LevnáTramvajenka.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

LevnáTramvajenka.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 150 Kč na vše v obchodě LevnáTramvajenka.cz

Platí do 19.09.2021

 
   

Chcete jezdit pražskou MHD jen za 399 Kč měsíčně? Pak se podívejte na stránky Levnátramvajenka.cz a pořiďte si...

O obchodu LevnáTramvajenka.cz

Pravděpodobně se vám už někdy stalo, že jste se vypravili na cestu pražským MHD v domnění, že máte nabitou tramvajenku, avšak revizor vás velmi rád vyvedl z omylu. Nebojte, situace se už nemusí opakovat. Díky LevnaTramvajenka.cz teď máte možnost si jízdné předplatit a cestovat Prahou s naprostým klidem a bez jakéhokoliv vyčkávání ve frontách.


Cestování pohodlně a bez pokut 

Cestujte s Levnou tramvajenkou už jen v pohodlí a s pocitem jistoty, že neutratíte cestou peníze za pokutu. Tramvajenku si můžete předplatit na 12 měsíců, přičemž platíte každý měsíc zvlášť. Stačí, když si na webu LevnaTramvajenka.cz vyberete, od kdy ji chcete mít platnou, vyplníte osobní údaje a zaplatíte první platbu 399 Kč. Po potvrzení platby vám do dvou dní přijde sms zpráva a e-mail s potvrzením platnosti a vy můžete začít s maximální klidem cestovat Prahou. 

Návštěva v Praze – anonymní lítačka zdarma

Jestliže se k vám chystají přátelé, příbuzní či kolegové na návštěvu nebo nebydlíte v Praze, ale chystáte se do Prahy na pár dní, nemusíte nutně utrácet za několikadenní kupóny. Využijte možnosti zapůjčení Anonymní lítačky zdarma. LevnaTramvajenka.cz ji nabízí svým zákazníkům zdarma až na devět dní za rok. Minimální doba výpůjčky jsou tři dny, avšak můžete si zapůjčit až dvě najednou. Stačí, když si ji rezervujete na webu LevnaTramvajenka.cz a následně vyzvednete na jednom z výdejních míst. 

LevnaTramvajenka.cz – způsob platby

Hlavní výhodou této tramvajenky je především to, že neplatíte celou částku najednou. Při objednávce zaplatíte prvních 399 Kč, přičemž platbu můžete zadat trvalým příkazem nebo zaplatit kartou. Jakmile je platba potvrzena, nemusíte se už o nic starat. Každý měsíc vám proběhne na účtu automatická platba 399 Kč a vy takto pohodlně můžete cestovat pražským MHD po celý rok s jistotou, že máte platný kupón. 

 V případě, že si chcete užívat tento pocit pohodlí po celý rok, nastavte si trvalý příkaz na každý měsíc a po celý rok budete cestovat zcela bez starostí.

Zákaznický servis

Nevíte si rady, jak LevnaTramvajenka funguje nebo potřebujete pomoc s objednávkou? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis LevnáTramvajenka na telefonním čísle: +420 777 729 062 nebo e-mailu: info@levnatramvajenka.cz, kde vám jsou k dispozici Po-Pá: 9.00-17:00 hodin. Sledovat je můžete také na Facebooku. 

Nakupujte výhodně s Tipli.cz

S Tipli můžete při svém nákupu opravdu ušetřit. Využijte službu cashback nákupem přes náš portál Tipli.cz a získáte tak část peněz z vašeho nákupu zpět.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze LevnáTramvajenka.cz

5.0

František V.

13.03.2021 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O LevnáTramvajenka.cz

Chcete jezdit pražskou MHD jen za 399 Kč měsíčně? Pak se podívejte na stránky Levnátramvajenka.cz a pořiďte si výhodný měsíční kupon na vaši pražskou lítačku. Žádné vystávání nekonečných front, díky kuponu zakoupeném na Levnátramvajenka.cz nemusíte na nic myslet a rovnou jezdíte pražskou MHD. A co je na tom celém nejlepší? Neplatíte celou částku najednou, ale 399 Kč se vám každý měsíc automaticky strhne z účtu. Vy tak nemusíte mít celou částku ročního kuponu na účtu a při automatické platbě se o nic nestaráte.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 150  zpět z ceny nákupu v obchodě LevnáTramvajenka.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.