Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Expedia slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 6 % na vše v obchodě Expedia

Platí do 29.11.2020

 
   

Přestaňte snít o dokonalé dovolené – dopřejte si ji! Expedia je přední světová on-line cestovní kancelář, s... více

O obchodu Expedia

Přestaňte snít o dokonalé dovolené – dopřejte si ji! Expedia je přední světová on-line cestovní kancelář, s níž si můžete svou ideální dovolenou naplánovat přesně podle svých představ. Nezáleží, kam se chystáte – všude po světě jakýmikoli dopravními prostředky a na jakkoli dlouho a s přespáním doslova kdekoli.

Dovolená pohodlně s online cestovní kanceláří Expedia

Expedia vám přináší možnost, jak si užít pohodlné a levné cestování. Na jejich stránkách si jednoduše vyberete ubytování přesně podle svých představ a nejvýhodnější letenky. Zbytek zařídí Expedia. K tomu všemu vám Expedia umožňuje zarezervovat si ve vaší destinaci auto, abyste pohodlně objevili všechny krásy, které vám okolí vaší destinace nabízí.

Cestování s Expedia si zamilujete i vy

Výhodou online cestovní kanceláře Expedia je, že získáváte výhody cestování s cestovní kanceláří, mezi které patří pohodlné rezervování ubytování a případná možnost rychlého rešení problémů, ale zároveň i cestování na vlastní pěst jako je možnost vlastního výběru z celé řady různých ubytování a letenek.

Cestujte bez obav

Sníte o plavně na luxusní lodi kolem Galapág s vaší drahou polovičkou? Nebo si chcete s partou přátel zaletět do Spojených států, tam si půjčit karavan a projet kontinent od západu k východu tak, jako to člověk vidí v amerických road movies? Limitem je jen vaše fantazie – o zbytek se postará Expedia!

Expedia slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 4900 Kč na ubytovaní na Expedia

10.08.2020 - Platí na hotely označené jako Expedia Rate.

Podobné obchody

Recenze Expedia

5.0

David

30.07.2017 5.0

Do zahraničí cestujeme už jen s Expedií. Široký výběr ubytování v jakékoliv destinaci, navíc různé typy ubytování a super cena. Cashback doporučuji, využívám na většinu svých nákupů na internetu.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Expedia

Přestaňte snít o dokonalé dovolené – dopřejte si ji! Expedia je přední světová on-line cestovní kancelář, s níž si můžete svou ideální dovolenou naplánovat přesně podle svých představ. Nezáleží, kam se chystáte – všude po světě jakýmikoli dopravními prostředky a na jakkoli dlouho a s přespáním doslova kdekoli.

Podmínky nákupu

Odměny se nevztahují na vouchery.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  6 %
Aktivity 6 %
Ubytování 3 %
Zapůjčení auta 2,75 %
Balíčky 1,75 %
Letenky 0,5 %
Vouchery 0 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  6 % zpět z ceny nákupu v obchodě Expedia?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.