HypoGO

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě HypoGO

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu HypoGO.

O obchodu HypoGO

Hledáte nejvýhodnější hypotéku na trhu? Nevíte si rady s výběrem vhodné banky, která nabízí ty nejlepší úroky? Už nehledejte! Portál HypoGO to udělá za vás. Na serveru HypoGO.cz najdete veškeré potřebné informace k získání výhodné hypotéky včetně srovnání cen a úroků jednotlivých bank. 

HypoGo je portál, který srovnává hypoteční nabídky všech bank v České republice. Šetří vám čas při výběru nejoptimálnějšího produktu a nabídne vám tu nejnižší sazbu. Najděte si tu nejvýhodnější hypotéku i vy a zbavte se starostí s financováním vašeho vysněného bydlení.

Obrázek

Americká hypotéka výhodně 

Takzvaná Americká hypotéka je oblíbený finanční produkt, který vám banka poskytne i bez doložení účelu využití. Pakliže chcete finanční produkty využít spíše k zakoupení nového vozidla či domácího spotřebiče spíše než nemovitosti, nebudete muset tuto skutečnost dokládat. Portál HypoGO vám pak pomůže vybrat americkou hypotéku s nejvýhodnějším úrokem. Díky kalkulačce pro srovnání cen na serveru HypoGO.cz tak budete mít ihned vybranou hypotéku přesně podle svých představ. 

Životní pojištění 

Pakliže si chcete opatřit skutečně výhodné a férové životní pojištění, využijte srovnávací kalkulačku HypoGO.cz Na základě zadání několika údajů o výši vašeho příjmu či věku vám vyhodnotí tu nejvýhodnější nabídku. Odborný personál vás pak bude na zadané kontaktní údaje kontaktovat s nabídkou životního pojištění ušité přesně na míru vaší situaci a představám.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line výběrem na serveru HypoGO.cz? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis HypoGO na telefonním čísle +420 246 034 350 či e-mailové adrese info@hypogo.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz a nabídne vám profesionální poradenství v oblasti hypotečních služeb.

Jak uplatnit slevové kupóny na HypoGO

Využívejte jedinečné slevy a výhody v obchodě HypoGO díky Tipli.cz. 

1. Vyberte slevový kupón 

Přihlaste se nebo se zaregistrujte na portálu Tipli.cz a vyberte si slevový kupón, který chcete v obchodě HypoGO uplatnit. 

2. Zkopírujte slevový kód 

Kliknutím na symbol „nůžek" zkopírujete slevový kupón HypoGO a kliknutím na tlačítko „Získat kupon" přejděte do obchodu HypoGO.cz. 

HypoGo slevový kupon

3. Vyberte si produkty se slevou 

V obchodě HypoGO si pak vyberte obchody se slevou získanou přes portál Tipli.cz a využívejte mimořádných věrnostních výhod. 

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit Pojištění.cz, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze HypoGO

Jan S.

05.11.2021 5.0

Moc super

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O HypoGO

HypoGo je portál, který srovnává hypoteční nabídky všech bank v České republice. Šetří vám čas při výběru nejoptimálnějšího produktu a nabídne vám tu nejnižší sazbu. Najděte si tu nejvýhodnější hypotéku i vy a zbavte se starostí s financováním vašeho vysněného bydlení. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  225 
Spotřebitelský úvěr 100 
Hypotéka 225 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  225  zpět z ceny nákupu v obchodě HypoGO?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se