Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Komashop

V e-shopu Komashop najdete ručně vyráběné textilní doplňky pro váš byt, dům a zahradu.

Řada je založena na krytech, které můžete použít k ochraně svého nábytku. Můžete je snadno umýt a měnit podle nálady nebo ročního období. Pořídit tu můžete originální a poctivě vyrobené potahy, ubrusy, polštáře nebo třeba i zahradní sezení. Vše je vyráběno z kvalitních materiálů a v designu, který dokonale oživí váš interiér, ale i balkon nebo terasu. 

Produkty obchodu Komashop.cz jsou vyráběny v malé šicí dílně na česko-slovenském pohraničí, konkrétně v srdci Pováží. Potahy si tu můžete pořídit na křesla, na židle, na dvoukřesla nebo i na trojkřesla. Na zahradě oceníte, že si můžete pohodlně sednout na dřevěnou lavici nebo židli z tvrdého dřeva, aniž byste zezdola prochladli. Obchod Komashop.cz nabídne také různé typy ubrusů, které si můžete vybrat nejen podle ceny, ale i podle barvy, velikosti, tvaru nebo materiálu.

Doprava a platba

Zboží vám bude doručeno na adresu nebo si můžete vyzvednout na pobočkách Zásilkovny.

Platit lze online platební kartou nebo na dobírku. 

Doprava zdarma je v obchodě Komashop.cz při nákupu od 1 500 Kč.

Zákaznický servis

Přejete si objednat nebo se na cokoliv zeptat? Není nic jednoduššího, než se s obchodem spojit telefonicky na čísle:+ 420 773 654 526 nebo na e-mailu:info@komashop.cz

Sledovat obchod můžete také na Facebooku.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Komashop

Komashop se zabývá výrobou textilních doplňků pro váš byt, dům nebo zahradu. Produkty vyrábí v malé šicí dílně v srdci Pováží, na česko-slovenském pohraničí, vždy z kvalitních materiálů, které dokonale oživí váš interiér. Doprava zdarma již od 1 900 Kč.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5,75 % zpět z ceny nákupu v obchodě Komashop?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.