Amazon.de

Amazon.de

www.amazon.de
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Největší e-shop na světě, průkopník nakupování na internetu a technologický inovátor – to je nákupní gigant Amazon. Tento původně americký e-shop byl založen v roce 1994 jako online knihkupectví Cadabra.com. Dnes se rozšířil po celém světě a pohodlně na něm nakoupí lidé od Ameriky přes Evropu až po Indii nebo Japonsko. Na Amazonu nově můžeme nakoupit pohodlně v češtině!

O obchodu Amazon.de

Největší e-shop na světě, průkopník nakupování na internetu a technologický inovátor – to je nákupní gigant Amazon. Tento původně americký e-shop byl založen v roce 1994 jako online knihkupectví Cadabra.com. Dnes se rozšířil po celém světě a pohodlně v něm nakoupí lidé od Ameriky přes Evropu až po Indii nebo Japonsko. Na Amazonu nově nakoupí i čeští zákazníci pohodlně v češtině!

Amazon – legenda mezi e-shopy

Fenomenální úspěch Amazonu nepřišel sám od sebe. Jaký je tedy skutečný důvod jeho obliby?

Obří výběr zboží všech kategorií od osobní elektroniky po oblečení. Navíc za skvělou cenu, kterou byste v tuzemsku hledali marně. Zboží je zákazníkovi zasíláno rovnou ze skladů společnosti, takže se nemusíte obávat problémových zásilek od nepoctivých prodejců. Amazon je také znám svými inovacemi a pomalu se blíží doba, kdy budou zásilky doručovat pomocí dronů.

Amazon.de pro pohodlné nákupy z Čech

Amazon provozuje v České republice velký sklad v Dobrovízi u Prahy, ale samostatně zde zatím nepodniká. V Evropě funguje pouze v Německu, Velké Británii, Itálii, Španělsku a Francii. Naštěstí to neznamená, že by český zákazník na Amazonu nemohl nakoupit. Právě německý Amazon.de je pro nákupy ideální – rychlé dodání díky skladu v Česku a doprava zdarma při nákupu od 39 eur.

Amazon.de v češtině

Hledáte Amazon.cz internetový obchod, amazon czech nebo český Amazon? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Na Amazonu konečně nakoupíte v češtině. Přepnout Amazon.de do češtiny zvládnete za pár vteřin. Pouze kliknete na tlačítko zeměkoule v horním navigačním panelu, kde si vyberete český jazyk – a rázem máte Amazon česky.

Práce v Amazonu

Láká vás práce v největším internetovém obchodě na světě? Sklad Amazonu v Dobrovízi u Prahy celoročně hledá nové zaměstnance. Přečtěte si více o tom, jaká je práce v Amazonu a mrkněte na některé recenze zaměstnanců.

Podobné obchody

Články

Billa leták - aktuální leták online

Supermarkety BILLA nabízí spoustu výhod při nakupování. Znáte všechny? Přinášíme vám tipy na to,...
26.1.2018 Zobrazit článek

Jarní speciál: SUKNĚ

Jaro je v plném proudu! Je čas vnést do šatníku plno života a barev. A nebojte se trochu i ukázat...
31.3.2017 Zobrazit článek

Cvičení online - zhubněte z pohodlí domova

Chcete shodit váhu, ale nevíte kde začít? Nemusíte utrácet spoustu peněz za posilovnu, stačí...
5.1.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1143 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.