Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Priceline slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Priceline

Platí do 05.08.2021

 
   

Hledáte perfektní ubytování pro rodinnou dovolenou, romantický víkend s partnerem nebo služební cestu? Internetový portál Priceline

O obchodu Priceline

Chystáte se na vytouženou dovolenou u moře, prodloužený víkend v některé z evropských metropolích či služební cestu? Hledáte vhodné ubytování, které by přesně odpovídalo vašim požadavkům? Na Priceline si vyberete hotel podle vašich představ. Internetový portál Priceline nabízí srovnání cen a služeb stovek hotelů a dalších ubytovacích zařízení, navíc zde můžete objevit půjčovny automobilů i rezervační systém letenek.

Vyberte si hotel svých snů

Ať už plánujete rodinnou dovolenou či romantický prodloužený víkend s partnerem, potřebujete skvělé ubytování, které bude přesně odpovídat vašim představám. Takové naleznete na srovnávacím portále Priceline.com, kde se vám díky jednoduchému formuláři zobrazí nabídka a srovnání jednotlivých ubytovacích zařízení v dané destinaci. Stačí pouze vybrat místo, datum příjezdu a odjezdu a dále už vybíráte hotel podle svých preferencí. 

K rozšířenému zadání můžete navíc přidat informaci o tom, zda si k ubytování chcete zakoupit letenku nebo půjčit automobil. Portál Priceline vám pak vyhledáte ubytování, společně s těmito dostupnými možnostmi.

Vybírejte ubytování ještě levněji

Své oblíbené produkty a služby nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz vyberete perfektní hotel v internetovém portálu Priceline.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 1,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Priceline

Hledáte perfektní ubytování pro rodinnou dovolenou, romantický víkend s partnerem nebo služební cestu? Internetový portál Priceline nabízí přehledný rezervační systém hotelů a ubytovacích zařízení, ale také půjčovnu a rezervaci aut a letů přes mezinárodní portál.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Priceline?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.