Emirates

Emirates letenky

Emirates je letecká společnost ve vlastnictví emirátu Dubaj. Společnost byla založena už v roce 1985 a od té doby neustále roste a rozvíjí se. Emirates myslí nejen na pohodlí a luxus na palubě svých letadel, ale také na to, aby jejich letenky byly cenově příznivé a dostupné pro všechny. Letenky jednoduše seženete on-line na oficiálních stránkách společnosti Emirates.

Výhody s Emirates

Pokud cestujete často, určitě je výhodné stát se členem věrnostního programu Emirates a přijít si tak na výhodnější ceny letenek a další výhody. Věrnostní program však není to jediné, co Emirates nabízí. Vybrat si můžete také z dalších služeb - například organizace výletů nebo pronájem místního turistického průvodce či rezervace salónků na dalších světových letištích apod.

Obrázek

Emirates Praha

Emirates se může pochlubit každodenními lety mezi Prahou (PRG) a Dubají (DXB). Tím se Praha prozatím stala jedinou destinací v Evropě, ze které Emirates letadla odlétají takto často. Na této trase léta letadlo Boeing 777 a pasažéři se mohou těšit například na skvělou zábavu, možnost nákupu nebo výbornou gastronomii a degustaci vín.

Emirates Airlines

Společnost Emirates je letecká společnost Spojených arabských emirátů, ale své jméno ale propojila s celým světem. Své pevné místo si vybudovala už i u nás v Česku, kde úspěšně propaguje svou značku v různých městech a různými způsoby. Podle náročnosti cestujícího je možné si vybrat let v First Class, Business Class, Premium Economy nebo  Economy Class. Pokud si svou letenku chcete zakoupit raději osobně, pobočku Emirates najdete na pražském letišti.

Podobný eshop AirMalta.sk. pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Emirates.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Emirates

Dopřejte si luxus ještě před tím, než dorazíte do cílové destinace. Během letu se společností Emirates Airlines vám ani nebude vadit, že cesta trvá několik hodin. Emirates Airlines je jedničkou ve svém oboru a létá téměř do všech zemí světa.

Emirates v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Emirates.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se