Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

SMSticket slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,25 % na vše v obchodě SMSticket

Platí do 04.08.2021

 
   

Rádi vyrážíte pravidelně za kulturou v podobě koncertů či divadelních představení? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Vstupenky na

O obchodu SMSticket

Toužíte po stále nových zážitcích, ale obáváte se, že nemáte na ně dostatek peněz? Navštivte Smsticket.cz a dopřejte si ty nejlepší koncerty nebo jiné vystoupení za skvělé ceny. SMSticket je jednoznačně nejjednodušší způsob, jak získat vstupenku na různé kulturní akce. Stačí k tomu jenom telefon, který dokáže vstupenku zobrazit.

Proč používat smsticket?

Nemusíš nic shánět, nemusíš nic tisknout, nemusíš nic schovávat a pak zase hledat. Stačí zaplatit a jít na koncert s telefonem.

Jak získat vstupenku?

Na SMSticket.cz máš na výběr akce, které se blíží. Vyhledávat je můžeš taky pomocí integrovaného vyhledávače. Každá akce u sebe má popis a často také trailer – když se jedná o kapelu nebo třeba muzikál. Následně vyplníš krátký formulář s telefonním číslem, e-mailem, jménem a příjmením. Nejlepší je se ale na SMSticket.cz zaregistrovat.

Vstupenky můžeš zaplatit kartou, rychlým převodem z internetového bankovnictví, PayPalem, a často také jednoduše SMSkou. Při platbě kartou a bankovním převodem neplatíš žádné poplatky navíc. Vstupenka ti potom přijde do mobilu a na e-mail, včetně možnosti přidat ji do Apple Wallet. Můžeš si vybrat také obyčejnou SMS a když ji smažeš, buď v klidu. Před akcí ti pošlou SMSkou připomínku.

Kontakt

V případě dotazů neváhej kontaktovat zákaznický servis na telefonním čísle:+420 739 553 741 každý všední den od 9:00 do 15:00 hodin nebo jim napiš na e-mail:info@smsticket.cz

Sleduj smsticket na Facebooku a Instagramu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O SMSticket

Rádi vyrážíte pravidelně za kulturou v podobě koncertů či divadelních představení? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Vstupenky na nejrůznější kulturní akce teď můžete zakoupit přehledně na jednom místě. Internetový obchod SMSticket nabízí vstupenky na nejrůznější hudební i divadelní představení, filmová promítání i besedy či přednášky. Vstupenky si prostřednictvím portálu SMSticket jednoduše zakoupíte a pak už si stačí užít vybraný kulturní zážitek.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě SMSticket?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.