Klenota slevové kupóny a slevy

Doprava zdarma u každé objednávky - Klenota

+ 4 % zpět z nákupu

Nakupte v e-shopu Klenota v libovolné výši a získejte dopravu zdarma ke každé objednávce. více

O obchodu Klenota

E-shop Klenota.cz se specializuje na ručně vyráběné šperky z kvalitních materiálů. Těmi jsou především zlato, diamanty, drahokamy či perly. V nabídce jsou prsteny, včetně zásnubních i snubních, náušnice, náhrdelníky, řetízky, náramky apod. Klenota upřednostňuje minimalismus a nadčasovost a pyšní se svými originálním autorskými kolekcemi.

klenota náušnice

Doprava a platba

Standardní dopravné i balné je zdarma, stejně jako osobní vyzvednutí v pražském ateliéru Klenota na adrese Bílkova 19, 110 00 Praha 1. V ČR objednávky nejčastěji doručuje DPD nebo Zásilkovna, na vyžádání lze řešit individuálně jiným dopravcem (jiný způsob dopravy může být za poplatek).

V případě expresních zásilek a potřeby doručení o víkendu e-shop využívá službu EMS (expresní doručení může být zpoplatněno).

Za objednané šperky můžete zaplatit některým z následujících způsobů:

 • Dobírkou
 • Převodem na účet
 • Hotově/kartou při osobním odběru v ateliéru
 • Online kartou
 • Přes PayPal

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky, neváhejte e-shop kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 603 219 313 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@klenota.com.

Klenota je také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook nebo Instagram.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Klenota

Vybrali jste si některý Klenota slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku klikněte na tlačítko „Pro zadání slevového kódu našeho partnera, klikněte zde.“

klenota slevový kód


Zadejte zkopírovaný kód a klikněte na tlačítko „OK“.

klenota slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Klenota slevový kód, můžete objevit i další skvělé nabídky.

O Klenota

E-shop Klenota.cz se specializuje na ručně vyráběné šperky z kvalitních materiálů. Těmi jsou především zlato, diamanty, drahokamy či perly. V nabídce jsou prsteny, včetně zásnubních i snubních, náušnice, náhrdelníky, řetízky, náramky apod. Klenota upřednostňuje minimalismus a nadčasovost a pyšní se svými originálním autorskými kolekcemi.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Klenota?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.