Best Western

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Best Western

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Best Western.

O obchodu Best Western

Chystáte-li se na dovolenou a hledáte vhodné ubytování, podívejte se na Bestwestern.com. Tato společnost nabízí ubytování v téměř 100 zemích po celém světě. Vyberte si ideální hotel či resort podle vašich představ. 

Cestovatelé mohou volit z 18 hotelových značek, jako například Best Western Plus, Best Western Premier, Best Western Premier Collection, Glō, Sadie atd.

Sbírejte body za každý pobyt

Zaregistrujte se do věrnostního programu Best Western Rewards a sbírejte body, které následně můžete vyměnit za různé výhody. Nasbíranými body můžete například uhradit noc v hotelu, takže ušetříte peníze. Díky bodům také ušetříte při další rezervaci pokoje. Nemusíte se bát, že by vám pracně nasbírané body vypršely, zůstávají na vašem účtu, dokud je nevyužijete.

Získejte slevu v Best Western

Osoby starší 55 let ušetří při pobytu v některém z hotelů či resortů Best Western až 15 %. Tato akce neplatí pro všechny hotely. Další slevy, které Best Wester nabízí, jsou například slevy pro vojáky či veterány. Také v případě, že si váš pobyt zarezervujete alespoň
21 dní
předem, získáte slevu 15 až 30 %. Podívejte se i na další akční nabídky na BestWestern.com

Vezměte na dovolenou i svého psa

Máte-li domácího mazlíčka a chcete, aby jel na dovolenou s vámi, vyberte si některý z pet-friendly hotelů. Jde o hotely, ve kterých mohou pobývat domácí zvířata, jedná se zejména o psy. Ohledně dalších domácích mazlíčků se informujte přímo ve vámi vybraném hotelu.

Obrázek

Platba

Vyberte si pokoj v požadované destinaci a jednoduše zaplaťte online pomocí platební karty. Tuto kartu si nezapomeňte vzít s sebou, budete ji potřebovat při check-inu do hotelu.

Kontakt

V případě Severní Ameriky volejte na číslo 1(800) 780-7234. Na tomto čísle jsou vám k dispozici nepřetržitě, tedy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Bezplatná česká telefonní linka je 800 900 581. Taktéž můžete využít e-mailovou adresu bookingservice@bestwestern.com.

Bestwestern.com je také aktivní na sociálních sítích. Sledujte Facebooku, Instagramu, Twitter nebo Youtube.

Ušetřete při nákupu ubytování

Nakupujte s Tipli.cz ještě výhodněji. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které jste utratili za svůj nákup. Zaregistrujte se a šetřete.

V podobném e-shopu můžete nakoupit i na Slovensku, podívejte se na Booking.com.

Portál Booking.com je k dispozici i v polské verzi.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Best Western

Zarezervujte si ubytování v hotelech či resortech Best Western. Pobyty si můžete rezervovat v téměř 100 zemích po celém světě. Užijte si dlouhou dovolenou nebo jen prodloužený víkend v některém z těchto krásných hotelů či resortů.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Best Western v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Best Western?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se