My naše slovo držíme! U nás se žádných polopravd obávat nemusíte. Odměníme vás za registraci, odměníme vás za vaše nákupy na internetu, odměníme vás když o nás řeknete svým přátelům a známým - přesně tak, jak jsme slíbili. Odměňujeme vás stále a děláme to rádi! Svých klientů si vážíme a uděláme pro jejich spokojenost první poslední. Podívejte se, jak odměny na Tipli fungují.

Typy odměn

Všechny odměny, které získáte nákupem v obchodech nebo jako bonus od nás, můžete vidět v seznamu odměn po přihlášení. Odměny, které připisujeme, jsou dvojího typu a to buď odměny za nákupy nebo bonusové odměny.

Odměny za nákupy

Odměny za nákupy jsou všechny odměny, které získáte při nákupech u našich partnerů. Když například koupíte dárek své drahé polovičce nebo krmivo pro svého malého mazlíčka, odměny z těchto nákupu patří do této kategorie.

Bonusové odměny

Bonusové odměny jsou odměny za registraci nebo doporučení kamaráda, uplatnění garance spokojenosti apod. Tyto odměny vám připisuje Tipli a nejsou vázány ke konkrétnímu nákupu.

Čekající a potvrzené transakce

Je to jednoduché, že? Abychom to ještě trochu ujasnili, musíme si ještě povědět o pojmech připsaná a potvrzená odměna.

Na začátku je každá odměna připsaná. Ve chvíli, kdy vám připisujeme odměnu za nákup nebo kupříkladu bonus za registraci, označujeme odměnu jako registrovanou. Aby se poté odměna potvrdila a byla tedy potvrzenou, je nutné u každé odměny splnit některý z předpokladů.

Potvrzení odměn z nákupů

Odměny z nákupu se potvrdí zpravidla 30 - 70 dnů od registrace. Záleží dle daného obchodu, kde jste provedli nákup. Ochranná doba je nastavena především proto, aby v případě reklamace zboží nebo jeho vrácení nedošlo k situaci, kdy bude potvrzena odměna v plné výši za nákup, který byl takto zrušen.

Potvrzení bonusových odměn

Naopak u bonusových odměn jako je bonus za registraci nebo odměna za doporučení kamaráda dojde k potvrzení odměny tehdy, jakmile uživatel dosáhne minimálního zůstatku 100 Kč z potvrzených odměn z nákupů. Ve chvíli, kdy je dosaženo tohoto cíle, jsou bonusové odměny automaticky potvrzeny.

U odměn za doporučení kamaráda je navíc nutné splnit ještě jednu podmínku a to, aby kamarád dosáhnul minimálního zůstatku 50 Kč z potvrzených odměn z nákupů na svém účtu. jakmile bude splněna tato podmínka, pak nic dalšího nebrání potvrzení odměny za doporučení známého.

Vyplácení odměn

V případě, že máte potvrzenou alespoň jednu odměnu, můžete si jí nechat snadno vyplatit. V nastavení účtu si stačí vyplnit jméno, příjmení, telefonní číslo a číslo bankovního účtu, kam má být odměna vyplacena. Poté v seznamu odměn můžete požádat o vyplacení odměn na svůj bankovní účet.

Po provedení žádosti o výplatu trvá zpravidla 2 - 3 pracovní dny, než je žádost zpracována. Jakmile je žádost potvrzena, peníze jsou okamžitě odeslány na váš bankovní účet.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.