Aukro

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Aukro

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Aukro.

Slevový kód Aukro

Peníze zpět až 4,25 % na vše v obchodě Aukro

Platí do 24.06.2024

 
 

Aukro.cz je online tržiště, na kterém naleznete širokou nabídku zboží. Na Aukru můžete nakupovat buď v aukcích, v nichž lze...

Vše od 1 Kč na Aukro

+ 4,25 % zpět z nákupu
 

Využijte mimořádné nabídky - Vše od 1 Kč.

Aukro

Online tržiště Aukro nabízí bohatou nabídku zboží, díky čemuž je tato internetová stránka www.aukro.cz stále oblíbená u mnoha lidí. Aukro vzniklo v roce 2003 a stále na něm naleznete velký počet nakupujících a prodávajících. Pokud rádi nakupujete z druhé ruky, tak jste na správném místě. Na Aukru nakoupíte v aukcích i za pevně stanovené ceny. Jestliže máte doma nějakou věc, co už nevyužijete a chtěli byste ji prodat, využijte Aukro prodej a prodávejte zde své zboží. Na Aukru naleznete téměř vše, jelikož je zde 22 kategorií, které jsou ještě rozděleny do několika dalších podkategorií. 

Obrázek

Jak ušetřit s Aukrem

Na Aukru si můžete nakoupit zboží za skvělé ceny, stačí totiž sledovat kategorie: "Od 1 Kč" nebo "Končící aukce". V těchto kategoriích naleznete produkty za velmi nízké ceny a v případě aukce se vám může stát, že si všimnete předmětu, u něhož lidé příliš nepřihazovali a pokud stihnete před koncem aukce přihodit nějakou nižší částku, můžete mít daný produkt mnohem levněji, než by vás vyšel úplně nový. 

Prohlédnout si můžete také kategorii "Do 300 Kč", kde jsou produkty s cenou jen do 300 Kč. Skvělé je, že tuto kategorii nemusíte procházet celou a prohlížet si předměty, o které nemáte zájem. V levém sloupci si totiž sami vyberete kategorii zboží do 300 Kč, která se vám má ukazovat. Tento filtr jistě ocení hlavně ti, kteří ví, co přesně shání. 

Na Aukru lze ušetřit také tím, že si ve filtru zaškrtnete "Přeprava zdarma". Hned poté se vám ve vámi zvolené kategorii vyfiltrují produkty, k nimž je doprava zdarma a vy ušetříte peníze za platbu přepravy nebo balného. Pokud vám nevadí osobní převzetí, můžete vyhledávat i zboží, které někdo prodává ve vašem okolí a opět ušetříte za přepravu. 

Aukro slevy - zboží od 1 Kč, Black Friday

Velké slevy na zboží naleznete v kategorii "Od 1 Kč". Tato kategorie obsahuje několik stránek, na nichž se nachází zboží od takto nízké ceny a vy si tak můžete vybírat z bohaté nabídky. Pokud zavítáte do této kategorie, určitě vás zaujme nějaký předmět, který by se vám mohl hodit. Někteří uživatelé do této kategorie nahrávají produkty, které už mají doma dlouho nebo je po někom zdědili. Často tedy můžete narazit i na kousek, který má vysokou hodnotu.

Aukro sice nenabízí slevové kupony, dárky nebo slevové kódy při dnech Black Friday, ale tuto akci naleznete i na tomto webu. Jelikož zákazníci mohou při této akci nakupovat v různých obchodech velice výhodně, tak i při Aukro Black Friday se můžete podívat do kategorie Black Friday, v níž je mnoho produktů za výhodnou cenu. Zákazníci by si ale měli pospíšit při jejich koupi, jelikož je může kdykoliv někdo předběhnout. 

Online tržiště nabízí i Aukro auto a zboží všeho druhu

Ať už hledáte oblečení, elektro a PC, nábytek, módní doplňky, knihy, starožitnosti, společenské hry, sportovní oblečení, boty nebo věci na zahradu, tak na www.aukro.cz vždy něco najdete. Velkou zajímavostí je i to, že na tomto webu můžete narazit i na chaty nebo na Aukro auta. Pokud máte jakékoliv zboží na prodej, můžete jej na tento web také nahrát a prodat třeba staré oblečení nebo mobil. Na Aukro naleznete tyto kategorie:

 • sběratelství
 • starožitnosti a umění
 • elektro
 • mobily a GPS
 • počítače a hry
 • oblečení, obuv a doplňky
 • dům a zahrada
 • hudba a film
 • knihy a časopisy
 • auto-moto
 • děti
 • sport a turistika
 • šperky a hodinky
 • kosmetika a parfémy
 • erotika
 • lékárna a zdraví
 • potraviny
 • zábava
 • podnikání a průmysl
 • cestování
 • reality
 • osobní automobily
Obrázek

Proč nakupovat na Aukru

Aukro má velkou výhodu oproti ostatním v tom, že je na trhu už dlouhou dobu, a tak bylo více času, aby si našlo mnoho obdivovatelů, což se podařilo. I v dnešní době lidé využívají Aukro k tomu, aby prodali nebo nakoupili zboží, které zrovna potřebují a nevadí jim nákup z druhé ruky. Vybírat však mohou i úplně nové zboží.

Aukro je otevřeno všem prodávajícím i nakupujícím uživatelům a nabízí kvalitní služby. Toto online tržiště vám navíc zaručí bezpečné obchodování. Další velkou výhodou tohoto online tržiště je to, že si můžete vše vyfiltrovat a nemusíte vámi hledané zboží shánět dlouho nebo procházet produkty, o něž nemáte zájem. Filtr si totiž můžete nastavit podle:

 • země doručení
 • typ nabídky
 • stav zboží
 • cena
 • vzdálenost
 • parametry nabídky
 • doba dodání
 • vystavené (před)
 • končící za méně než (v případě aukce)

Abyste nepřišli o vaše peníze a byli si jistí, že na Aukru je nakupování bezpečné, podívejte se na Aukro archiv. Ten slouží jako obrana proti podvodnému jednání a byl založen nejen pro potřeby provozovatelů, ale i jako kontrola pro uživatele. V archivu jsou zaznamenány veškeré položky aukcí, jejichž prodej byl ukončen před více než 60 dny.

Aukro reklamace a vrácení zboží

Abyste mohli na Aukru zboží reklamovat nebo jej vrátit, musíte nakupovat u prodejců s podnikatelským účtem. Vždy si uschovejte konverzaci s prodejcem, kdybyste následně museli řešit reklamaci nebo vrácení zboží. Jestliže jste využili "Aukro Garance vrácení peněz" a zaplatili platbou přes Aukro, můžete jednoduše nahlásit problém s nákupem a Aukro vše prozkoumá a vyřeší. Zároveň vám může vrátit zpět vaše peníze za zboží. 

Pokud jste nevyužili možnost "Bezpečné Aukro platby," pokuste se spojit s prodávajícím, kde se stala chyba. Pokud se vám prodávající do 7 dnů neozve, obraťte se na Aukro zákaznickou péči. Zaměstnanci zákaznické péče se pokusí spojit s prodávajícím a vyřešit váš problém.

Bezpečné Aukro platby

U Aukra můžete nakupovat bezpečně, ale za zboží musíte zaplatit přes "Bezpečné Aukro platby". Dokud totiž nepotvrdíte převzetí a správnost zboží, zůstávají peníze u Aukro bazaru. Jednoduše to uděláte tak, že při výběru způsobu platby si zvolíte "Platbu přes Aukro" a poté zaplatíte kartou nebo bankovním převodem. Aukro vaši platbu přijme a následně by vám měl prodejce odeslat zboží. Pokud vám vše dorazí v pořádku a nebudete chtít produkty vracet nebo reklamovat, potvrdíte převzetí zboží. Aukro nakonec pošle peníze prodejci.

Aukro prodej

Na Aukro nemusíte pouze nakupovat, ale každý zde může své zboží také prodávat. Při aukro prodeji a nahrávání zboží je potřeba brát v potaz to, že každé vystavení nějakého předmětu vás bude stát peníze. Při prodeji na tomto portálu máte tři možnosti:

 1. Aukce - stanovena pouze počáteční cena, kupující přihazují.
 2. Pouze kup teď - bez přihazování, stanovena pevná cena.
 3. Aukce + možnost kup teď - kombinovaný typ nabídky, kde lze přihazovat, ale i zakoupit zboží hned (obvykle vyšší cena).

Aukro aukce

Využijte tento web k okamžitému prodeji nebo si vyberte Aukro aukci a nabídněte vaše zboží dalším lidem. Aukro aukce se vám může hodit v momentě, kdy nakupujete nebo prodáváte. Při nákupu se vám může stát, že narazíte na zboží, u něhož moc lidí nepřihazuje, a nakonec jej můžete koupit za velmi nízkou cenu. 

Registrace na www.aukro.cz

Jakmile budete na Aukro nakupovat pouze v kategorii "Kup teď," tak se nemusíte ani registrovat. V momentě, kdy byste se chtěli zúčastnit aukce nebo se zeptat na více informací k produktu, je potřeba se zaregistrovat. V pravém horním rohu na stránce www.aukro.cz klikněte na "Moje aukro" a následně na "Registrovat se". Nakonec nezapomeňte kliknout na Aukro přihlášení a ocitnete se na vašem profilu, se kterým lze využít i Aukro aukce.

Registrace na Aukro není nijak složitá a lze ji provést i přes profil na Facebooku. Až se zaregistrujete na Aukro, získáte několik výhod, mezi které patří: možnost přihazovat v aukcích, přehled o historii obchodů, sledování výhodných nabídek a možnost napsat prodejci před koupí zboží a zeptat se na více informací. 

Aukro aplikace 

Aplikaci od Aukra si můžete stáhnout do vašeho chytrého zařízení, jelikož je dostupná zdarma pro telefony s operačním systémem Android na Google Play a pro telefony s operačním systémem iOS na App Store. Pokud si stáhnete tuto aplikaci, můžete si prohlížet Aukro přímo z vašeho chytrého zařízení, budete mít přehled o žhavých aukcích, průběh aukcí můžete sledovat přímo v telefonu a můžete si zkontrolovat vše ve vašem zařízení. Stačí se do Aukra přihlásit a budete mít Aukro neustále po ruce.

Aukro kontakty 

V případě jakýchkoliv dotazů přímo k Aukru, objednávce nebo pokud se chcete zeptat na něco jiného ohledně Aukra, napište váš dotaz do kontaktního formuláře. Aukro je také online na Facebooku a Instagramu, kde můžete sledovat ty nejnovější příspěvky, informace a občas narazíte i na zajímavé akce. 

Aukro slevové kódy, které jste zmeškali

Slevy až 15 % na knihy a časopisy v obchodě Aukro.

11.01.2023

Slevy až 25 % na dětské oblečení, obuv a doplňky v obchodě Aukro.

11.01.2023

Slevy až 35 % na vybrané produkty pro děti od Aukro.

11.01.2023

Slevy až 50 % na zboží pro dům a zahradu od Aukro.

11.01.2023

Slevy až 33 % na vybrané elektro

11.01.2023

Aukce již od 1Kč na Aukro.cz

21.01.2021

Žhavé aukce za skvělé ceny na Aukro.cz

21.01.2021

Aukro.cz až -75 % sleva

30.06.2019

Co je Aukro?

Aukro je jakési online tržiště, na kterém si můžete vybírat z širokého sortimentu zboží. Na Aukru lze nakupovat buď v aukci nebo za pevně stanovené ceny. 

Jak ušetřit v obchodě Aukro?

V obchodě Aukro můžete ušetřit tak, že se podíváte do kategorie "Od 1 Kč" nebo "Končící aukce". V těchto kategoriích naleznete zboží za velmi nízké ceny. Další výhodnou kategorií je "Do 300 Kč".

Kdo vlastní Aukro?

Majitelem Aukra je skupina Pale Fire Capital.

Recenze Aukro

Miroslav N.

14.05.2024 5.0

vše v naprostém pořádku

Hana M.

23.04.2024 5.0

ano

Dalibor B.

23.04.2024 5.0

velice

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Aukro

Aukro.cz je online tržiště, na kterém naleznete širokou nabídku zboží. Na Aukru můžete nakupovat buď v aukcích, v nichž lze pořídit nějaké zboží velice výhodně nebo si můžete vybírat z produktů, které jsou zde za pevně stanovené ceny a vy tak s jistotou víte, kolik zaplatíte. Pokud rádi nakupujete z druhé ruky, můžete se podívat na Aukro, ale také zde můžete vaše produkty prodávat. Na tomto tržišti si může nakoupit široká veřejnost, ale i obchodníci. Pokud si rádi vybíráte ze široké nabídky zboží, určitě se podívejte i na Aukro.


Podmínky nákupu

Nový zákazník je uživatel, který nikdy nenakoupil na Aukro.

Maximální možná odměna, kterou lze získat za kategorii Auto-moto je 2 500 Kč.
Maximální možná odměna, kterou lze získat za kategorii Zlaté mince je 50 Kč.
Maximální možná odměna, kterou lze získat za kategorii Investiční předměty je 300 Kč.
Maximální možná odměna, kterou lze získat za ostatní kategorie je 1 000 Kč.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  4,25 %
Nový zákazník - Sběratelství; Starožitnosti a umění 4,25 %
Nový zákazník - Nábytek; Oblečení, obuv, doplňky; Šperky a hodinky 4 %
Nový zákazník - Hudba, film 3,75 %
Nový zákazník - Děti; Dům a zahrada; Počítače a hry; Sport a turistika; Zábava 3,5 %
Nový zákazník - ostatní produkty 3 %
Nový zákazník - Auto-moto; Nářadí; Mobily a GPS; Podnikání a průmysl 2,5 %
Nový zákazník - Investiční předměty 2,25 %
Nový zákazník - Software 1,25 %
Existující zákazník - Sběratelství; Starožitnosti a umění; Šperky a hodinky; Zlaté mince 0,375 %
Existující zákazník - Nábytek; Oblečení, obuv, doplňky 0,35 %
Existující zákazník - Hudba, film; Počítače a hry 0,325 %
Existující zákazník - Děti; Dům a zahrada; Sport a turistika; Zábava 0,3 %
Existující zákazník - ostatní produkty 0,275 %
Existující zákazník - Software 0,25 %
Existující zákazník - Auto-moto; Nářadí; Mobily a GPS; Podnikání a průmysl 0,225 %
Existující zákazník - Investiční předměty 0,2 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  4,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Aukro?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se