O obchodu Popron

Internetový obchod Popron.cz je jedním z největších eshopů s ucelenou nabídkou hudby, filmů, knih, hraček, dekorací, společenských her a stavebnic. Najdete tady také široký sortiment produktů pro kuchyň, domácnost, zahradu, auto, kutily, či kancelář. Obchod nabídku neustále rozšiřuje a hledá další sortiment, který by svým zákazníkům mohl nabídnout.

Popron katalog

Sháníte originální a netradiční dárky pro své blízké? S produkty z obchodu Popron.cz zaručeně uspějete. Vybírejte žertovné polštářky nebo hrnečky, hry pro dospělé nebo alkoholové hry. V nabídce najdete také tématické předměty jako sběratelské zboží nebo jiné produkty s motivy filmových hrdinů a Disney postaviček.

Objednávka zboží z obchodu Popron.cz

Veškeré dostupné zboží obchodu naleznete na internetových stránkách Popron.cz. Kromě online objednávky si můžete zboží objednat také emailem na adrese objednavka@popron.cz nebo telefonicky na čísle 245 009 227 v době pondělí až pátek od 8:00 do 16:00. Po uvedené době, lze nechat zprávu na záznamníku. Prohlédněte si také aktuální letáky a neutrácejte víc, než je třeba.

Doprava a platba

V internetovém obchodě lze využívat tři způsoby platby, a to dobírku, platbu předem - převod nebo platbu předem - kartou online (Go pay). Obchod nabízí i několik způsobů dopravy. Při nákupu nad 1 500 Kč máte navíc dopravu zdarma. U nadrozměrných zásilek (velké šlapací traktory, zahradní domečky, skluzavky a další objemnější hračky pro děti) však doprava zdarma neplatí.

 • Podobný eshop MALL.SK pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z MALL.PL.

Podobné obchody

O Popron

Hledáte bytové doplňky, hračky pro děti, produkty pro zdraví a krásu nebo netradiční dárky? Na Popron.cz si vždy vyberete! Najdete tady nabídku produktů pro celou rodinu. Obchod ručí za kvalitu zboží a vybírá jen výrobky, za kterými si stojí. Na českém trhu působí již od roku 1990, je tedy zavedeným a spolehlivým partnerem.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Popron.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.