Reservations

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Reservations

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Reservations.

O obchodu Reservations

Chystáte se na dovolenou, krátký pobyt nebo pracovní cestu do zahraničí? Nechcete využívat služeb cestovní kanceláře, protože máte rádi volnost a chcete vybírat takové ubytování, které se vám bude líbit a splní do puntíku vaše představy? Obraťte se na Reservations.com. Pomohou vám se vším, co potřebujete. Najdete zde ubytování, které chcete.

Obrázek

Hotel, který potřebujete

Na Reservations.com si najdete svůj vysněný hotel. Vybírat můžete z více než 500 000 hotelů v nejlepších destinacích. Hotely jsou zde v různém cenovém i hvězdičkovém rozpětí, takže vždy vyberete takový, který bude splňovat vaše požadavky. Najdete zde skvělé nabídky, které ušetří vaši peněženku.

Rezervace vám bude navíc ihned potvrzena, takže si můžete oddychnout a nestresovat se tím, zda budete mít kde složit hlavu. Vybírat můžete různě dlouhé doby pro ubytování, víkendy, prázdniny, státní svátky a podobně. Ať už jedete sami, s partou kamarádů, chcete si užít poklidnou dovolenou s rodinou nebo romantiku s partnerem, ubytování na Reservations.com si vybere každý!

Obrázek

Moje rezervace

V sekci Moje rezervace uvidíte všechny hotely, které máte rezervované pro pobyty. Můžete je různě upravovat, získáte o nich také přehled a veškeré informace budete mít k dispozici. V případě, že se změní doba pobytu nebo počet osob, vše můžete upravit nebo rezervaci zrušit a znovu vytvořit. Hotely vybíráte z nabídky takřka celého světa. Svou rezervaci pak můžete zaplatit jednoduše on-line platební kartou.

Kontakty

Pro vaše dotazy, připomínky nebo ověření rezervace je připravena telefonní podpora na čísle 855-516-1090. Ta funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Můžete se také obrátit na e-mailovou adresu support@reservations.com.

Výhodnější nákupy na Reservations.com

Využívejte mimořádné akce na Reservations. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Reservations vás odměníme až 2,5 % z částky vašeho nákupu.

 • Rezervujte si hotely také na slovenském Hotels.com.
 • Rezervujte si hotely také na polském Hotele.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Reservations

Chystáte se na zaslouženou dovolenou či služební cestu? S tím vám hravě pomůže rezervační portál Reservations. Vybírat můžete ze stovek destinací po celém světě včetně nejoblíbenějších metropolí v Evropě. Na Reservations.cz si vyberete hotel přesně podle vašeho gusta, v nabídce jsou totiž hotely různých kategorií poskytující nejrůznější služby.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Reservations v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Reservations?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se