Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Bala leták informace

Všechny platné Bala letáky na jednom místě! Bala leták pro tento i příští týden. Bala vydává letáky pravidelně 1x za 12 dní do schránek všude, kde má prodejny. Bala letáky platí většinou od středy do neděle následujícího týdne.

Kromě letáků Bala nepravidelně vydává i tematické letákyBala CP například na silvestrovské zboží. Leták má delší platnost než běžný. Na papírový leták můžete zapomenout, u nás naleznete Bala leták online.

Obchodní řetězec Bala vznikla roku 1994 a stala se první nezávislou franchízovou maloobchodní sítí. Na počátku se firma orientovala pouze na regionální obchod. V roce 1996 se však spojila s nákupní aliancí ČEPOS a. s. a zvýšila počet svých poboček. V roce 1999 se značka dostala i na Slovensko. V současné době má maloobchodní síť Bala více než 1 000 prodejen a tento počet se neustále rozrůstá. V roce 2002 pod značkou vznikla divize Bala Gastro, která se specializuje na dodávání potravin gastronomickým jednotkám.

Na pultech obchodů můžete najít široký sortiment potravin a spotřebního zboží. Nechybí maso, uzeniny, mražené výrobky, mléčné výrobky, čerstvé ovoce a zelenina, vejce, knedlíky, hotová jídla, pečivo, cukrářské zboží, pivo a nealkoholické nápoje nebo drogerie, kosmetika, kancelářské zboží a ostatní. Prodejny Bala se pyšní tím, že spolupracují především s českými dodavateli a výrobci.

Akční ceny zboží vždy objevíte v aktuálním Bala letáku. Letáky platí vždy dvanáct dní, od středy do neděle. Najdete v nich přibližně sedmdesát položek se slevou napříč celý sortimentem od pečiva, uzenin, mléčných výrobků po vybavení do domácnosti. Nepravidelně ještě vychází akční leták Bala CP, který má obvykle delší dobu trvání. Na Vánoce s ním můžete soutěžit o zajímavé ceny, přes rok na vás čekají speciální balení s dárkem nebo akce 5+1 zdarma.

Prodejny Bala je možné vidět po celé České republice. Otevírací doba se prodejnu od prodejny liší. Některé večerky mají otevřeno až do 22:00, jiné zavírají v 17:00. Otevírá se většinou v 6:00 nebo v 7:00. o víkendu je možné, že je otevírací doba zkrácena.

Malá samoobsluha s rodinným prostředím se například nachází v centru Liberce. Bala market nabízí široký sortiment potravinářského zboží, nápoje, drogerii, cigarety a tabák nebo baterie. Díky řetězci Bala si ale i lidé žijící na vesnicích mohou vychutnat kvalitní potraviny za nízké ceny.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo