Hotels.com
Moře, potápění, opalování se a ochutnávání plodů moře? Nebo raději sjezdovku, pořádný prašan za krkem a čerstvý horský vzduch? Ať už jsou vaše představy o perfektní dovolené jakékoli, jedno mají jistě společné – po fantasticky prožitém dni se potřebujete někde pořádně vyspat v měkkých peřinách, je to tak? A přesně od toho je tu Hotels.com!

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

 • 10 % zpět Vyberte si obchod

  Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

 • 320 Kč Nakupte jako obvykle

  Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

 • 32 Kč Získejte peníze zpět

  Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Martina Jarošová Všechno funguje skvěle. Taky jsem měla technický problém a nepřipsaly se mi…
Alexandra Kostková AHOJ VŠICHNI, jsem takový nevěřící Tomáš, ale i přesto jsem si zkusila objednat…

O obchodu Hotels.com

Moře, potápění, opalování se a ochutnávání plodů moře? Nebo raději sjezdovku, pořádný prašan za krkem a čerstvý horský vzduch? Ať už jsou vaše představy o perfektní dovolené jakékoli, jedno mají jistě společné – po fantasticky prožitém dni se potřebujete někde pořádně vyspat v měkkých peřinách, je to tak? A přesně od toho je tu Hotels.com!

Procestujte celý svět s Hotels.com

Hotels.com je předním zprostředkovatelem ubytování v hotelech po celém světě a nabízí rezervační služby prostřednictvím své webové stránky. Na stránkách společnosti najdete na jednom místě přehledné informace o cenách, vybavenosti a volné kapacitě hotelů a můžete zde sehnat ubytování i v obdobích, kdy bývají ubytovací kapacity vyprodány.

Ubytujte se tam, kde se cítíte nejlépe

Hotels.com vám nabízejí stovky tisíc různých ubytovacích zařízení ve více než 60 zemích po celém světě – stačí si jen vybrat. Zadejte datum plánovaného ubytování a typ pokoje a pak už jen pohodlně vybírejte, porovnávejte ceny a vybavení a zvolte si to, co vašim potřebám vyhovuje nejvíce. Pro výběr ideálního ubytování vám může pomoci podrobný popis u každé nabídky a zřetelně zobrazené ceny za noc u jednotlivých pokojů.

Ubytování přesně podle vašich přání a potřeb

Naleznete zde kromě samostatných hotelů, významných hotelových řetězců i ubytovací zařízení s vlastním stravováním, hostely a penziony. Můžete si dokonce lehce vyhledat hotely s vybavením a službami, na kterých vám záleží, například snídaní zdarma, fitness či wellness centrem nebo třeba golfovým hřištěm. S Hotels.com si vybere opravdu každý. Využít můžete i jejich jedinečný věrnostní program Hotels.com Rewards, který vám poskytne za každých 10 nocí jednu zdarma.

Bezpečné a spolehlivé ubytování

Ubytování přes Hotels.com se opravdu bát nemusíte, protože Hotels.com si své poskytovatele pravidelně kontroluje. Kromě toho u každého ubytování vidíte podrobný popis a autentické hodnocení dalších zákazníků. Hotel.com vám zároveň pošle přesnou mapa místa ubytování, kde naleznete i rady a tipy jak se nejlépe na dané místo dostat. Cestování s Hotels.com bude ještě pohodlnější.

 • U tohto partnera môžeš nakúpiť aj na Slovensku, vyskúšaj eshop Hotels.com.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Hotels.com.

Podobné obchody

Recenze Hotels.com

Libor Ch. 02.05.2017

Na Hotels.com jsem kupoval ubytování na tři noci v Barceloně. Dobrá alternativa Bookingu, určitě doporučuji. Super je i jejich věrnostní program, který nabízí. S připsáním odměny taky nebyl žádný problém.

Pavel 30.04.2017

Funguje bezvadně, důležité je, že i s Reward programem hotels.com, jenom je cashback snížen na 2,4 %. Připsání odměny trvá cca 3 týdny od checkoutu z ubytování.

Články

Booking Extranet: Staňte se součástí Booking.com

Vlastníte hotel nebo jiné ubytovací zařízení, které byste rádi nabídli cestovatelům z celého...
22.3.2018 Zobrazit článek

Hledáte ubytování? Představujeme Booking.com!

Pokud je cestování vaší vášní, o Booking.com jste už určitě slyšeli. Jednoduše přes něj najdete a...
19.3.2018 Zobrazit článek

Velké srovnání bookingů: Kde si rezervovat ubytování?

Chcete si zajistit ubytování na dovolenou nebo služební cestu a přemýšlíte, jaký rezervační...
16.3.2018 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Přesná výše odměny záleží na konkrétních podmínkách každého ubytování.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1135 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.