Aby jste nepřišly o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Royal Jerky slevové kupóny a slevy

Kupón na slevu 15 % na Royal Jerky

Platí do 02.10.2020

+ 8 % zpět z nákupu

Využijte slevový kupón 15% na sušené maso z eshopu Royaljerky.cz. více

O obchodu Royal Jerky

Nestíháte se včas naobědvat nebo nasvačit? Potřebujete během dne rychle dobít energii, ale na pořádné jídlo není čas? Ideálním řešením je Royal Jerky - sušené maso prémiové kvality plné bílkovin a proteinů. Dopřejte si rychlou a zdravou svačinu v podobě sušeného hovězího, vepřového nebo krůtího masa.

Sušené maso v prémiové kvalitě 

Pokud jste milovník masa a chcete si jej dopřát i ve formě rychlé svačiny, pak je obchod Royal Jerky pro vás jako stvořený. V jeho bohaté nabídce sušeného masa najdete spoustu druhů i příchutí prémiového sušeného masa. Sušené maso Royal Jerky je bohaté na bílkoviny, proteiny i vitamíny a můžete se spolehnout, že do něj není přidáváno nic, co do něj nepatří. 

V nabídce si vyberete hned z několika druhů a příchutí - hovězí, vepřové i krůtí v příchutích Original, Sweet chilli, Barbecue, nebo třeba Krůtí Teriyaki. S Royal Jerky si můžete dát rychlou a zdravou svačinku kdekoli a kdykoli. 

Royal Jerky obchod

Nechte si poradit

Nejste si jisti, jaký produkt vybrat, abyste byli co nejvíce spokojeni? Zkušený personál eshopu Vám rád poradí. Obraťte se na zákaznický servis prostřednictvím emailu info@royaljerky.cz nebo telefonního čísla +420 725 40 40 50.

Nakupujte ještě levněji

Využijte naplno svou odměnu za nákup v obchodě Royal Jerky. Přečtěte si, jak funguje cashbackový portál a ušetřete ještě více. Za nákup na Royaljerky.cz získáte peníze zpět ve výši 8 % z nákupu.

Royal Jerky maso

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Royal Jerky

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Royal Jerky bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Royal Jerky.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kód Royal Jerky. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“.

Royal Jerky slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Royal Jerky. V horní části stránky najdete kolonku s nápisem „Vložit slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Royal Jerky. Následně potvrďte tlačítkem „Přidat slevový kupón“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Royal Jerky slevový kupon

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Aby jste nepřišly o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Royal Jerky

Nestíháte se včas naobědvat nebo nasvačit? Potřebujete během dne rychle dobít energii, ale na pořádné jídlo není čas? Ideálním řešením je Royal Jerky - sušené maso prémiové kvality plné bílkovin a proteinů. Dopřejte si rychlou a zdravou svačinu v podobě sušeného hovězího, vepřového nebo krůtího masa. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 8 % zpět z ceny nákupu v obchodě Royal Jerky?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.