Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Dráčik

Dráčik

www.dracik.cz
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Hračkářství Dráčik nabízí široký výběr hraček. Dopřejte svým dětem to, po čem touží. Hračky, stavebnice, autíčka, panenky, lego a veškerou zábavu naleznete právě v prodejnách Dráčik. Využijte také internetového eshopu Dráčik a nakupte hračky v pohodlí vašeho domova.

O obchodu Dráčik

Dráčik

Oblíbené dětské hračkářství Dráčik se díky širokému výběru zboží stalo bezkonkurenčním v České republice. Nabízí široký výběr hraček pro nejmenší až po největší děti. Firma je zodpovědná k životnímu prostřední a úzce spolupracuje se společností RETELA s.r.o., která zajišťuje ekologickou likvidaci prodávaných elektrozařízení a mimo to také zodpovídá za efektivní plnění povinností výrobců a dovozců elektrických a elektronických zařízení.

Dráčik leták

Dráčik leták většinou platí na měsíc a půl dopředu. Najdete zde výběr ze sezónního zboží jako například nafukovací bazénky pro děti na letní prázdniny, nafukovací lehátka, kruhy a vodní pistole. Dále v Dráčik letáku naleznete zlevněné sezónní zboží i výhodné výprodejové akce.

Dráčik hračky

Dráčik katalog nabízí převážně značkové hračky od světových výrobců, u kterých je zaručena vysoká kvalita a funkčnost. Snahou společnosti Dráčik je nabízet zákazníkům stále nové druhy hraček i světové novinky za nejvýhodnější ceny na trhu. Díky vlastnímu dovozu výrobků ze zahraničí se hračkářství daří mít nejširší nabídku.

Spinner hračka

Velkým hitem mezi dětmi se stala antistresová hračka Spinner. Jedná se o rotující trojúhelníkovou hračku, která má na lidskou mysl hypnotický efekt. Původně měla sloužit jako antistresová pomůcka pro hyperaktivní osoby, autisty a lidi s chronickou úzkostí. Nyní jí milují miliony dětí po celém světě. V hračkářství Dráčik tuto oblíbenou hračku zakoupíte již od 129 kč. Zajímají vás další nejoblíbenější hračky? Inspirujte se našim článkem a kupte dětem po čem touží.

Dráčik - Ostrava, Brno, Plzeň, Praha

Hračkářství Dráčik je na území Česka a Slovenska největší síť maloobchodních prodejen s hračkami. V současné době Dráčik provozuje 156 prodejen. Konkrétně 77 prodejen na Slovensku a 79 prodejen v Čechách a na Moravě. Prodejny Dráčik jsou umístěny v centrech velkých měst, můžete navštívit provozovny Dráčik Ostrava, Dráčik Brno, Dráčik Plzeň a Dráčik Praha. Všechny tyto prodejny najdete v nákupních centrech a ve vybraných nákupních galeriích řetězců Tesco a Kaufland.

Dráčik eshop

Hračky pro vaše děti můžete také nakupovat přes Dráčik eshop. Internetový obchod vám díky přehlednému vyhledávači ušetří spousty vašeho času. Cílovou hračku můžete na eshopu hledat v kategorii, nebo podle značky a výrobce. Sledujte pravidelné Dráčik slevy a pořiďte svým ratolestem hračky za výhodné ceny.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Dracik.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Nodik.pl.

Podobné obchody

Články

Feedo: Vybavení pro nejmenší za nejlepší…

Plenky, oblečení, hračky. Miminko je malé, ale potřebuje spoustu věcí. Jak nakoupit kvalitní...
23.10.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1282 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo