Omio

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Omio slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 3 % na vše v obchodě Omio

Platí do 22.10.2021

 
   

Pokud rádi cestujete a chcete si cestu naplánovat jednoduše a výhodně, tak je pro Vás Omio.cz tou správnou volbou. V...

O obchodu Omio

Máte před sebou pracovní nebo soukromou cestu? Potřebujete se co možná nejrychleji přemístit z bodu A do bodu B? https://www.tipli.cz/obchod/omio je průkopnická platforma, kde můžete vyhledat nejrychlejší a nejlevnější cestu vlakem, autobusem nebo letecky. Omio působí již v 15 zemích Evropy a další přibývají.

Pohodlné hledání cesty

Při cestování potřebujete mít všechny možné spoje po ruce a vědět, kdy a kam máte nastoupit. Ať už cestujete jen v rámci republiky, nebo chcete cestovat do Evropy. Když kombinujete vlak, autobus nebo letadlo, čeká vás dlouhé vyhledávání spojů. Omio je v tomto ohledu unikátní.

Najdete rychlou, levnou a pohodlnou cestu napříč Evropou. Bez složitého a časově náročného vyhledávání. Dovolená nebo jakákoliv jiná cesta tak nebude zbytečně drahá a časově náročná. Čas můžete věnovat plánování cesty, studování zajímavostí nebo vyhledávání ubytování, které je pro vaši cestu rovněž důležité.

Jak vše vzniklo

V roce 2010 se Naren Shaam vydal pouze s batohem na zádech na dlouhou cestu napříč Evropou. Věděl, co vše by chtěl navštívit a vidět. Ze samotného plánování, hledání vhodných tras a cen byl však zklamán. Cesta ho stála mnohem více peněz, než měl v plánu, a hledání vhodných spojů bylo zdlouhavé. Rozhodl se proto ukončit svojí práci ve finančnictví v New Yorku a odstěhoval se do Berlína. Zde vybudoval službu, která scházela. A tak se v roce 2013 zrodila společnost Omio.

Obrázek

Mobilní aplikace

Pro rychlejší a pohodlnější rezervaci můžete využít možnost stáhnutí aplikace do vašeho mobilního telefonu. Aplikace vám nabídne více než 800 prověřených dopravních společností, na které se můžete spolehnout.

Možnosti platby

 • PayPal
 • SOFORT
 • platba kartou

Kontakt

V případě, že potřebujete pomoci, můžete využít centrum pomoci na stránkách Omio.cz.

Výhodnější nákupy na Omio.cz

Neváhejte a nakupte přes cashback portálu Tipli.cz.

 • Nákupy jízdenek uskutečníte také na slovenském Studentagency.sk.
 • Nákupy jízdenek uskutečníte také na polském Trainline.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Omio

Pokud rádi cestujete a chcete si cestu naplánovat jednoduše a výhodně, tak je pro Vás Omio.cz tou správnou volbou. V přehledném internetovém vyhledávači si během několika sekund najdete přesně ten spoj, který potřebujete, zarezervujete si jízdenku i s místenkou a můžete se vydat na cestu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Omio?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.