Priceline

O obchodu Priceline

Chystáte se na vytouženou dovolenou u moře, prodloužený víkend v některé z evropských metropolích či služební cestu? Hledáte vhodné ubytování, které by přesně odpovídalo vašim požadavkům? Na Priceline si vyberete hotel podle vašich představ. Internetový portál Priceline nabízí srovnání cen a služeb stovek hotelů a dalších ubytovacích zařízení, navíc zde můžete objevit půjčovny automobilů i rezervační systém letenek.

Obrázek

Vyberte si hotel svých snů

Ať už plánujete rodinnou dovolenou či romantický prodloužený víkend s partnerem, potřebujete skvělé ubytování, které bude přesně odpovídat vašim představám. Takové naleznete na srovnávacím portále Priceline.com, kde se vám díky jednoduchému formuláři zobrazí nabídka a srovnání jednotlivých ubytovacích zařízení v dané destinaci. Stačí pouze vybrat místo, datum příjezdu a odjezdu a dále už vybíráte hotel podle svých preferencí. 

K rozšířenému zadání můžete navíc přidat informaci o tom, zda si k ubytování chcete zakoupit letenku nebo půjčit automobil. Portál Priceline vám pak vyhledáte ubytování, společně s těmito dostupnými možnostmi.

Obrázek

Vybírejte ubytování ještě levněji

Své oblíbené produkty a služby nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz vyberete perfektní hotel v internetovém portálu Priceline.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 1,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás odměníme

O Priceline

Hledáte perfektní ubytování pro rodinnou dovolenou, romantický víkend s partnerem nebo služební cestu? Internetový portál Priceline nabízí přehledný rezervační systém hotelů a ubytovacích zařízení, ale také půjčovnu a rezervaci aut a letů přes mezinárodní portál.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Priceline.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se