Slevový kód SlevaDne

Sleva na SlevaDne při nákupu přes Tipli

 
 

Vybírejte zlevněné ubytování, zážitky a mnoho dalšího na tomto webu. Při nákupu přes Tipli navíc získáte část peněz zpět a ušetříte ještě více. více

O obchodu SlevaDne

Všude dobře, doma nejlíp. Proč se trmácet do zahraničí, když máme krásy Česka přímo před nosem a ani je neznáme všechny? Zkuste se vypravit po naší vlasti se Slevadne.cz – za výhodné ceny se dostanete, kam by vás jinak nenapadlo se podívat. Hory i lázně, hotely i wellness se slevami i přes 70 %. Užijte si své dovolené levněji než dřív.

Jeden z nejvýznamnějších slevových portálů v Česku

Český slevový portál Slevadne.cz nabízí každý den takřka 400 slev a spolupracuje s více než 4000 prověřenými partnery. Díky bohaté nabídce si na jejich stránce vybere opravdu každý. Využít můžete pestré slevy do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu nebo módu. Slevadne.cz působí na trhu již od roku 2011 a od té doby pomohli ušetřit bez mála 2 milionům Čechů a Slováků.

Zážitek, na který dlouho nezapomenete

Dovolená nebo wellness po Česku vás neláká? Slevadne.cz nabízí mnohem více než jen to. Chcete zažít adrenalin za volantem luxusního fára? A co se takhle projet nablýskaným Ferrari nebo Lamborghini? Nebo sháníte perfektní dárek pro maminku k narozeninám? Kupte ji poukaz na manikúru a pedikúru, ať se o ni profesionálové postarají jako o princeznu. Najdete zde i široký sortiment různého zlevněného zboží – od karnevalových kostýmů až po sedací vaky.

Mnoho dalších výhod

Slevadne.cz chápe, že pro spokojený nákup je potřeba nabídnout i něco navíc. Proto svým zákazníkům nabízí možnost do 14 dní stornovat kupóny a vrátí jim plnou částku. Svým zákazníkům firma nabízí i 100% garanci spokojenosti, která spočívá, že v případě nespokojenosti se zážitkem vám Slevadne.cz vrátí peníze. Nicméně spolupracují pouze s prověřenými partnery, takže reklamaci ani nebudete potřebovat. Platit můžete bezpečně kartou nebo převodem z účtu. Slevadne.cz je certifikovanou společností APEK, takže se nákupu na jejich stránkách opravdu bát nemusíte.

Jak koupit slevový kupón na Slevadne.cz

Při procházení slev vás některá zaujala a rozhodli jste se ji využít. Při objednávce vyberete počet kupónů a zadáte e-mailovou adresu, na kterou bude váš kupón doručen. Ihned po zaplacení vám přijde kupón na uvedenou e-mailovou adresu. Na kupónu se nacházejí všechny instrukce, jak jej použít. Kdykoli během doby platnosti kupónu se můžete rozhodnout váš kupón někomu darovat, stačí pouze změnit jméno obdarovaného. Vytištěný kupón pak již jen přinesete do zařízení, kde chcete slevu uplatnit.

Recenze SlevaDne

Táňa J.

10.03.2020 5.0

Přehledný slevový portál

Jitka Z.

08.10.2018 5.0

velmi spokojená

Miroslava V.

19.08.2017 5.0

skvělé slevy

Obchody, kde vás odměníme

O SlevaDne

Všude dobře, doma nejlíp. Proč se trmácet do zahraničí, když máme krásy Česka přímo před nosem a ani je neznáme všechny? Zkuste se vypravit po naší vlasti se Slevadne.cz – za výhodné ceny se dostanete, kam by vás jinak nenapadlo se podívat. Hory i lázně, hotely i wellness se slevami i přes 70 %. Užijte si své dovolené levněji než dřív.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SlevaDne.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se