SlevaDne
3 %
Všude dobře, doma nejlíp. Proč se trmácet do zahraničí, když máme krásy Česka přímo před nosem a ani je neznáme všechny? Zkuste se vypravit po naší vlasti se Slevadne.cz – za výhodné ceny se dostanete, kam by vás jinak nenapadlo se podívat. Hory i lázně, hotely i wellness se slevami i přes 70 %. Užijte si své dovolené levněji než dřív.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Lucie Janíčková Naprostá spokojenost, ať už se jedná o slevové kupóny, či vrácení určitého…
Knapajda Slávka Jsem velice spokojená-Tipli je u všech obchodů kam chodím online nakupovat a…

O obchodu SlevaDne

Všude dobře, doma nejlíp. Proč se trmácet do zahraničí, když máme krásy Česka přímo před nosem a ani je neznáme všechny? Zkuste se vypravit po naší vlasti se Slevadne.cz – za výhodné ceny se dostanete, kam by vás jinak nenapadlo se podívat. Hory i lázně, hotely i wellness se slevami i přes 70 %. Užijte si své dovolené levněji než dřív.

Jeden z nejvýznamnějších slevových portálů v Česku

Český slevový portál Slevadne.cz nabízí každý den takřka 400 slev a spolupracuje s více než 4000 prověřenými partnery. Díky bohaté nabídce si na jejich stránce vybere opravdu každý. Využít můžete pestré slevy do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu nebo módu. Slevadne.cz působí na trhu již od roku 2011 a od té doby pomohli ušetřit bez mála 2 milionům Čechů a Slováků.

Zážitek, na který dlouho nezapomenete

Dovolená nebo wellness po Česku vás neláká? Slevadne.cz nabízí mnohem více než jen to. Chcete zažít adrenalin za volantem luxusního fára? A co se takhle projet nablýskaným Ferrari nebo Lamborghini? Nebo sháníte perfektní dárek pro maminku k narozeninám? Kupte ji poukaz na manikúru a pedikúru, ať se o ni profesionálové postarají jako o princeznu. Najdete zde i široký sortiment různého zlevněného zboží – od karnevalových kostýmů až po sedací vaky.

Mnoho dalších výhod

Slevadne.cz chápe, že pro spokojený nákup je potřeba nabídnout i něco navíc. Proto svým zákazníkům nabízí možnost do 14 dní stornovat kupóny a vrátí jim plnou částku. Svým zákazníkům firma nabízí i 100% garanci spokojenosti, která spočívá, že v případě nespokojenosti se zážitkem vám Slevadne.cz vrátí peníze. Nicméně spolupracují pouze s prověřenými partnery, takže reklamaci ani nebudete potřebovat. Platit můžete bezpečně kartou nebo převodem z účtu. Slevadne.cz je certifikovanou společností APEK, takže se nákupu na jejich stránkách opravdu bát nemusíte.

Jak koupit slevový kupón na Slevadne.cz

Při procházení slev vás některá zaujala a rozhodli jste se ji využít. Při objednávce vyberete počet kupónů a zadáte e-mailovou adresu, na kterou bude váš kupón doručen. Ihned po zaplacení vám přijde kupón na uvedenou e-mailovou adresu. Na kupónu se nacházejí všechny instrukce, jak jej použít. Kdykoli během doby platnosti kupónu se můžete rozhodnout váš kupón někomu darovat, stačí pouze změnit jméno obdarovaného. Vytištěný kupón pak již jen přinesete do zařízení, kde chcete slevu uplatnit.

Podobné obchody

Recenze SlevaDne

Miroslava Vlčková 19.08.2017

skvělé slevy

Články

České hory levněji? Poradíme, jak ušetřit na zimní…

Zimní sezóna plná lyžování, sáňkování a stavění sněhuláků je tady! Kde všude můžete ušetřit,...
4.12.2017 Zobrazit článek

Plníme sny o létání, nejen o Vánocích

Snad každý někdy snil o tom, že létá nad krajinou jako pták a po probuzení přišlo lehké zklamání,...
6.11.2017 Zobrazit článek

TOP 10 tipů na relaxační pobyty

Utečte pracovním povinnostem – aspoň na pár dní. Nemusíte se rovnou vydat na 14denní dovolenou do...
2.6.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 838 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.