Obchody, kde vás odměníme

O obchodu SMSticket

Toužíte po stále nových zážitcích, ale obáváte se, že nemáte na ně dostatek peněz? Navštivte Smsticket.cz a dopřejte si ty nejlepší koncerty nebo jiné vystoupení za skvělé ceny. SMSticket je jednoznačně nejjednodušší způsob, jak získat vstupenku na různé kulturní akce. Stačí k tomu jenom telefon, který dokáže vstupenku zobrazit.

Proč používat smsticket?

Nemusíš nic shánět, nemusíš nic tisknout, nemusíš nic schovávat a pak zase hledat. Stačí zaplatit a jít na koncert s telefonem.

Jak získat vstupenku?

Na SMSticket.cz máš na výběr akce, které se blíží. Vyhledávat je můžeš taky pomocí integrovaného vyhledávače. Každá akce u sebe má popis a často také trailer – když se jedná o kapelu nebo třeba muzikál. Následně vyplníš krátký formulář s telefonním číslem, e-mailem, jménem a příjmením. Nejlepší je se ale na SMSticket.cz zaregistrovat.

Vstupenky můžeš zaplatit kartou, rychlým převodem z internetového bankovnictví, PayPalem, a často také jednoduše SMSkou. Při platbě kartou a bankovním převodem neplatíš žádné poplatky navíc. Vstupenka ti potom přijde do mobilu a na e-mail, včetně možnosti přidat ji do Apple Wallet. Můžeš si vybrat také obyčejnou SMS a když ji smažeš, buď v klidu. Před akcí ti pošlou SMSkou připomínku.

Obrázek

Kontakt

V případě dotazů neváhej kontaktovat zákaznický servis na telefonním čísle:+420 739 553 741 každý všední den od 9:00 do 15:00 hodin nebo jim napiš na e-mail:info@smsticket.cz

Sleduj smsticket na Facebooku a Instagramu.

Recenze SMSticket

5.0

Táňa Š.

19.10.2021 5.0

velká spokojenost s komunikací i dodávkou vstupenek

O SMSticket

Rádi vyrážíte pravidelně za kulturou v podobě koncertů či divadelních představení? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Vstupenky na nejrůznější kulturní akce teď můžete zakoupit přehledně na jednom místě. Internetový obchod SMSticket nabízí vstupenky na nejrůznější hudební i divadelní představení, filmová promítání i besedy či přednášky. Vstupenky si prostřednictvím portálu SMSticket jednoduše zakoupíte a pak už si stačí užít vybraný kulturní zážitek.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SMSticket.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.