Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

MANA slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 7,5 % na vše v obchodě MANA

Platí do 13.05.2021

 
   

Mana™ poskytuje pohodlnou výživu kdykoli, kdy ji potřebujete - sport, kancelář, cestování, gaming... Mana™ je tady pro všechny... více

O obchodu MANA

V dnešní uspěchané době je čím dál tím složitější najít si dostatek času na kvalitní jídlo a vyvážený přísun živin. Přesně pro takové chvíle je tady Mana. Jedná se o nutričně kompletní rostlinnou potravinu, která vašemu tělu dodá veškeré živiny nutné pro správné fungování těla. Obsahuje vitamíny a minerály, bílkoviny, tuky, sacharidy a vlákninu. Jedná se zkrátka o zdravou alternativu k tradičnímu jídlu a lze ji použít, kdykoli budete potřebovat rychlou svačinu na cestách nebo se vám jednoduše nebude chtít zrovna vařit.

Manu můžete zkusit ve 4 různých příchutích, a to buď ve formě hotového drinku nebo ve formě prášku, který je nutno smísit s vodou. Můžete ji také využít k přípravě smoothies. Mana je navíc určená pro každého zdravého jedince už od tří let věku, můžete ji tedy bez obav dopřát i svým dětem.

mana produkty

Mana produkty

Jak již bylo zmíněno, Mana se prodává buď ve formě hotového drinku nebo prášku. Tyto dva produkty se nepatrně liší složením i chutí, obě varianty však zaručují kvalitní, vyváženou a na živiny bohatou potravu. Nově si na e-shopu můžete zakoupit také Mana Burger. Jedná se o nutričně kompletní rostlinnou alternativu k hovězímu masu.

Na webu Mana e-shopu najdete také inspiraci na recepty, které vám poradí, jak jednotlivé Mana produkty využít a zpracovat. Nechybí chutné drinky ani návod na přípravu různých variant Mana Burgeru.

Kdy a kde Mana vznikla?

Mana drink i Mana prášek má na svědomí společnost Heaven Labs, s.r.o., která vznikla roku 2014. Téhož roku přišla na svět také první Mana Mark I. Značka pochází z České republiky, výrobní prostory má přímo v Praze. Společnost Heaven Labs, s.r.o. vždy hledá možnosti zlepšení a zůstává na špičce potravinářské technologie a výživy. Je také jednou z prvních společností, která vytváří potravinářské technologie, které produkují kvalitní a funkční potraviny, které jsou užitečné pro tělo a planetu Zemi.

  • Ve stejném obchodě můžete nakoupit také na Slovensku, navštivte Mojamana.sk.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na MANA

Vybrali jste si k nákupu na MojeMana.cz slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zadejte zkopírovaný kód klikněte na tlačítko „Vložit“.

mana slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Mana slevový kupon nebo jiná Mana sleva, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Recenze MANA

5.0

Jaroslav R.

26.02.2021 5.0

Libor F.

07.11.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O MANA

Mana™ poskytuje pohodlnou výživu kdykoli, kdy ji potřebujete - sport, kancelář, cestování, gaming... Mana™ je tady pro všechny momenty, kdy se v rekordním čase potřebujeme kvalitně najíst, doplnit perfektně vyvážené palivo a pokračovat v tom, co nás v životě žene kupředu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  7,5 %
Nový zákazník 7,5 %
Stávající zákazník 5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě MANA?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.