Erex24.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Erex24.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě Erex24.cz

Platí do 22.10.2021

 
   

Už to není, co bývalo? Nejste zastánci bezúčelným dopováním se prášky? Internetový obchod Erex24.cz nabízí celosvětově...

Sleva 25 % na všechny objednávky na Erex24.cz

+ 10 % zpět z nákupu

Vstupte do programu "stálý zákazník"! Můžete tak získat stálou slevu 25 % na všechny vaše budoucí objednávky. Co je k tomu potřeba? Vyplňte… více

O obchodu Erex24.cz

Přípravku Erex24 pro podporu erekce důvěřuje nejvíce mužů po celém světě. Zjistěte proč! Konečně totiž máte možnost se zbavit problémů s nedostatečnou mužností nezávisle na vašem věku. Bez jakýchkoliv rizik. Bylo totiž prokázáno, že tento doplněk stravy má příznivý vliv jak na delší udržení pevné erekce, tak i na částečnou erekci, dokonce i pokud nemůžete dosáhnou erekce vůbec.

Revoluční složení přípravku Erex24 je založeno na stoprocentně přírodní bázi. Jeho významnou složku tvoří rostliny z jihoamerických pralesů. Díky správnému výběru přírodních extraktů, které jsou známé pro svůj blahodárný účinek na sexuální výkonnost muže, je tou pravou volbou pro zlepšení vašeho sexuálního života. Chcete také patřit mezi tyto šťastlivce bez nutnosti navštívit lékárnu

V internetovém obchodě Erex24.cz si jsou velmi dobře vědomi toho, že ne každé reklamě a recenzím podobných produktů můžete věřit. Proto poskytují nezávaznou bezplatnou zkoušku po dobu 30 dnů! Nebudete s přípravkem spokojeni? Pak není nic jednoduššího, než jej vrátit a obchodník vám následně vrátí vaše vynaložené prostředky. To je fér nabídka. Co myslíte? Navíc se můžete těšit na rychlé dodání zboží do 48 hodin, možnost dopravy zdarma, hodnotný dárek či slevu na produkt. 

erex24

Internetový obchod Erex24.cz a jeho nabídka

Kromě již zmíněného přípravku EREX24 můžete vyzkoušet také EREX24 intimní gel, který přispívá ke zvýšení citlivosti pohlavního orgánu muže i ženy při pohlavním styku. Díky této kombinaci lze očekávat rychlé výsledky. 

Tip: Už víte, co vše si přibalíte na dovolenou, abyste se vyhnuli návštěvě lékaře? Erex24 by v tamto balíčku chybět neměl. 

Jak ušetřit na poštovném

Erex24.cz spolupracuje s těmito dopravci: Česká pošta, kurýrní služba PPL nebo si balíček můžete vyzvednout osobně v síti Uloženka.cz. Objednejte si zboží nad 1 500 Kč a dopravu budete mít ZDARMA! Objednávky vyřizují nejpozději do dvou pracovních dnů.

Možnosti platby

Volíte mezi těmito způsoby:

 • dobírkou (zpoplatněna, cena od 15 Kč),
 • bankovním převodem,
 • kartou online.

Máte otázky?

Zajímá vás dávkování přípravku? Chcete vědět kolik tablet si máte objednat? Potřebujete objasnit něco jiného? Pokud samotnou odpověď nenajdete přímo na Erex24.cz, napište váš dotaz na info@erex24.cz nebo zavolejte na +420 257 221 258 v pracovních dnech mezi 9. a 16. hodinou. Objednávky přijímají i po telefonu. 

Podmínky pro bezplatnou zkoušku

V rámci garance vrácení peněz můžete do 30 dní vrátit zbytek i částečně vypotřebovaného preparátu. Nejméně však 20% objednaného zboží. Vratka musí být včetně faktury, na které zároveň naleznete adresu pro případné vrácení. Vrácení i případná reklamace se uplatňují na adrese Drtinova 1109/12, Praha 5, 150 00. Doporučujeme přiložení čísla účtu, kam vám budou peníze vráceny.

erex gel

Výhody nákupu na Erex24.cz

V tomto obchodě můžete uplatnit hned několik výhod, které s sebou nese pravidelná, ale i jednorázová návštěva. Kromě dopravy zdarma nad 1 500 Kč, 100% garance vrácení peněz, dárku zdarma při objednávce nad 1 000 Kč můžete uplatnit i různé probíhající slevy, které obchodník nabízí. Staňte se pravidelným zákazníkem a získejte trvalou slevu 25 % na každý další nákup!

 • Na Slovensku můžete nakoupit ve stejném obchodě. Vstupte na Erex24.sk!
 • V Polsku máme pro vás přichystaný podobný obchod i-apteka.pl.

Erex24.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 60 Kč na nákup na Erex24.cz

24.12.2020 - Platí pouze při nákupu nad 1 200 Kč

Slevový kupon 5 % na nákup na Erex24.cz

31.12.2020 - Kód zadejte v košíku.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Erex24.cz

Už to není, co bývalo? Nejste zastánci bezúčelným dopováním se prášky? Internetový obchod Erex24.cz nabízí celosvětově nejprodávanější přípravek pro podporu erekce - Erex24, jenž je založen čistě na přírodní bázi. Využijte nezávazné bezplatné zkoušky po dobu 30 dní. Důvěra v to, co prodávají - pokud nebudete spokojeni, obchod nabízí 100% garanci vrácení peněz!

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Erex24.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.