Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Amazon.de

Amazon.de

www.amazon.de
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Největší e-shop na světě, průkopník nakupování na internetu a technologický inovátor – to je nákupní gigant Amazon. Tento původně americký e-shop byl založen v roce 1994 jako online knihkupectví Cadabra.com. Dnes se rozšířil po celém světě a pohodlně na něm nakoupí lidé od Ameriky přes Evropu až po Indii nebo Japonsko. Na Amazonu nově můžeme nakoupit pohodlně v češtině!

O obchodu Amazon.de

Největší e-shop na světě, průkopník nakupování na internetu a technologický inovátor – to je nákupní gigant Amazon. Tento původně americký e-shop byl založen v roce 1994 jako online knihkupectví Cadabra.com. Dnes se rozšířil po celém světě a pohodlně v něm nakoupí lidé od Ameriky přes Evropu až po Indii nebo Japonsko. Na Amazonu nově nakoupí i čeští zákazníci pohodlně v češtině!

Amazon – legenda mezi e-shopy

Fenomenální úspěch Amazonu nepřišel sám od sebe. Jaký je tedy skutečný důvod jeho obliby?

Obří výběr zboží všech kategorií od osobní elektroniky po oblečení. Navíc za skvělou cenu, kterou byste v tuzemsku hledali marně. Zboží je zákazníkovi zasíláno rovnou ze skladů společnosti, takže se nemusíte obávat problémových zásilek od nepoctivých prodejců. Amazon je také znám svými inovacemi a pomalu se blíží doba, kdy budou zásilky doručovat pomocí dronů.

Amazon.de pro pohodlné nákupy z Čech

Amazon provozuje v České republice velký sklad v Dobrovízi u Prahy, ale samostatně zde zatím nepodniká. V Evropě funguje pouze v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku a Francii. Naštěstí to neznamená, že by český zákazník na Amazonu nemohl nakoupit. Právě německý Amazon.de je pro nákupy ideální – rychlé dodání díky skladu v Česku a doprava zdarma při nákupu od 39 eur.

Amazon.de v češtině

Hledáte Amazon.cz internetový obchod, amazon czech nebo český Amazon? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Na Amazonu konečně nakoupíte v češtině. Přepnout Amazon.de do češtiny zvládnete za pár vteřin. Pouze kliknete na tlačítko zeměkoule v horním navigačním panelu, kde si vyberete český jazyk – a rázem máte Amazon česky.

Práce v Amazonu

Láká vás práce v největším internetovém obchodě na světě? Sklad Amazonu v Dobrovízi u Prahy celoročně hledá nové zaměstnance. Přečtěte si více o tom, jaká je práce v Amazonu a mrkněte na některé recenze zaměstnanců.

Amazon Prime

Pokud jste stálými zákazníky Amazonu nebo plánujete v budoucnu nakupovat pravidelně, Amazon pro vás připravil program Amazon Prime. Členství v Amazon Prime s sebou nese řadu výhod.

Měsíčně vás členství v Prime vyjde na 12,99 dolarů. Ročně pak na 99 dolarů. Jako Prime člen můžete čerpat ze široké nabídky výhod. Při každém nákupu na vás čeká doprava zdarma s tím, že doručení je do dvou dnů. Dále můžete neomezeně poslouchat hudbu, nahrávat fotografie do úschovny nebo přehrávat vaše oblíbené filmy. Nejen, že nákupy na Amazonu se vyplatí, stane se ale také vaším centrem zábavy.

Podobné obchody

Články

Představujeme vám internetový obchod…

Sportujete a potřebujete si koupit nové kvalitní oblečení za přijatelné ceny? Tak zavítejte na...
24.8.2018 Zobrazit článek

Legendární obchod Primark Drážďany, za…

Primark v Drážďanech má 3 patra plná skvělého oblečení za ty nejlepší ceny. Jak se do Primarku...
10.3.2018 Zobrazit článek

TOP 5 nejlepší hry na PC

Jste ve stresu? Potřebujete si odpočinout od reality nebo práce? Dlouhé letní večery? Odreagujte...
3.7.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1283 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo