Pro obchod LOT právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Kiwi.com nebo Lufthansa.

Slevový kupón 5 € na letenky i jízdenky na Kiwi.com

Platí do 25.09.2020

 

Využijte při nákupu nad 50 € slevu 5 €! Objevte nové destinace a pořiďte si zlevněné jízdenky nebo letenky ještě levněji. Jen na Kiwi.com. Platí… více

Světové lety za skvělé ceny na Lutfhansa.com - Lufthansa

 
   

Světové lety do oblíbených destinací za skvělé ceny na Lufthansa.com. více

O obchodu LOT

Podle statistik je bezpečnější létat než sedět doma. Tak sbalte kufry a raději objevujte krásy okolního světa. Vydejte se letos na dovolenou s polskou národní leteckou společností LOT a poznávejte úchvatné kouty Evropy, Středního východu, Severní Ameriky a Asie. Mrkněte na LOT.com a zarezervujte si svůj let již nyní.

lot letiště

Sbírejte nalétané kilometry

LOT Airlines, stejně jako spousta jiných aerolinií, nabízí věrnostní program za nalétané kilometry - ty můžete sbírat jak ve vzduchu, tak na zemi, a to např. za rezervaci hotelu, vypůjčení auta nebo za běžné nakupování. Své nalétané kilometry pak můžete vyměnit za spoustu různých odměn. S programem Miles & More vás také čeká řada výhod, díky kterým bude létání ještě pohodlnější.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete LOT jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 239 018 293 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webu aerolinií či Facebooku. Písemně se s vámi domluví polsky či anglicky, ale hovořit po telefonu můžete hned 10 jazyky - polsky, anglicky, německy, rusky, španělsky, italsky, francouzsky, čínsky, korejsky a japonsky. Navštívit můžete také jejich Instagram.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na LOT

Vybrali jste si některý LOT slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na web aerolinií.

3. Zadání slevového kódu

Při výběru vašeho letu zadejte zkopírovaný kód.

lot slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka LOT slevový kód, můžete objevit i další skvělé nabídky.

O LOT

Podle statistik je bezpečnější létat než sedět doma. Tak sbalte kufry a raději objevujte krásy okolního světa. Vydejte se letos na dovolenou s polskou národní leteckou společností LOT a poznávejte úchvatné kouty Evropy, Středního východu, Severní Ameriky a Asie. Mrkněte na LOT.com a zarezervujte si svůj let již nyní.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  50  zpět z ceny nákupu v obchodě LOT?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.