Obchody, kde vás odměníme

O obchodu MANA

V dnešní uspěchané době je čím dál tím složitější najít si dostatek času na kvalitní jídlo a vyvážený přísun živin. Přesně pro takové chvíle je tady Mana. Jedná se o nutričně kompletní rostlinnou potravinu, která vašemu tělu dodá veškeré živiny nutné pro správné fungování těla. Obsahuje vitamíny a minerály, bílkoviny, tuky, sacharidy a vlákninu. Jedná se zkrátka o zdravou alternativu k tradičnímu jídlu a lze ji použít, kdykoli budete potřebovat rychlou svačinu na cestách nebo se vám jednoduše nebude chtít zrovna vařit.

Manu můžete zkusit ve 4 různých příchutích, a to buď ve formě hotového drinku nebo ve formě prášku, který je nutno smísit s vodou. Můžete ji také využít k přípravě smoothies. Mana je navíc určená pro každého zdravého jedince už od tří let věku, můžete ji tedy bez obav dopřát i svým dětem.

mana produkty

Mana produkty

Jak již bylo zmíněno, Mana se prodává buď ve formě hotového drinku nebo prášku. Tyto dva produkty se nepatrně liší složením i chutí, obě varianty však zaručují kvalitní, vyváženou a na živiny bohatou potravu. Nově si na e-shopu můžete zakoupit také Mana Burger. Jedná se o nutričně kompletní rostlinnou alternativu k hovězímu masu.

Na webu Mana e-shopu najdete také inspiraci na recepty, které vám poradí, jak jednotlivé Mana produkty využít a zpracovat. Nechybí chutné drinky ani návod na přípravu různých variant Mana Burgeru.

Kdy a kde Mana vznikla?

Mana drink i Mana prášek má na svědomí společnost Heaven Labs, s.r.o., která vznikla roku 2014. Téhož roku přišla na svět také první Mana Mark I. Značka pochází z České republiky, výrobní prostory má přímo v Praze. Společnost Heaven Labs, s.r.o. vždy hledá možnosti zlepšení a zůstává na špičce potravinářské technologie a výživy. Je také jednou z prvních společností, která vytváří potravinářské technologie, které produkují kvalitní a funkční potraviny, které jsou užitečné pro tělo a planetu Zemi.

  • Ve stejném obchodě můžete nakoupit také na Slovensku, navštivte Mojamana.sk.

Jak uplatnit slevové kupóny na MANA

Vybrali jste si k nákupu na MojeMana.cz slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zadejte zkopírovaný kód klikněte na tlačítko „Vložit“.

mana slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Mana slevový kupon nebo jiná Mana sleva, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Recenze MANA

5.0

Deni P.

03.07.2021 5.0

když se mi nechce vařit tak tohle třeba ve vedru je bezva místo klasického jídla

Jaroslav R.

26.02.2021 5.0

Libor F.

07.11.2020 5.0

O MANA

Mana™ poskytuje pohodlnou výživu kdykoli, kdy ji potřebujete - sport, kancelář, cestování, gaming... Mana™ je tady pro všechny momenty, kdy se v rekordním čase potřebujeme kvalitně najíst, doplnit perfektně vyvážené palivo a pokračovat v tom, co nás v životě žene kupředu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod MANA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.