krátce, od roku 2013, vybudovala si za tu dobu pověst největší evropské sítě dálkových dopravců. Zakladateli společnosti jsou André Schwämmlein, Daniel Krauss a Jochen Engert. V České republice se začaly první Flixbus autobusy objevovat v roce 2015. Denně si můžete po celé Evropě vybrat z 250 000 autobusových spojů, které projíždějí ve 27 evropských zemích a ve více než 1 700 městech.

Zelenými autobusy Flixbus můžete z Prahy vyrazit například do Mnichova, Amsterdamu, Karlových Varů, Vídně, Drážďan, Znojma nebo do Plzně. Lístky si můžete zakoupit přes aplikaci Flixbus, kde je možné i sledovat polohu Flixbusu pomocí navigace. Kromě jednoduché rezervace stoprocentně oceníte i levné jízdenky, díky kterým můžete procestovat Evropu za pár korun. Flixbus nabízí levné cestování už od dvaceti devíti korun. V autobusech na vás čekají pohodlná sedadla, toaleta, Wi-Fi připojí i zásuvky. Pokud se chcete o dopravě Flexibusem dozvědět více, přečtete si Příručku pro cestovatele Flixbus.

Před jízdou se nezapomeňte podívat také na Flixbus slevy, které najdete v aktuálním Flixbus letáku. Cestovat pak můžete opravdu za hubičku nejen po České republice, ale i do zahraničí. Komu by se nelíbila levná doprava do práce nebo na dovolenou? Akční nabídky pro vás vytváříme z newsletterů, které Flixbus zasílá registrovaným zájemcům. Pokud budete sledovat naše stránky, nemusíte se bát, že vám nějaká speciální Flixbus akce uteče.

Pokud si zakoupíte jízdenku, ale nakonec nemůžete s Flixbusem jet, rezervaci můžete zrušit nebo změnit do patnácti minut před odjezdem autobusu. Další výhodou cestování s Flixbusem je, že devět z deseti autobusů jezdí přesně načas. V případě, že má autobus zpoždění, dostanete o tom SMS zprávu.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě FlixBus?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se