Pro obchod LOT právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Qatar airways.

Až 40% sleva na dovolenou v Doze s Qatar Airways + extra 100 EUR | Qatar Airways slevový kód

Platí do 03.03.2024

+ 1 % zpět z nákupu

Zarezervujte si letenku a hotel do Dohy v jednom balíčku a ušetřete až 40% z ceny. Využijte také atraktivní nabídky jako "Delší pobyt, nižší… více

O obchodu LOT

Podle statistik je bezpečnější létat než sedět doma. Tak sbalte kufry a raději objevujte krásy okolního světa. Vydejte se letos na dovolenou s polskou národní leteckou společností LOT a poznávejte úchvatné kouty Evropy, Středního východu, Severní Ameriky a Asie. Mrkněte na LOT.com a zarezervujte si svůj let již nyní.

Obrázek

Sbírejte nalétané kilometry

LOT Airlines, stejně jako spousta jiných aerolinií, nabízí věrnostní program za nalétané kilometry - ty můžete sbírat jak ve vzduchu, tak na zemi, a to např. za rezervaci hotelu, vypůjčení auta nebo za běžné nakupování. Své nalétané kilometry pak můžete vyměnit za spoustu různých odměn. S programem Miles & More vás také čeká řada výhod, díky kterým bude létání ještě pohodlnější.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete LOT jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 239 018 293 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webu aerolinií či Facebooku. Písemně se s vámi domluví polsky či anglicky, ale hovořit po telefonu můžete hned 10 jazyky - polsky, anglicky, německy, rusky, španělsky, italsky, francouzsky, čínsky, korejsky a japonsky. Navštívit můžete také jejich Instagram.

Ve stejném e-shopu můžete nakoupit také na Slovensku na LOT.sk.

LOT slevové kódy, které jste zmeškali

Objevujte svět

06.03.2022

Sleva 25 % pro děti od 2 do 11 let

31.08.2020

Jak uplatnit slevové kupóny na LOT

Vybrali jste si některý LOT slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na web aerolinií.

3. Zadání slevového kódu

Při výběru vašeho letu zadejte zkopírovaný kód.

lot slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka LOT slevový kód, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Obchody, kde vás odměníme

O LOT

Podle statistik je bezpečnější létat než sedět doma. Tak sbalte kufry a raději objevujte krásy okolního světa. Vydejte se letos na dovolenou s polskou národní leteckou společností LOT a poznávejte úchvatné kouty Evropy, Středního východu, Severní Ameriky a Asie. Mrkněte na LOT.com a zarezervujte si svůj let již nyní.

LOT v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod LOT.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se