Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Bux.cz leták informace

Všechny platné Bux.cz letáky na jednom místě! Prolistujte si katalog nejlepších knih online z pohodlí vašeho domova. Bux.cz letáky jsou tvořeny z newsletterů. Ty nejlepší nabídky z aktuálního Bux.cz letáku pro vám připravujeme na těchto stránkách. Nakupujte výhodně a vstupte do knižního klubu.

Bux.cz je oblíbený online obchod všech milovníků knih. V Bux.cz e-shopu můžete nakupovat jak s registrací, tak bez registrace. Pokud se na stránkách zaregistrujete, přináší to různé výhody jako že můžete sledovat stav vyřízení své objednávky, ukládat si "moje tituly", přistupovat k historii objednávek, získat přístupové údaje a pro příště přistupovat rychleji nebo získávat informace o novinkách na knižním trhu.

Registrovaní zákazníci také mohou vstoupit do věrnostního klubu Bux.cz. V Programu věrní zákazníci sbírají kredity, které fungují jako sleva na další nákup. Hned při vstupu dostanete uvítací bonus ve formě dvacet kreditů, další kredity pak získáváte ze zaplacených nákupů. Z ceny nákupu se vám vždy přičtou kredity v hodnotě dvou procent. Kromě toho také můžete ušetřit, když si vyberete zboží ze sekce výprodeje. Těšit se můžete na slevy až -85 %.

V Bux.cz e-shopu najdete nabídku bestsellerů, novinek za zavádějící ceny, knihy v předprodeji za zvýhodněné ceny. vybírat můžete z kategorií jako thrillery, detektivky, romantika, romány, současné česká a světová literatura, young adult, humor, sci-fi, fantasy, horory, komiksy, biografie, česká a světová klasika, poezie, populárně naučná a odborná literatura, kuchařky, dětská literatura, cestování, jazyky nebo učebnice a vzdělávání.

Kromě obyčejných knih Bux.cz nabízí i audio knihy, eKnihy a neknižní zboží jako například společenské hry, kalendáře, zápisníky, omalovánky, diáře, záložky, CD a DVD, hračky, skládačky, puzzle, pexesa, hračky a další. Novinky, akční ceny zboží a inspiraci na knihy najdete v Bux.cz letáku, který jsme pro vás vytvořili z newsletteru. Aktuální leták si můžete v pohodlí domova prolistovat na našich stránkách.

Podobné obchody jako Bux.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bux.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se