Choice Hotels

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Choice Hotels slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1 % na vše v obchodě Choice Hotels

Platí do 28.09.2021

 
   

Vyberte si pro vaší dovolenou ten pravý hotel, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Na Choice Hotels můžete...

O obchodu Choice Hotels

Jedete na dovolenou a hledáte hotel s bazénem či all inclusive servisem? Čeká vás služební cesta a potřebujete najít hotel s rychlou WiFi a dobrou dostupností do centra města? Pak pro vás máme řešení! Internetový portál Choice Hotels se zabývá rezervací a prodejem ubytování v hotelech a ubytovacích zařízeních po celé Evropě. Svěřte svou dovolenou či výlet v zahraničí profesionálům z Choice Hotels a vyberte si ten pravý hotel, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Obrázek

Snadná rezervace ubytování na Choice Hotels

Nezáleží na tom, jestli jedete na týdenní dovolenou či na výlet s jednodenním přespáním, v nabídce internetového portálu Choice Hotels si vybere ubytování každý. Do chytrého vyhledávače na úvodní straně Choice Hotels stačí zadat destinaci vaší cesty, datum příjezdu a odjezdu a počet osob a v nabídce hotelů se zobrazí přehledně seřazené hotely a ubytování ve vaší cílové destinaci. Ubytování můžete rovněž srovnávat podle ceny, hodnocení či dostupnosti do centra města. 

Hotelový pokoj si pak jednoduše několika kliknutími zarezervujete, vyplníte požadované osobní údaje a provedete platbu ubytování on-line v pohodlí vašeho domova. Na vaši e-mailovou adresu pak obdržíte potvrzení o provedené rezervaci ubytování.

Obrázek

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Choice Hotels. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Choice Hotels vás odměníme až 2,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Choice Hotels

Vyberte si pro vaší dovolenou ten pravý hotel, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Na Choice Hotels můžete vybírat z až 7 000 lokalit po celé Evropě a z nepřeberného množství hotelů či penzionů různých cenových kategorií. V jednoduchém srovnávači hotelů na Choice Hotels si každý vybere ubytování přesně podle svých představ.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1 % zpět z ceny nákupu v obchodě Choice Hotels?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.