Nextwood

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Nextwood slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 8 % na vše v obchodě Nextwood

Platí do 24.10.2021

 
   

Obchod s WPC výrobky - NextWood je špičkou na trhu. Nabízí široký výběr WPC teras, WPC plotů a WPC zábradlí. V eshopu

O obchodu Nextwood

O firmě NextWood

Obchod NextWood vlastní společnost DG TIP, spol s r.o., která je výhradním dovozcem výrobků NextWood pro Českou republiku. Tato firma byla založena v Brně roku 1991 a zpočátku se specializovala na dodávku reklamního zboží a potisku. Postupem času a neustálým rozšiřováním skladových zásob se hlavní činnosti DG TIP, spol s r.o. staly velkoobchodní dodávky WPC zboží distributorům. Podívejte se na NextWood leták a zjistěte, jaké zboží firma nabízí.

NextWood - WPC dřevoplast

Firma NextWood vyrábí speciální WPC dřevoplast, který je složen ze 60 % ze dřeva a ze 40 % z polymeru. Tyto desky jsou hezké, příjemné na dotek a na jejich údržbu nepotřebujete nářadí, protože je není třeba olejovat, brousit, ani nijak speciálně upravovat. WPC desky Nextwood se neštěpí, takže se vám nemůže zapíchnout žádná tříska do nohy. Desky nemusíte lakovat a máte na ně 25 let záruku.

WPC terasy Nextwood a WPC ploty Nextwood

WPC terasy Nextwood jsou složené z dřevo-plastových desek, můžeme je také nazvat jako dřevoplastové terasy. Výhoda těchto teras spočívá v bezúdržbovosti, takže vám k úklidu bude stačit pouze zahradní hadice a voda. Desky vypadají skvěle a navozují příjemnou atmosféru. Při chůzi na bosou nohu jsou WPC prkna velmi příjemná. WPC ploty Nextwood mají stejné vlastnosti jako WPC terasy, jen si můžete vybrat mezi širšími a užšími plotovkami.

WPC cena Nextwood

Cenu u WPC plotů či teras nelze přesně určit. Odvíjí se od tvaru terasy, rozměru terasy, materiálu, odstínu a pokládky. Další faktor ovlivňující cenu terasy jsou lišty. Před tím, než se pustíte do vypočítání ceny, nezapomeňte tam započítat NextWood slevy.

Internetový obchod Nextwood.cz

V internetovém obchodě nextwood.cz si ihned po přihlášení můžete vybrat a zakoupit WPC terasy, WPC ploty a WPC zábradlí. Eshop nabízí přehledný a široký výběr všech svých výrobků. Pro profesionální radu o výrobcích značky Nextwood můžete volat na telefonní číslo 516 101 112. Na hlavních stránkách obchodu můžete najít plno novinek, právě probíhající slevy a můžete si sestavit ceník podle on-line kalkulátoru.

V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Scontonabytek.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Mall.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Nextwood

Obchod s WPC výrobky - NextWood je špičkou na trhu. Nabízí široký výběr WPC teras, WPC plotů a WPC zábradlí. V eshopu nextwood.cz si můžete vybírat ze široké nabídky všech výrobků a díky on-line kalkulátoru sjednat cenu.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 8 % zpět z ceny nákupu v obchodě Nextwood?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.