LevnáTramvajenka.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě LevnáTramvajenka.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu LevnáTramvajenka.cz.

O obchodu LevnáTramvajenka.cz

Pravděpodobně se vám už někdy stalo, že jste se vypravili na cestu pražským MHD v domnění, že máte nabitou tramvajenku, avšak revizor vás velmi rád vyvedl z omylu. Nebojte, situace se už nemusí opakovat. Díky LevnaTramvajenka.cz teď máte možnost si jízdné předplatit a cestovat Prahou s naprostým klidem a bez jakéhokoliv vyčkávání ve frontách.

Obrázek


Cestování pohodlně a bez pokut 

Cestujte s Levnou tramvajenkou už jen v pohodlí a s pocitem jistoty, že neutratíte cestou peníze za pokutu. Tramvajenku si můžete předplatit na 12 měsíců, přičemž platíte každý měsíc zvlášť. Stačí, když si na webu LevnaTramvajenka.cz vyberete, od kdy ji chcete mít platnou, vyplníte osobní údaje a zaplatíte první platbu 399 Kč. Po potvrzení platby vám do dvou dní přijde sms zpráva a e-mail s potvrzením platnosti a vy můžete začít s maximální klidem cestovat Prahou. 

Návštěva v Praze – anonymní lítačka zdarma

Jestliže se k vám chystají přátelé, příbuzní či kolegové na návštěvu nebo nebydlíte v Praze, ale chystáte se do Prahy na pár dní, nemusíte nutně utrácet za několikadenní kupóny. Využijte možnosti zapůjčení Anonymní lítačky zdarma. LevnaTramvajenka.cz ji nabízí svým zákazníkům zdarma až na devět dní za rok. Minimální doba výpůjčky jsou tři dny, avšak můžete si zapůjčit až dvě najednou. Stačí, když si ji rezervujete na webu LevnaTramvajenka.cz a následně vyzvednete na jednom z výdejních míst. 

LevnaTramvajenka.cz – způsob platby

Hlavní výhodou této tramvajenky je především to, že neplatíte celou částku najednou. Při objednávce zaplatíte prvních 399 Kč, přičemž platbu můžete zadat trvalým příkazem nebo zaplatit kartou. Jakmile je platba potvrzena, nemusíte se už o nic starat. Každý měsíc vám proběhne na účtu automatická platba 399 Kč a vy takto pohodlně můžete cestovat pražským MHD po celý rok s jistotou, že máte platný kupón. 

 V případě, že si chcete užívat tento pocit pohodlí po celý rok, nastavte si trvalý příkaz na každý měsíc a po celý rok budete cestovat zcela bez starostí.

Obrázek

Zákaznický servis

Nevíte si rady, jak LevnaTramvajenka funguje nebo potřebujete pomoc s objednávkou? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis LevnáTramvajenka na telefonním čísle: +420 777 729 062 nebo e-mailu: info@levnatramvajenka.cz, kde vám jsou k dispozici Po-Pá: 9.00-17:00 hodin. Sledovat je můžete také na Facebooku. 

Nakupujte výhodně s Tipli.cz

S Tipli můžete při svém nákupu opravdu ušetřit. Využijte službu cashback nákupem přes náš portál Tipli.cz a získáte tak část peněz z vašeho nákupu zpět.

Recenze LevnáTramvajenka.cz

František V.

13.03.2021 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O LevnáTramvajenka.cz

Chcete jezdit pražskou MHD jen za 399 Kč měsíčně? Pak se podívejte na stránky Levnátramvajenka.cz a pořiďte si výhodný měsíční kupon na vaši pražskou lítačku. Žádné vystávání nekonečných front, díky kuponu zakoupeném na Levnátramvajenka.cz nemusíte na nic myslet a rovnou jezdíte pražskou MHD. A co je na tom celém nejlepší? Neplatíte celou částku najednou, ale 399 Kč se vám každý měsíc automaticky strhne z účtu. Vy tak nemusíte mít celou částku ročního kuponu na účtu a při automatické platbě se o nic nestaráte.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 150  zpět z ceny nákupu v obchodě LevnáTramvajenka.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se