Slevový kód Bolt

Listopad | Nepropásněte šanci ušetřit na Bolt

Platí do 19.05.2024

 
 

Pro získání slevy nepotřebujete Bolt slevovy kod. Klikněte na nabídku a objednejte si vysněné kousky levněji.

O obchodu Bolt

Aplikace Bolt, ještě donedávna známá pod názvem Taxify, začala před pěti lety jako platforma zaměřená na přepravu osobním automobilem v Pobaltí. Nyní tuto světově známou službu využívá přes 25 milionů lidí po celém světě. A to nejen pro přesun autem, ale i na motorkách nebo koloběžkách.

Taxify je nyní Bolt

Oblíbili jste si službu Taxify? Nebojte se! Aplikace, díky které si objednáte rychlý a dostupný odvoz zůstává taková, jakou ji znáte. Mění se pouze název a logo. Není ani potřeba stahovat novou aplikaci. Ta, kterou již máte v telefonu, se vám sama změní z Taxify na Bolt. Je rozhodně na co se těšit. Jediným českým městem, ve kterém se s Boltem můžete svézt, je stejně jako v případě Taxify Praha.

Jak funguje aplikace Bolt?

 1. Zvolte v aplikaci vaši polohu a objednejte si odvoz.
 2. Sledujte vašeho řidiče přijíždět na mapě.
 3. Za cestu zaplaťte hotově přímo u řidiče nebo si přidejte do aplikace platební kartu a Bolt vám jízdné automaticky strhne, jakmile dorazíte do cíle. Řidiče můžete v aplikaci za jízdu také ohodnotit.

Bolt cena

Ať už jdete z baru v centru, krásných uliček Starého města nebo úplného okraje Prahy, Bolt je u vás do pár minut. Cena za jízdu se určuje pomocí předem stanovené ceny podle známých faktorů, jako jsou aktuální dopravní situace nebo výše poptávky. Pokud se výsledná trasa výrazně změní, počítají se jízdy podle standardního tarifu. Které další faktory mohou konečnou cenu ovlivnit?

 • Dynamické zvýšení ceny způsobené vysokou poptávkou po přepravě Bolt.
 • Cesta na letiště, do jejíž ceny je automaticky naúčtován příplatek za parkování na letišti (50 Kč).

V aplikaci si po zadání místa nástupu a cílové adresy můžete zobrazit také odhad ceny. Ten je vypočten podle nejlepší možné trasy a předpokládaného času příjezdu do cíle. Konečná cena se však může od odhadované lišit například v důsledku dopravní zácpy nebo nehody.

Kde hledat Bolt promo kód?

Ještě jste jízdu s Boltem nevyzkoušeli? Pak můžete získat slevu 150 Kč na první jízdu. Stačí před rezervací zadat promo kód, který najdete na stránce Bolt slevy.

Pokud poté pozvete do aplikace Bolt svého kamaráda, můžete získat slevu i na další jízdu. Nasdílejte mu váš zvací promo kód, který najdete v Menu aplikace v sekci Jízdy zdarma. Člověk, který tento zvací kód použije, získá slevu 150 Kč na první jízdu. Vy poté obdržíte promo kód na 150 Kč, který se vám automaticky objeví v aplikaci.

Bolt kontakt

Máte dotaz ohledně přepravy? Využijte řidičskou a zákaznickou podporu na Bolt.eu, kde najdete nejčastější otázky a odpovědi. V případě potřeby pište na prague@bolt.eu. Chcete se stát řidičem Bolt? Pak se ozvěte na adresu prague‑signup@bolt.eu.

Podobný e-shop BlaBlaCar je pro Vás připraven i na Slovensku.

Bolt slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon na první jízda zdarma s aplikací Bolt

31.12.2020

Obchody, kde vás odměníme

O Bolt

Potřebujete se rychle dostat z jednoho konce města na druhý? Bolt Vám sežene odvoz během pár minut. Ať už je to pracovní nebo soukromá cesta, perfektní jízdu si zajistíte jedním kliknutím. Stáhněte si aplikaci Bolt pro iPhone nebo Android ještě dnes a každá cesta se pro vás stane příjemným a pohodlným zážitkem.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bolt.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se