SMSticket

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě SMSticket

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu SMSticket.

O obchodu SMSticket

Toužíte po stále nových zážitcích, ale obáváte se, že nemáte na ně dostatek peněz? Navštivte Smsticket.cz a dopřejte si ty nejlepší koncerty nebo jiné vystoupení za skvělé ceny. SMSticket je jednoznačně nejjednodušší způsob, jak získat vstupenku na různé kulturní akce. Stačí k tomu jenom telefon, který dokáže vstupenku zobrazit.

Proč používat smsticket?

Nemusíš nic shánět, nemusíš nic tisknout, nemusíš nic schovávat a pak zase hledat. Stačí zaplatit a jít na koncert s telefonem.

Jak získat vstupenku?

Na SMSticket.cz máš na výběr akce, které se blíží. Vyhledávat je můžeš taky pomocí integrovaného vyhledávače. Každá akce u sebe má popis a často také trailer – když se jedná o kapelu nebo třeba muzikál. Následně vyplníš krátký formulář s telefonním číslem, e-mailem, jménem a příjmením. Nejlepší je se ale na SMSticket.cz zaregistrovat.

Vstupenky můžeš zaplatit kartou, rychlým převodem z internetového bankovnictví, PayPalem, a často také jednoduše SMSkou. Při platbě kartou a bankovním převodem neplatíš žádné poplatky navíc. Vstupenka ti potom přijde do mobilu a na e-mail, včetně možnosti přidat ji do Apple Wallet. Můžeš si vybrat také obyčejnou SMS a když ji smažeš, buď v klidu. Před akcí ti pošlou SMSkou připomínku.

Obrázek

Kontakt

V případě dotazů neváhej kontaktovat zákaznický servis na telefonním čísle:+420 739 553 741 každý všední den od 9:00 do 15:00 hodin nebo jim napiš na e-mail:info@smsticket.cz

Sleduj smsticket na Facebooku a Instagramu.

Recenze SMSticket

Daniela Š.

15.11.2023 5.0

Vše v pořádku, rychlá koupě vstupenky, rychlé dodání vstupenky na email :-)

miluše

31.01.2022 5.0

SUPER

Táňa Š.

19.10.2021 5.0

velká spokojenost s komunikací i dodávkou vstupenek

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O SMSticket

Rádi vyrážíte pravidelně za kulturou v podobě koncertů či divadelních představení? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Vstupenky na nejrůznější kulturní akce teď můžete zakoupit přehledně na jednom místě. Internetový obchod SMSticket nabízí vstupenky na nejrůznější hudební i divadelní představení, filmová promítání i besedy či přednášky. Vstupenky si prostřednictvím portálu SMSticket jednoduše zakoupíte a pak už si stačí užít vybraný kulturní zážitek.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  1,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě SMSticket?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se