Priceline

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Priceline

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Priceline.

Slevový kód Priceline

Peníze zpět až 1,5 % na vše v obchodě Priceline

Platí do 15.07.2024

 
 

Hledáte perfektní ubytování pro rodinnou dovolenou, romantický víkend s partnerem nebo služební cestu? Internetový portál Priceline

O obchodu Priceline

Chystáte se na vytouženou dovolenou u moře, prodloužený víkend v některé z evropských metropolích či služební cestu? Hledáte vhodné ubytování, které by přesně odpovídalo vašim požadavkům? Na Priceline si vyberete hotel podle vašich představ. Internetový portál Priceline nabízí srovnání cen a služeb stovek hotelů a dalších ubytovacích zařízení, navíc zde můžete objevit půjčovny automobilů i rezervační systém letenek.

Obrázek

Vyberte si hotel svých snů

Ať už plánujete rodinnou dovolenou či romantický prodloužený víkend s partnerem, potřebujete skvělé ubytování, které bude přesně odpovídat vašim představám. Takové naleznete na srovnávacím portále Priceline.com, kde se vám díky jednoduchému formuláři zobrazí nabídka a srovnání jednotlivých ubytovacích zařízení v dané destinaci. Stačí pouze vybrat místo, datum příjezdu a odjezdu a dále už vybíráte hotel podle svých preferencí. 

K rozšířenému zadání můžete navíc přidat informaci o tom, zda si k ubytování chcete zakoupit letenku nebo půjčit automobil. Portál Priceline vám pak vyhledáte ubytování, společně s těmito dostupnými možnostmi.

Obrázek

Vybírejte ubytování ještě levněji

Své oblíbené produkty a služby nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz vyberete perfektní hotel v internetovém portálu Priceline.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 1,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Priceline

Hledáte perfektní ubytování pro rodinnou dovolenou, romantický víkend s partnerem nebo služební cestu? Internetový portál Priceline nabízí přehledný rezervační systém hotelů a ubytovacích zařízení, ale také půjčovnu a rezervaci aut a letů přes mezinárodní portál.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Priceline?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se