Eurowings

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Eurowings

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Eurowings.

Slevový kód Eurowings

Peníze zpět 0,525 % na vše v obchodě Eurowings

Platí do 15.07.2024

 
 

Eurowings je německá nízkorozpočtová společnost, která spadá pod skupinu Lufthansa. V současné době jsou levné lety...

Sleva na rezervaci letenek, hotelů nebo auta s Tipli na Eurowings

+ 0,525 % zpět z nákupu
 

Rezervujte si letenku, auto nebo hotel s Tipli levněji. Za rezervaci na tomto webu přes Tipli získáte z nákupu část peněz zpět.

O obchodu Eurowings

Německá společnost Eurowings je nízkonákladový dopravce plně vlastněný Lufthansou. Firma byla založena v roce 1993 a letový provoz spustila v roce 1994. Spolupráce s Lufthansou vznikla roku 2009. Hlavní sídlo firmy je v Düsseldorfu a další velké pobočky má v Hamburku, Vídni, Stuttgartu nebo Mnichově. Základny dopravce ale nalezneme i na Mallorce či v kosovské Prištině. A od října 2021 také v Praze! 

Letecká společnost Eurowings zabezpečuje celou řadu leteckých spojení do mnoha evropských a hlavně německých měst. Letový řád tohoto dopravce se neustále vyvíjí a rozšiřuje. Eurowings obsluhuje více než 30 destinací v Evropě a od podzimu 2015 i některé dálkové trasy (Florida, Havana, Bangkok a další).

Obrázek

Flotila

Flotila aerolinky se víceméně unifikovaná a naleznete v ní letouny z rodiny Airbus. Nejpočetněji je zastoupen typ A320-200, následován A319-100. Největším letadlem z nabídky Eurowings je Airbus A330-200, který sveze až 335 cestujících. Všechna letadla jsou moderní a bezpečná.

Zavazadla

Společnost Eurowings má vlastní pravidla přepravy zavazadel a každý cestující je musí respektovat. Cestující v tarifu „Basic“ si s sebou na palubu smí zdarma vzít pouze malé příruční zavazadlo (max. rozměry 40 × 30 × 25 cm) s celkovou váhou 8kg. Standardní příručák á 55 × 40 × 23 cm s max. hmotností 8 kg je zpoplatněn.

Cestující s letenkami ve vyšším tarifu „Smart“ mohou zdarma přepravit 1 ks příručního zavazadla o maximálních rozměrech 55 × 40 × 23 cm a hmotnostním limitu 8 kg. S sebou na palubu si smí vzít také extra příruční zavazadlo s max. rozměry 40 × 30 × 10 cm.

Cestující si mohou zarezervovat možnost přikoupení dodatečného zavazadla u Eurowings, tato služba je ale spojena s dalšími poplatky za zavazadla.

Cestovní třídy a služby 

Cestovní společnost Lufthansou nabízí 4 cestovní třídy – Economy, Premium Economy, Business a První třídu. V případě Germanwings jsou k mání 3 cestovní třídy - BASIC, SMART, BEST. Třída Best je podobná třídě business. Nabízí výjimečné pohodlí a luxus – exkluzivní sklopná sedadla a více prostoru pro nohy. Cestující, kteří si zarezervovali levné lety ve třídě BASIC, mohou využívat zábavní systém, elektrické zásuvky nebo bezplatné Wi-Fi na palubě letadla. Pokud máte koupenou letenku ve třídě Smart, obdržíte během letu malé občerstvení, vodu a další nápoj typu džus, coca-cola nebo káva. Ze stejného menu se dá občerstvení zakoupit se všemi typy letenek.

Obrázek

Zákaznický servis

Aerolinku můžete kontaktovat na telefonním čísle +49 180 6 320 320 – každý den od 08:00 do 22:00 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Sledujte Eurowings na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Recenze Eurowings

Eva Š.

28.12.2022 5.0

vše ok,

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Eurowings

Eurowings je německá nízkorozpočtová společnost, která spadá pod skupinu Lufthansa. V současné době jsou levné lety společnosti Eurowings stále oblíbenější.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Eurowings v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 0,525 % zpět z ceny nákupu v obchodě Eurowings?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se