Hotels.com slevové kupóny a slevy

Slevový kupon až 3 % na vše v obchodě Hotels.com.

Platí do 30.05.2020

 

Moře, potápění, opalování se a ochutnávání plodů moře? Nebo raději sjezdovku, pořádný prašan za krkem a čerstvý horský vzduch? Ať už jsou vaše... Zobrazit více

Hotels.com

30.05.2020

Skupinová sleva až 30 % na Hotels.com

Platí do 09.06.2020

+ 3 % zpět z nákupu

Zarezervujte si hotel jako skupina a získejte až 30% slevu na Hotels.com. Zaručeně nejnižší skupinové ceny!

Hotels.com

09.06.2020

Za každých 10 nocí 1 zdarma na Hotels.com

Platí do 09.06.2020

+ 3 % zpět z nákupu
 

Na webu Hotels.com najdete levné hotely a slevy. Zaregistrujte se, získejte členství a sbírejte noci. Za každých 10 nocí dostanete 1 noc zdarma,… Zobrazit více

Hotels.com

09.06.2020

Eurovíkendy za skvělé ceny na Hotels.c.om

Platí do 09.06.2020

+ 3 % zpět z nákupu
 

Eurovíkendy do zajímavých destinací za skvělé ceny na Hotels.com.

Hotels.com

09.06.2020

Nabídky last-minute na Hotels.com

Platí do 09.06.2020

+ 3 % zpět z nákupu
 

Slevy last-minute na Hotels.com.

Hotels.com

09.06.2020

O obchodu Hotels.com

Moře, potápění, opalování se a ochutnávání plodů moře? Nebo raději sjezdovku, pořádný prašan za krkem a čerstvý horský vzduch? Ať už jsou vaše představy o perfektní dovolené jakékoli, jedno mají jistě společné – po fantasticky prožitém dni se potřebujete někde pořádně vyspat v měkkých peřinách, je to tak? A přesně od toho je tu Hotels.com!

Procestujte celý svět s Hotels.com

Hotels.com je předním zprostředkovatelem ubytování v hotelech po celém světě a nabízí rezervační služby prostřednictvím své webové stránky. Na stránkách společnosti najdete na jednom místě přehledné informace o cenách, vybavenosti a volné kapacitě hotelů a můžete zde sehnat ubytování i v obdobích, kdy bývají ubytovací kapacity vyprodány.

Ubytujte se tam, kde se cítíte nejlépe

Hotels.com vám nabízejí stovky tisíc různých ubytovacích zařízení ve více než 60 zemích po celém světě - hotely, apartmány, stačí si jen vybrat. Zadejte datum plánovaného ubytování a typ pokoje a pak už jen pohodlně vybírejte, porovnávejte ceny a vybavení a zvolte si to, co vašim potřebám vyhovuje nejvíce, dovolená může začít. Pro výběr ideálního ubytování vám může pomoci podrobný popis u každé nabídky a zřetelně zobrazené ceny za noc u jednotlivých pokojů.

Ubytování přesně podle vašich přání a potřeb

Naleznete zde kromě samostatných hotelů, významných hotelových řetězců i ubytovací zařízení s vlastním stravováním, hostely a penziony. Můžete si dokonce lehce vyhledat hotely s vybavením a službami, na kterých vám záleží, například snídaní zdarma, fitness či wellness centrem nebo třeba golfovým hřištěm. S Hotels.com si vybere opravdu každý. Využít můžete i jejich jedinečný věrnostní program Hotels.com Rewards, který vám poskytne za každých 10 nocí jednu zdarma.

Bezpečné a spolehlivé ubytování

Ubytování přes Hotels.com se opravdu bát nemusíte, protože Hotels.com si své poskytovatele pravidelně kontroluje. Kromě toho u každého ubytování vidíte podrobný popis a autentické hodnocení dalších zákazníků. Hotel.com vám zároveň pošle přesnou mapa místa ubytování, kde naleznete i rady a tipy jak se nejlépe na dané místo dostat. Cestování s Hotels.com bude ještě pohodlnější.

 • U tohto partnera môžeš nakúpiť aj na Slovensku, vyskúšaj eshop Hotels.com.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Hotels.com.

Hotels.com slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 10 % na rezervace na Hotels.com

12.04.2020

Slevový kupon 8 % na rezervace na Hotels.com

12.04.2020

Slevový kupón 8% na Hotels.com

29.05.2020 - Využijte slevu 8% na ubytování přes stránku Hotels.com.

Sleva 40 % na Hotels.com

31.12.2019

Podobné obchody

Recenze Hotels.com

5.0

Libor C.

02.05.2017 5.0

Na Hotels.com jsem kupoval ubytování na tři noci v Barceloně. Dobrá alternativa Bookingu, určitě doporučuji. Super je i jejich věrnostní program, který nabízí. S připsáním odměny taky nebyl žádný problém.

Pavel

30.04.2017 5.0

Funguje bezvadně, důležité je, že i s Reward programem hotels.com, jenom je cashback snížen na 2,4 %. Připsání odměny trvá cca 3 týdny od checkoutu z ubytování.

Tomáš F.

25.10.2017 5.0

O Hotels.com

Moře, potápění, opalování se a ochutnávání plodů moře? Nebo raději sjezdovku, pořádný prašan za krkem a čerstvý horský vzduch? Ať už jsou vaše představy o perfektní dovolené jakékoli, jedno mají jistě společné – po fantasticky prožitém dni se potřebujete někde pořádně vyspat v měkkých peřinách, je to tak? A přesně od toho je tu Hotels.com!

Podmínky nákupu

Přesná výše odměny záleží na konkrétních podmínkách každého ubytování.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.