Kik

O obchodu Kik

Společnost Kik prodává cenově dostupné oblečení pro každého. Zimní bundy, letní šaty, pánské košile nebo oblečení pro děti. To vše nyní seženete na jednom místě. Kik nenabízí žádné zbytečné služby nebo kýčem protkané prodejny, ve kterých byste se ztratili. Kik sází na jednoduchost a jeho model textilního diskontu je velice úspěšný, což potvrzují i čísla. Více než 20 000 zaměstnanců ve více než 3 400 prodejnách v sedmi zemích Evropy dělají z Kiku jednoho z největších prodejců oblečení v Evropě.

Kik prodejna

Kik textil: Cenově výhodné oblečení bez kompromisů

Nízká cena je dosahována dodržováním diskontních principů – oblečení Kik neuvidíte v nákladných reklamách, v jejich obchodě je kladen důraz na jednoduchost a oblečení můžete koupit po celý rok. Výhodné ceny ocení zejména rodiny s dětmi, protože každý zákazník se může trendy obléct od hlavy k patě za méně než 900 Kč. Naopak na kvalitě a pohodlnosti materiálů Kik eshop nešetří, takže si můžete být jistí, že vám oblečení Kik vydrží několik sezón.

Výhodné ceny nejen u oblečení

V prodejnách Kik najdete nejen módní oblečení, ale také doplňky do domácnosti. Potřebujete nové povlečení? Nevíte, kde vybavit kancelář psacími potřebami? I pro tyto případy je tu pro Vás Kik eshop. V širokém sortimentu si vybere i Váš domácí mazlíček. Najdete zde doplňky pro péči o psy a kočky.

Kik sortiment

Kik leták aneb výběr textilu online

Neztrácejte svůj drahocenný čas na prodejně a před cestou si projděte Kik leták, ve kterém naleznete aktuální nabídku módy. Kik připravuje stále nové nabídky, které se každý týden mění, a o kterých informuje právě aktuální Kik leták. Na Tipli najdete všechny platné Kik letáky pohodlně online. Pokud jste si oblečení už vybrali, můžete se také podívat na doplňkový sortiment, ve kterém naleznete dekorační předměty pro váš domov. Omrkněte také další letáky s módou a nechte se inspirovat.

Historie textilního diskontu

Úspěch se začal psát v roce 1994, kdy byla otevřena první filiálka v Düsseldorfu. Téhož roku se podařilo otevřít 100 prodejen. Od té doby se společnost vypracovala na přední příčky v prodeji textilu. Aktuálně najdeme v Evropě 3 400 prodejen Kik, z toho 2 600 přímo v Německu. Kik postupně také své prodejny modernizuje, a to nejen pro své zákazníky, ale také pro zaměstnance. Investují do změn v designu, funkčnosti, pracovního zázemí. Tyto aspekty se totiž odrazí ve spokojenosti zákazníka.

Kik otevírací doba a prodejny

V České republice najdete prodejnu Kik téměř na každém rohu. Na Kik.cz si najděte tu nejbližší a zjistěte přesnou otevírací dobu a adresu. Kik prodejny jsou pro své zákazníky otevřeny sedm dní v týdnu, otevírací doba se však může v jednotlivých městech lišit. Většina z nich je otevřena od 9:00 do 20:00. Některé prodejny v menších městech mohou zavírat dříve.

 • Stejný obchod najdete i na Slovensku, podívejte se na Kik.
 • I v Polsku zde můžete nakupovat, vybírejte na Kik.

Využívejte slevové kupóny na Tipli.cz

Na Tipli můžete pravidelně sledovat aktuální akce, výhodné nabídky a slevové kupóny. Podobný sortiment najdete také na Bonprix nebo Pepco.

Akční leták Kik

Prohlédněte si Kik akční leták a vyberte si z široké nabídky. Aktuální Kik akční leták najdete na našich stránkách a už vám neunikne žádná zajímavá nabídka. Prohlédněte si vybraný sortiment zboží za akční ceny. Kik vydává letáky s velkým výběrem značek se zajímavými slevami.

Obchody, kde vás odměníme

O Kik

Chcete obléci sebe i celou svou rodinu do kvalitního oblečení za co nejnižší cenu? Nemůžete vystát přeplněná obchodní centra, ve kterých musíte projít několik obchodů, než najdete vše, co hledáte? Kik je tím správným řešením. V Kiku koupíte cenově výhodnou dámskou, pánskou a dětskou módu na jednom místě. A nechybí ani široká nabídka moderního zboží pro dům a bydlení.

Kategorie obchodu

Kik v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kik.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se