Aktuální letáky a letáky na příští týden Coop

Archiv letáků

Informace o letácích COOP 

Všechny platné COOP letáky na jednom místě! COOP leták pro tento i příští týden. COOP rozesílá letáky pravidelně 1x čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. Leták COOP platí většinou od středy do úterý dalšího týdne. Letáky jsou rozděleny podle prodejen. COOP jednota vydává letáky Menu TUTY a TIP, TIP extra, leták Super cena a Regionální akce.

Kromě běžných letáků COOP nepravidelně vydává i tematické letáky na Hity sezóny, například na vánoční zboží. Zapomeňte na papírové letáky, u nás naleznete online leták COOP.

COOP - historie a vývoj obchodu

COOP je mezinárodní označení pro družstva po celé Evropě, zkratka je odvozena ze slova cooperative, které v českém jazyce označuje sdružení. V České republice se spotřební družstva ve svazu COOP označují také jako Jednota nebo Konzum. Tyto prodejny se nacházejí především na vesnicích a v menších městech. Jedná se o největší síť prodejen potravin v České republice.

Historie společnosti se začala psát v polovině 19. století v Anglii. Mimo tuzemsko a Velkou Británii můžeme COOP najít i na Slovensku, ve Švýcarsku, Itálii, Finsku, ve Skandinávii, Japonsku a dalších asijských zemích. Sdružení COOP u nás provozuje prodejny pod názvy: COOP Terno, COOP Diskont, COOP Stavebniny, COOP Tuty, COOP Tip, Konzum.

COOP - nabídka potravin za lidovou cenu

COOP nabízí potraviny, maso, čerstvé ovoce a zeleninu za dostupné ceny. Družstvo nabízí široký sortiment vlastních lahůdek, vyrábí si saláty, pomazánky, chlebíčky nebo sladké pečivo. Aktuální COOP leták pro tento a příští týden pro vás chystáme přímo na této stránce. Nezapomeňte sledovat také letáky Kaufland, letáky Albert či akční zboží z letáků Tesco!

COOP prodejny zaručují denně čerstvé zboží za diskontní ceny. Najdete pestrý výběr sortimentu odpovídající velikosti dané prodejny. 

Síť prodejen COOP má od roku 1993 i své privátní značky, které nabízejí kvalitní produkty za skvělé ceny. Značka Klasik označuje zboží za co nejnižší možné ceny při dosažení standardní kvality. Výrobky nejvyšší evropské kvality jsou označovány COOP Premium a zlatou střední cestou je COOP Quality Standard.

COOP věrnostní program a časopisy

 V magazínu COOP Rádce najdete tipy, rady a zajímavé recepty na sezónní jídla. 

COOP Čiperka je zaměřen na děti. Děti v časopise luští zajímavé rébusy a vybarvují omalovánky, procvičují si čtení a logické uvažování.

Určitě nepřehlédněte také věrnostní program Coop, kde sbíráte body a můžete získat zajímavé odměny.

COOP - kvalitní péče o zákazníky

Sdružení nabízí svým zákazníkům i levné volání s COOP Mobil. Vybrat si můžete buď předplacenou kartu nebo mezi dvěma paušálními tarify. Zákazníci pak za pravidelné nákupy dostávají odměny v podobě slevy na volání nebo SMS.

Pro pravidelné zákazníky je tu věrností program s názvem Dobrá karta COOP. Zákazníci jsou odměňovány za každý nákup. Jedna koruna rovná se jeden bod, u vybraného zboží z letáku COOP se body dokonce trojnásobí. Body je pak možné vyměnit za slevu na zboží ze sekce Dobrá sleva, za slevu na produkty z oddělení Dobrý nákup nebo za balíček volných minut a SMS Dobré volání. Neváhejte a navštivte oblíbenou COOP jednotu.

Podobné obchody jako Coop s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Coop.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se