Dovolená u moře 2018

Proč jet na dovolenou k moři?

V létě je to jedno z nejvíce diskutovaných témat. Jezdit na dovolenou k moři se stává čím dál větším trendem a není divu. Zabalit sportovní plavky a vyrazit si zkrášlovat postavu plaváním i opalováním je na začátku léta příjemnou vidinou téměř každé ženy. Kam za sluníčkem, na co se připravit a co si nezapomenout?

Kdo by nechtěl zažít ojedinělý pocit exotiky, na který v Čechách jen tak nenarazí? Dovolená u moře s sebou přináší nejen výhled na vlny a opalování. Probouzet se za bzučení cikád, nakupovat za neznámou měnu, smlouvat s cizokrajnými obchodníky lámanou angličtinou... Cítíte v tom to dobrodružství? Zatímco děti si budou stavět hrady z písku, vy se můžete vyhřívat na slunci a nechat si masírovat záda vaším partnerem. Jistě vás rád namaže opalovacím krémem, než skočí po hlavě do vln. Nevypadá v těch plavkách prostě skvěle? A stejně tak vy, jste ráda, že se můžete pochlubit svými novými plavkami a radovat se z nadšení vašich dětí.

Chcete si užít dovolenou za málo peněz?

Víte, že díky cashbacku ušetříte s Tipli.cz velké peníze? Chcete si užít dovolenou a ušetřit při nákupu téměř na všem? Podívejte se, jak funguje cashback.

Jak funguje cashback?

Možností, kam jet k moři, je rok od roku více. Trendy destinace se mění a přibývají. Jaká bude ta vaše vysněná dovolená 2018? Poradí vám cestovní agentura Dovolená.cz.

V jakých obchodech můžete cashback využít?

Využijte skvělé nabídky!
Dovolená za málo peněz

Trendy destinace pro rok 2018

Chorvatsko

Kam nejraději jezdíme? Vsaďte na jistotu a prohlédněte si nabídky na zájezdy do Chorvatska a Itálie. Tamní obyvatelstvo je již na české turisty zvyklé a proto nebude problém se domluvit. Navíc jsou země jistě oblíbené z nějakého důvodu. Ujistěte se sami.

Itálie

Poslední roky kromě klasického Chorvatska a Itálie hodně Čechů rádo navštíví také Řecko, nejčastěji Rhodos a Krétu společně se Španělskem, kde to bývají převážně známé Kanárské ostrovy.Nebyla by to snad dovolená jako z filmu? Už jen názvy těchto destinací zní luxusně a vyvolávají ve vás pocit exotiky!

Řecko
Španělsko
Kanárské ostrovy

Vrací se však také trend Turecka či Egypta, hodně lidí se rádo podívá dokonce i do Dominikánské republiky, Maroka, na Maledivy nebo Kubu, do Číny a do Vietnamu. Využijte Kiwi letenky a vydejte se na cestu klidně hned zítra!

Další trendy destinace jsou také Kapverdské ostrovy nebo Brazílie. Podívejte se do deštného pralesa v doprovodu průvodce. Poznávejte nové kraje, nové rostliny, zvířata, naprosto novou kulturu téměř vším odlišnou od té naší. Nebojte se experimentovat a obohatit pobyt u moře něčím výjimečným. Vyberte si cestovní kancelář podle svého gusta díky cestovní agentuře Invia. Společnými silami tak bude zajištěna dovolená přímo na míru pro vás a vaši rodinu.

Dovolená

S cestovkou, nebo na vlastní pěst?

Nemůžete se rozhodnout, zda vyrazit vlastním autem, nebo raději využít možností zájezdu s cestovní kanceláří? Rozhodnete-li se pro cestování na vlastní pěst, máte sice zaručeno pohodlí a nezávislost je ovšem třeba dát si pozor na několik věcí: Máte správně vybavené auto? Jste si jisti, že je před dlouhou cestou seřízeno vše tak, jak má být?

Dovolená na vlastní pěst? Základem je správně vybavené auto!

Podívejte se na přehled obchodů, díky kterým bude vaše auto na cestu skvěle vybaveno.

Víte, třeba, že díky Tipli.cz se dá snadno získat dálniční známka zdarma? Pro někoho je dokonce cesta autem tím nejlepším zážitkem z celé dovolené. Užívat si výhled na přírodu, zastavit kdykoli se člověku zachce, zajet si i mimo plánovanou trasu na spontánní, několika hodinový výlet,... To jsou zážitky, které člověk zažije jenom, když cestuje na vlastní pěst Tak dejte auto do kupy, naplánujte trasu, připravte své sedací svaly na cestu a cestujte tak, jak se autobusem cestovat nedá.

dálniční známka zdarma

Pokud se ovšem chcete všeho stresu ohledně příprav a řízení auta vyvarovat, klidné cestování do všech destinací vám zaručí cestovní kancelář. Už si nemusíte lámat hlavu s tím, kudy pojedete, jak najdete hotel, která pláž bude ta nejlepší. Nemusíte se bát, že zabloudíte, špatně si naplánujete čas, nebo se vám v cizině něco stane a vy se nebudete moci dorozumět. Budete jen odpočívat a cestovka se o vše postará za vás. Proto jednoduše využijte služeb cestovní kanceláře Expedia.

Last minute dovolená u moře

Blíží se vaše dovolená u moře a ještě jste nezarezervovali apartmány ani letenky? A věděli jste, že rezervace na poslední chvíli vám může ušetřit poměrně velké peníze? Většina cestovních kanceláří dnes již nabízí last minute zájezdy do jakékoliv destinace. Jak si vybrat a na co si dát pozor? Cestovní kanceláře většinou díky last minute zaplňují poslední volná místa a vy můžete získat až 70 % slevy. Peníze, které ušetříte, můžete využít například na zážitky, které jsou neoddělitelnou součástí téměř každého zájezdu. Seskok padákem, jízda na banánu nebo třeba šnorchlování v hlubinách moře. Díky nim se stane vaše dovolená nezapomenutelná.

Tipy pro dovolenou

Last minute se neustále mění a přibývají. Je potřeba sledovat jednotlivé cestovní agentury, díky kterým můžete ušetřit. Využijte například služeb Lastminute.com.

Které cestovní agentury nabízí cashback?

 • Dovolená.cz - vyberte si tu nejvhodnější dovolenou.
 • Invia - cestovní agentura s více než 3 miliony zájezdy
 • České kormidlo - výhodná dovolená po Evropě
 • Expedia - přední světová on-line cestovní kancelář
 • Nabídek je ale mnohem více. Využijte kompletní seznam obchodů a podívejte se, co nabízí.

Využijte skvělé nabídky!

Na co si dát pozor?

Nabídek je spousta, ale nechte si chvilku čas na výběr té pravé. Rozklikněte si jednotlivé nabídky, které vás zaujaly a porovnejte ceny, dopravu a stravu. Některé last minute nabídky, jsou levné z důvodu, že jedna z uvedených položek chybí. Mohlo by se tak stát, že si zaplatíte ubytování ale bez dopravy. Pak už by bylo na vás, jak se do dané destinace dostanete. Nebo pokud vyhledáváte dovolenou all inclusive, dejte si pozor, aby v nabídce byla tato informace skutečně uvedena. Vyhnete se tak nepříjemnostem. Pokud jedete do neznáma, nastudujte si, co je v okolí za ubytování. Jak je to daleko do města, nebo jaké jsou poblíž památky, kam byste mohli popřípadě vyrazit na výlet? Nezapomeňte také na cestovní pojištění.

Levné letenky

Pokud cestujete vlastní dopravou i letecké společnosti občas nabízí na poslední chvíli levnější letenky. Cena se odvíjí od data odletu až po zaplnění letadla. Nejvýhodnější cena pro nákup letenky je zpravidla 5 týdnů před odletem. V tomto případě se ale čekat nevyplácí. Pro srovnání letenek můžete využít Kiwi.com

Které letecké společnosti nabízí cashback?

 • Qatar Airways - pohodlné a levné cestování
 • ČSA - tradiční společnost fungující již od roku 1923
 • Vueling - levné letenky i pronájem aut po Evropě
 • Lufthansa - v ceně letenky i průvodce na cestu
 • Tripsta - jedna z největších online cestovních agentur v Evropě

Letecky, autobusem nebo autem?

Dopravit se do cílové destinace může být občas trochu oříšek. Každý v tomto ohledu preferuje něco jiného. Především záleží na vašich rozhodnutích. Chcete na dopravě ušetřit, nebo chcete být na dovolené co nejrychleji? Máte strach z létání? Jaký máte na dovolenou rozpočet? Každý způsob dopravy má svá pro a proti, ale je důležité si určit priority!

Letadlo

Letecká forma dopravy je ta nejrychlejší, ale zpravidla nejdražší. Pokud neřešíte finance a je vám jedno kolik dáte za letenky, je to asi ta nejvhodnější forma dopravy. V cílové destinaci můžete být už za pár hodin, a to je rozhodně lepší než se pařit v přeplněném autobuse.

Na druhou stranu letenky se dají získat i za výhodnou cenu. Využít můžete naše tipy na levné letenky. Letecké společnosti pořádají často slevové akce. Pokud je budete pravidelně sledovat, můžete chytit výhodnou nabídku. Záleží také na výběru letecké společnosti. Zda preferujete servis na palubě letadla nebo se spokojíte s málem a zvolíte nízkonákladové lety a aerolinie.

Mezi nejlevnější dopravce patří

 • Vueling - levné letenky kamkoliv
 • Ryanair - nízkonákladový dopravce
 • Wizzair - nejnižší ceny ve Střední a Východní Evropě
 • Smartwings - letenky nejen po Evropě
 • Díky cashbacku můžete ušetřit velké peníze! Podívejte se na kompletní seznam společností a jejich výhod.

Všechny letecké společnosti!
Tipy na levné letenky

Autobus

Autobusem, to sice trvá déle, ale je to o to levnější. Pokud si objednáte zájezd například od cestovní kanceláře Invia, autobus vás doveze až přímo před hotel či apartmán. Vy tak nemusíte řešit nic navíc.

Cesta autobusem se dá navíc zpříjemnit. Dlouhou chvíli můžete využít například ke čtení knihy, nebo k poslechu hudby. Nezapomeňte si také polštářek. Jestliže cestujete přes noc, většinu času stejně prospíte a cesta vám tak rychleji uteče. Autobusy každé 2-3 hodiny staví, což může být výhoda i nevýhoda. Pokud například chcete spát, autobus po dvou hodinách zastaví a lidé okolo vás začnou chodit ven, zřejmě se probudíte také.

S dálkovými autobusy Flixbus se již necestuje tak nepohodlně. Více místa na nohy, milá obsluha a levné jízdenky, to vše vám nabízí pohodlnou cestu na dovolenou.

Flixbus

Auto

Cesta vlastním dopravním prostředkem se doporučuje převážně pro rodiny s dětmi, ale také pro dobrodruhy, kteří si chtějí zastavit na zajímavých místech. Během cesty se totiž naskytne spoustu krásných míst, která stojí za to vidět a autobus vám zde nezastaví. Velkou výhodou je, že si cestu můžete sami naplánovat. Můžete si v půlce cesty dát pauzu a ubytovat se v hotelu na jednu noc. Pauzu si můžete dát kdykoliv potřebujete a nejste ničím omezeni. Nezapomeňte před cestou svého miláčka řádně vybavit na Pneushop.cz a před cestou se hlavně pořádně vyspat.

Cena se tu dost liší, ale zase máte větší komfort a rychlost. Záleží na typu vozidla, spotřebě a kolik vás cestuje. Pro příklad do Chorvatska se můžete osobním automobilem dostat už od 7 000 Kč.

Pneushop.cz

Rezervace na ubytování přes booking.com

Tento portál využijí především cestovatelé, kteří mají rádi svobodu. Lidé, kteří neradi plánují a neváží se na místo a čas. Zkrátka když se chtějí přesunout někam jinam, jednoduše se můžou sbalit a kdykoliv odjet. Ubytování po celém světě totiž nabízí Booking.com. Pokud zrovna necestujete po prázdných vesničkách, pravděpodobně vždy naleznete možnost rezervace a ubytování. Velkou výhodou je, že máte vše přehledně na jednom místě.

Vyplatí se to?

Hotely většinou nabízí nižší cenu, čím delší je váš pobyt. Na booking.com se cena za noc nemění. Zůstává stejná, ať zůstanete jen jeden den nebo 14 dní. Pokud se tedy chystáte na delší dovolenou, bude pro vás vhodnější se ubytovat v hotelu.

Jestliže dorazíte do neznámého prostředí, můžete Booking.com využít na první noc. Mezitím si můžete obhlédnout dostupné hotely v lokalitě a najít ten nejlepší. Navíc můžete jednu noc bydlet v krásném prostředí, které bývá často zařízeno podle lokality. Nahlédnete tak do života tamních lidí a přiblížíte si více atmosféru nového města.

Vyplatí se vám to především, pokud neovládáte cizí jazyky. Velkou výhodou booking.com je, že komunikuje v českém jazyce. Navíc v případě problému nabízí tato platforma i podporu, která vám daný problém pomůže vyřešit.

Booking.com

Jak ušetřit?

Pokud chcete ušetřit, můžete využít tzv. smart nabídku. Smart nabídky vznikají, když na booking.com analyzují cenové kategorie v různých destinacích. Pokud má nabídka dobrou cenu a kvalitu, označí ji jako smart nabídku. Vy ji poznáte podle malé ikony žárovky.

Smart nabídka je sice velmi výhodná, ale objednáváte ji závazně. Pokud budete nuceni rezervaci zrušit, nevrátí vám peníze a to ani část.

Díky cashback ušetříte!

Na tipli.cz vám vrátíme peníze zpět. Stačí prokliknout přes odkaz na profilu Booking.com.

Registrace

Registrace vám nezabere více jak pár minut. Vyplníte svůj email a vymyslíte heslo. Po úspěšném přihlášení si můžete nastavit své kontaktní údaje, včetně adresy nebo platební karty. Ušetříte si tím čas při vytváření rezervací, jelikož nebudete muset vše pokaždé vypisovat. Pokud jde o vyplněnou platební kartu, většina hotelů (především zahraničních) ji vyžaduje. Ale nebojte, platební kartu můžete zadat až při samotné rezervaci.

Výběr nabídky

Teď už můžete přejít k výběru vašeho ubytování. Zadejte místo, kde chcete ubytování najít, datum, kdy vyrážíte a kolik osob. Booking.cz vám vyhledá dostupná ubytování. Často jich je, ale i přes 200, proto najdete na levé straně sloupec s filtry. Využijte především nastavení ceny, hodnocení, které je více jak 8 a preference ohledně stravy a vybavení ubytování. Pokud cestujete autem nezapomeňte také na parkování. Pokud jste si už vybrali pohádkové ubytování, můžete se pustit do rezervace.

Booking.com

Rezervace

Za samotnou rezervaci neplatíte žádné poplatky. Důležitý je malý nenápadný otazníček, který se nachází vedle cen za ubytování jednotlivých pokojů. Ten vám napoví, co se stane při zrušení rezervace. Záleží vždy na konkrétním hotelu. Některé nabízí zrušení zdarma, některé po vás můžou vyžadovat 30 % z ceny ubytování. Abychom to tedy shrnuli, jako u všeho tu máme výhody a nevýhody.

Výhody

 • Velký výběr nabídek na jednom místě
 • Český jazyk
 • Podpora a řešení problémů v českém jazyce
 • Zrušení některých rezervací zdarma

Nevýhody

 • Stejná cena, nezávisle na době ubytování
 • Při smart nabídce, žádné vrácení peněz

Uvažovali jste už o AirBnB

AirBnB je webová služba, díky které se můžete ubytovat kdekoliv na světě. Pronájem ubytování vám poskytují přímo majitelé a mnohdy si vybíráte z luxusně vybavených pokojů, bytů nebo dokonce celých domů. To ale není vše, co AirBnB nabízí!

AirBnB

Registrace

Předtím než si budete moc zarezervovat krásné ubytování, musíte se nejprve zaregistrovat. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut.

Na výběr máte, zda se chcete registrovat:

 • Přes váš Facebook
 • Přes váš Google účet
 • Pomocí emailové adresy

Při zvolení prvních dvou možností za vás vše před vyplní automaticky Facebook nebo Google. Při zvolení registrace pomocí emailu, musíte všechny položky vyplnit ručně. Jde jen o emailovou adresu, jméno, příjmení, vytvoření hesla a datum narození. Potom se stačí již přihlásit a můžete rezervovat ubytování pro vysněnou dovolenou.

Pozor! Pro rezervaci musí být uživatel starší 18 let.

Ubytování

Na AirBnB naleznete miliony nabídek ubytování po celém světě. Na výběr máte více než z 34 tisíc měst a 190 zemí. U každé nabídky naleznete profil hostitele a u něj doporučení ostatních uživatelů, hodnocení od dřívějších hostů, hodnocení hostitelovy odezvy a systém osobních zpráv. Je dobré si tato hodnocení pročíst před rezervováním nabídky. Předejdete tak nedorozuměním a problémům.

Zážitky

AirBnB nabízí ale mnohem více. Před pár lety rozšířilo svou nabídku o zážitky. Ty vám však nabízí samotní hostitelé. Může jít o prohlídku daným městem s výkladem, gurmánský zážitek nebo adrenalinový zážitek.

Zážitky můžete využít především pokud se nacházíte v cizím městě a nevíte, co byste podnikli. Jednoduše si najdete zážitek, domluvíte se a sejdete se s hostitelem. Tato služba je skvělá k navazování nových vztahů. Můžete získat přátele, seznámit se s tajemným cizincem nebo cizinkou a nebo mít minimálně zážitek na celý život.

Allegria

Česká republika

Ani Češi nezahálejí při ubytování cizinců přes AirBnB. V dubnu 2017 bylo na AirBnB přes 15 900 nabídek ubytování v České republice, z toho 11 500 v Praze. Za rok 2016 se pomocí této služby ubytovalo 710 000 lidí. Ubytování na tomto portálu nemusí ale využívat jen cizinci. Pokud hledáte dovolenou v Čr, můžete taktéž využít nabídek od českých hostitelů.

Restaurace

Včetně ubytování a zážitků naleznete na tomto portálu ještě přehled restaurací s hodnocením. Každá restaurace má stovky hodnocení od registrovaných uživatelů a díky tomu si můžete snadno vybrat restauraci, kde se vám zaručeně bude líbit.

Pro koho je AirBnB vhodný?

Pokud cestujete s cestovkou nemusíte sice ubytování řešit, ale pravděpodobně budete ubytovaní v nějakém hotelu. AirBnB nejčastěji využívají cestovatelé, kteří cestují na vlastní pěst, mohou si však sami vybrat v jakém bytě budou ubytovaní. Mohou se kdykoliv přesunout na jiné místo a hlavní je pro ně nezávislost. Pokud se i vy řadíte mezi takové cestovatele, AirBnB pro vás bude to pravé.

Cena

Ceny jednotlivých ubytování se liší. Ve filtrech si můžete nastavit preferovanou cenu od 220 Kč až do 20000 Kč za noc a více. Průměrná cena se pohybuje kolem 1000 Kč - 2000 Kč za noc.

AirBnB

Nejoblíbenější místa pro dovolenou u moře

A která jsou ta nejoblíbenější místa pro dovolenou vůbec? Tak například pláž Praia da Marinha je považována za jedno z nejromantičtější míst Evropy naleznete ji překvapivě na jižním pobřeží Portugalska. Další pláže proslulé podobnou charakteristikou jsou například Playa de ses Illetes ve Španělsku, nebo pláž Cala Mariolu v Sardínii. Ať už vyrazíte kamkoli, nezapomeňte doma nic důležitého. Nevíme, jak vy, ale my už balíme na dovolenou u moře.

Chorvatsko

Platit kunami za chorvatskou zmrzlinu. Každý správný Čech si jednou musí vyzkoušet dovolenou v této mořem proslulé zemi. Vyzkoušejte ty nejlepší destinace na dovolenou v Chorvatsku.Tato země na pomezí střední a jižní Evropy vám nabídne kamenné pláže, vyrazit můžete také na výlety do přírody díky mnohým památkovým místům často ukrytých v obklopení skalisek a úseků. Takže sbalte slovník a vyrazte na cestu.

Itálie

Na rozdíl od Chorvatska, v Itálii si užijí milovníci pláží jemný písek, na kterém se vydržíte vyhřívat i celé dny. Písčité dno nabízí velké množství mušlí, a ačkoli se to nezdá, voda je zde stejně průzračná, jako na kamenných plážích. Podívejte se na nejlepší destinace v Itálii na nezapomenutelnou dovolenou. Itálie vám navíc poskytne nepřeberné množství památek, které rozhodně musíte navštívit. Co třeba Šikmá věž v Pizze nebo Koloseum v Římě?

Dovolená v Itálii

Řecko

I Řecko je stále velmi turisticky atraktivní zemí nabízející nespočet památek jako třeba Parthenon nebo další památky spojené se starověkou řeckou kulturou a řeckými bohy. Samozřejmě památkové zóny jsou pouhým bonusem k nádherným plážím a teplému moři. Už máte vybrané Bonprix plavky přesně pro vaši postavu?

Španělsko

Toto království ležící na Pyrenejském poloostrově vás překvapí množstvím památek a pláží, kde si užijete romantickou dovolenou se svou drahou polovičkou. Země oplývá katedrálami, je vhodná pro milovníky umění a zároveň pro ty, kteří chtějí chození po památkách proložit opalováním. Slunce je neúprosné a proto nezapomeňte na opalovací krémy. Pro jistotu těch nejkvalitnějších vybírejte v lékárně Dr.Max.

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící na Balkánském poloostrově a rozhodně se řadí k favoritům mezi oblíbenými destinaci pro dovolenou u moře. I zde si můžete udělat rezervaci pobytu díky Booking.cz a zajistit si tak dovolenou ať už s partnerem, nebo rovnou s celou rodinou. Země je také velkým lákadlem milovníků dobrého jídla Nikde jinde si totiž šopský salát nevychutnáte tolik jako právě na Balkánu.

Booking.cz

Turecko

Další destinací pro pohodovou dovolenou u moře je Turecko. I tady najdete překrásné pláže ve spojení s klidnou čistou vodou. Bojíte se, že vaše postava ještě není připravena na léto? Vyzkoušejte plavky pro plnoštíhlé a proměňte vaše nedostatky ve svůj prospěch. Slušet budou opravdu všem.

Egypt

Nejen pyramidy a mumie lákají návštěvníky do Egypta. Teplé podnebí a moře si užijete na písčitých plážích. Pro dokonalý požitek z dovolené vsaďte na letní módní doplňky. Je důležité chránit si oči slunečními brýlemi. Díky nim a dalším doplňkům budete nejen v bezpečí, ale navíc půjdete s módou a všichni se za vámi budou jen otáčet.

Sázka na divokou kartu

Albánie

Další ze států Balkánského poloostrova je Albánie. I tady můžete zazářit. Stačí, když si pořídíte letní šaty a vyrazíte si užívat do ulic. Pokud zrovna neležíte na pláži, máte mnoho příležitostí k nakupování suvenýrů. A člověk přece musí Českou republiku trochu reprezentovat.

Maroko

Tato země leží na severozápadě Afriky, z čehož vyplývá, že počasí si tu užijete skutečně teplé. Opalování může však vést ke zdravotním problémům, pokud si nedáte dobrý pozor. Naše doporučení zní: Vyzkoušejte módní klobouky z Gamiss.com. Buďte styloví a chraňte svou hlavu před sluníčkem.

Klobouky gamiss

Kapverdské ostrovy

Díky Invia last minute rezervaci se podíváte dokonce do krásné destinace jako jsou Kapverdské ostrovy. Jedná se o deset ostrovů v Atlantském oceánu, kde si můžete užít opalování na pláži a také noční procházky na trzích a nakupování suvenýrů.

Opravdová exotika

Chcete zažít opravdovou exotiku? Je to snadné. Podívejte se na kiwi letenky do své vysněné země. Budou to Kanárské ostrovy? Nebo Chorvatsko s jeho proslulým nočním životem? Dovolená u moře vám nejen opálí tělo, ale také vryje do paměti nezapomenutelné cizokrajné zážitky. Koktejly na pláži, tance v rytmu exotické hudby, procházky teplou nocí.

Dubaj

Láká vás romantická dovolená? Dubaj je překrásné místo, kde si užijete sluníčka, za teplých večerů je to potom ideální místo pro milovníky osvětleného města a zamilované páry. Využijte netradiční dovolené u moře k posílení vašeho partnerského života. Věděli jste, že slovo Dubai lze do češtiny přeložit také jako místo srazu?

Dubai

Kuba

Tento největší ostrov v Karibiku je skvělou lokací pro dovolenou. Nabídne vám pláže, slunce, tak jako všechny turisticky atraktivní země také možnost nočních procházek po trzích se suvenýry a skvělé lokace pro turistiku. Takže stačí jen vybrat levné boty na léto a užít si dovolenou díky správné kombinaci moře, sluníčka a procházek.

Vietnam

Vietnam vám nabídne vodu nejen ke koupání. Kromě moře je to toiž země plná řek a skalisek překrásných na pohled. Proto je to také jedno z míst určených nejen pro opalování, ale také pro procházky v přírodě a požitek z opravdové nádhery. A chcete-li si zaplavat v divočejších vodách, vyzkoušejte sportovní plavky, díky kterým se vaše tělo bude ve vodě cítit jako doma.

AirBnB