Sazka

O obchodu Sazka

Říká se, že risk je zisk. Se Sazkou si to můžete vyzkoušet! Sportka, Šťastných 10, Euromiliony. Nebo pojďte štěstí naproti se stíracími losy a originálními hrami. Pod značkou Sazka mobil nabízí společnost také služby mobilního operátora.

Sazka Sportka a další hry

Sazka a Sportka, za 60 let působení společnosti se z těchto slova stala téměř synonyma. Pokud tápete, pak vězte, že Sportka je název jedné ze sázkových služeb od Sazka a. s. Sazka je největší loterijní společnost v České republice a jako taková nabízí celou paletu možností, jak si vsadit. Způsob, jak zhodnotit své finance, to opravdu není. Rozhodně to je ale způsob, jak zažít nevšední pocit vzrušení.

Sportka Sazka

Sportka je číselná loterie a naprostá klasika na české sázkové scéně. Princip je jednoduchý: Tipnete si čísla, o nichž si myslíte, že budou v příštím slosování, tzv. „tahu“ vylosována. Vše je jen a pouze otázkou náhody a štěstí. Cena vsazení v Sazka Sportce není vysoká, napětí je velké a možné výhry jsou astronomické! Kromě Sportky nabízí Sazka také další loterie.

Obrázek

Loterie Sazka

Kromě Sportky nabízí celou řadu dalších číselných loterií. Mezi ty nejznámější patří Euromiliony, Eurojackpot nebo Kasička. Naprosto klasikou je ovšem Šťastných 10 s Královskou hrou a Šancí milion.

Sazka Fantasy

Sazka miluje sport stejně jako vy, a proto vytvořila digitální soutěž, která spojuje sport a adrenalin jako u sázení. Principem hry je vytvořit svůj imaginární sportovní tým z hráčů světových soutěží. Jde o postavy skutečných hráčů. Podle toho, jak úspěšní jsou tito hráči a jejich týmy v reálném světě, je úspěšný i vámi sestavený vymyšlený tým. V Sazka Fantazy se používá systém bodů, přesná pravidla najdete přímo na webu soutěže. Váš tým je sice vymyšlený, ale ceny, které můžete získat, jsou skutečné. Hraje se o věci i o peníze.

Sazka online – loterie a sázky po internetu

Nechce se vám kvůli své hře chodit do trafiky? Preferujete pohodlí domova nebo vše nejraději zařizujete přes chytrý telefon? Žádný problém, Sazka jde s dobou a dvé své služby nabízí také online. Sazka online nabízí jak loterie, taky i možnost kurzového sázení, a dokonce online losy! Stačí registrace.

Levné volání? Zkuste Sazka mobil

Sazka poskytuje nejen vynikající loterijní služby, ale vstoupila i na trh se službami pro telefony. Ne všichni mobilní operátoři nabízejí opravdu levné a výhodné služby, Sazka mezi ně ale nepatří. Se Sazka mobil navíc hrajete o velké peníze! S každým dobitím kreditu nebo zaplacením faktury za telefonní služby se můžete zúčastnit slosování a hrát o jackpot minimálně 250 000 Kč.

Obrázek

Terminály a pobočky Sazka

Loterie s papírkem v ruce je prostě klasika, proto Sazka v česku provozuje 7 500 míst, na nichž si můžete vsadit nebo zakoupit herní los. V Česku je méně obcí než poboček Sazky, takže vsadit si můžete v prakticky každém městě a vesnici. Jde buď o samotné terminály sazky, nebo o jiné provozovny, které služby nabízejí (obchody, pošty, trafiky…)

Loterie do kapsy: Sazka mobilní aplikace

Obdobné služby jako Sazka online nabízí také mobilní aplikace Sazka. Snadno si zkontrolujete Sazka výsledky nebo vsadíte během pár okamžiků. Klidně těsně před uzavřením sázek. Aplikace je dostupná pro iPhone i Android. Jste-li fanouškem kurzového sázení, je pro vás k dispozici samostatná aplikace Sazkabet.

Sazka kontakt

Odpovědi na skoro všechny své otázky najdete v Centru podpory na webu Sazky. Přímý odkaz najdete v patičce webu Sazka.cz. Dole na stránce po pravé straně můžete otevřít také chatovací okno. K dispozici je nepřetržitě ve dne i v noci, každý den. Alternativně lze využít telefon na čísle 266 12 12 12 nebo e-mail info@sazka.czV Centru podpory naleznete též online reklamační formulář

Sazku najdete i na FacebookuInstagramu a na YouTube.

Pro věrné fanoušky je tu Sazka klub

Chce užívat všech výhod a bonusů, které Sazka nabízí? Pak se staňte členy Sazka klubu. Je to věrnostní program pro sázející loterií Sportka, Euromiliony, Eurojackpot, Šťastných 10 a pro zákazníky Sazka mobil. Se Sazka klubem získáte Sazka kartu, kterou se prokážete při sázení, abyste mohli čerpat výhody. Jednou z nich je možnost zatočit si po každém vsazení na terminálu virtuálním kolem štěstí a vyhrát skvělé ceny.

Chcete adrenalin také na Slovensku? Vyzkoušejte Tipos.sk.

Zaujal vás Sazkamobil a hledáte podobnou službu v Polsku? Prohlédněte si nabídku Orange.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Sazka

Milujete napětí a vzrušení ze hry? Sazka je tu právě pro vás! Ať už chcete zkusit své štěstí nebo věříte svým věšteckým schopnostem, Sazka přináší zábavu s puncem zodpovědnosti. Vyberte si číselnou loterii Sportka, kurzové sázky nebo stírací losy a vychutnejte si, jaké je vyhrát.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Sazka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se