GigaLash

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

GigaLash slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě GigaLash

Platí do 22.10.2021

 
   

Toužíte po krásných a především dlouhých řasách, ale přitom nechcete používat řasy umělé či prodlužovací spirály, jejichž nepřirozený vzhled...

O obchodu GigaLash

Sérum GigaLash dodá Vašim řasám přirozenou krásu a sílu. Nepotřebujete umělé řasy ani vrstvu řasenky, abyste byla přirozeně krásná. 

Giglash produkt

Sérum na prodloužení řas GigaLash

Dlouhé, krásné a zdravé řasy můžete mít i bez chemického a mnohdy velice drahého a nepříjemného prodlužování v kosmetických salónech. Obchod GigaLash nabízí špičkové sérum na prodloužení řas, díky kterému získáte opravdu dlouhé, husté a tmavé řasy. GigaLash sérum je klinicky testováno a je navíc hypoalergenní a bez vedlejších nežádoucích účinků. Můžete tak mít jistotu, že díky němu získáte krásné a dlouhé řasy bez vedlejších rizik. 

Luxusní sérum Gigalash pro růst řas je navíc ověřené nezávislými testy v různých kosmetických salónech, které potvrzují účinek séra. Už za 35 dní tak díky GigaLash séru můžete spatřit dodání řasám o 70 % více objemu a až o 90 % větší délku. 

GigaLash recenze 

Vzhledem k tomu, že je GigaLash sérum na prodloužení řas ověřené a tedy skutečně účinné, chválí si jeho výsledky i většina žen, které jej vyzkoušely. Gigalash je navíc dermatologicky testovaný a zcela bezpečný výrobek. Dalšími aspekty, které doporučují zákazníci obchodu GigaLash, jsou mimo prémiové kvality výrobku také profesionální komunikace či rychlost dodání zboží. 

Gigalash obchod

Nechte si poradit

Potřebujete poradit s výběrem či nákupem na GigaLash.cz? Neváhejte se obrátit na zákaznický servis GigaLash na telefonním čísle +420 277 279 923 nebo emailem na gigalashcz@augeri-nut.eu, kde vám zkušený personál zodpoví Vaše dotazy.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě GigaLash. Způsobem, jak ještě více ušetřit při online nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě GigaLash vás odměníme 10 % z částky vašeho nákupu.

GigaLash slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 10% na GigaLash

22.10.2021 - Rychlé sérum na růst a prodloužení řas, první účinky již do 7 dnů, vyzkoušejte bez rizika.

Slevový kupón 10% na GigaLash

31.03.2020 - Využijte slevový kupón 10 % v eshopu Gigalsh.cz, které poskytuje rychlé sérum na růst a prodloužení…

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na GigaLash

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a GigaLash sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu GigaLash uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon GigaLash. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Gigalash slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu GigaLash. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Chci použít kupón na slevu“, do které vložte zkopírovaný slevový kód GigaLash. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Gigalash slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O GigaLash

Toužíte po krásných a především dlouhých řasách, ale přitom nechcete používat řasy umělé či prodlužovací spirály, jejichž nepřirozený vzhled mnohdy na kráse spíše ubírá? Pak musíte vyzkoušet jedinečné GigaLash sérum pro růst řas. S Gigalash sérem uvidíte zaručené výsledky zhuštění a prodloužení vašich vlastních řas již za velmi krátkou dobu. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě GigaLash?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.