Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod Emirates právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Booking.com.

Tisíce nabídek na ubytování na Slovensku - Booking.com

+ 4 % zpět z nákupu
   

Tatry, Košice, Bratislava? Vybírejte z tisíců možností ubytování na krásném Slovensku přes Booking.com. S Tipli cashbackem ušetříte ještě více. více

O obchodu Emirates

Emirates letenky

Emirates letenky seženete na oficiálních stránkách Emirates CZ, jsou ale propojeny i s dalšími světovými aerolinkami, se kterými sdílí lety. Společnost Emirates myslí nejen na pohodlí a luxus na palubě svých letadel, ale také na to, aby jejich letenky byly cenově příznivé a dostupné pro všechny.

Výhody s Emirates

Pokud cestujete často, určitě je výhodné stát se členem věrnostního klubu Emirates a přijít si tak na výhodnější ceny letenek a další výhody. Věrnostní program však není to jediné, co Emirates nabízí. Vybrat si můžete také z dalších služeb - například turistický průvodce po Dubaji spojený se zážitky a zábavou, rezervace salónků na dalších světových letištích nebo školení pro civilní letectví.

Emirates Praha

Lety aerolinky Emirates byly zavedeny také do Prahy, kdy 2x denně odlétá Airbus A380 do Dubaje. Tím se Praha prozatím stala jedinou destinací v Evropě, ze které Emirates letadla odlétají takhle často.

Pro Českou republiku je k dispozici pražská centrála Emirates se zákaznickým centrem, která je v případě dotazů nebo různých potíží připravena pomoci.

Fly Emirates

Společnost Emirates patří emirátu Dubaj, své jméno ale propojila s celým světem. Narazit na ni můžete také u nás v Česku, kde úspěšně propaguje svou značku v různých městech a různými způsoby.

Podle náročnosti cestujícího je možné si vybrat let v ekonomické třídě, business třídě nebo první třídě, která nabízí největší luxus. Pokud si svou letenku chcete zakoupit raději osobně, pobočku Emirates najdete na pražském letišti.


Podobný eshop AirMalta.sk. pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Emirates.pl.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Emirates

Proč si nedopřát luxus ještě před tím, než vůbec dorazíte do cílové destinace? Během letu se společností Emirates vám ani nebude vadit, že cesta trvá několik hodin. S Emirates Airlines se dostanete do všech zemí světa. Už víte, kam poletíte?

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  0,625 % zpět z ceny nákupu v obchodě Emirates?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.