ENdisc.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

ENdisc.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě ENdisc.cz

Platí do 30.11.2021

 
   

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí...

O obchodu ENdisc.cz

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí českým hledačům kvalitní audiovizuální tvorby hudbu a obraz nejen z našeho prostředí, ale také ze zahraničí. Přesvědčte se sami o bohaté nabídce prvotřídní muziky a nejnovějších filmových trháků či světoznámých klasik v e-shopu ENdisc.cz.

Filmové i hudební trháky všech žánrů 

Každý z nás chce mít maximální požitek z poslechu oblíbené huby či při sledování skvělého filmu. To velmi dobře vědí i v internetovém obchodě ENdisc.cz, a proto svým klientům nabízejí nejnovější hudební kousky od nejrůznějších interpretů a rozmanitých hudebních žánrů v prvotřídní kvalitě

Stejně tak zde najdete bohatou nabídku on-line filmů, ve které si vybere skutečně každý. Objevit zde můžete na několik tisíc filmových snímků od horrorů a thrillerů přes pohádky a komedie až po dokumentární snímky nebo třeba operu. Obohaťte svůj hudební repertoár či filmovou sbírku díky široké nabídce obchodu ENdisc.cz.

Obrázek

Způsob platby v e-shopu ENdisc.cz

V internetovém obchodě ENdisc.cz můžete svoji objednávku zaplatit hned několika způsoby:

 • v hotovosti - při převzetí objednávky na dobírku,
 • on-line - platební kartou či on-line bankovním převodem. 

ENdisc.cz recenze

Chcete se přesvědčit o tom, že je nákup v e-shopu ENdisc.cz opravdu pohodlný, rychlý a snadný a že zde sežene vaši oblíbenou hudbu či film v prvotřídní kvaliltě? Přečtěte si ENdisc.cz recenze spokojených zákazníků, kteří nákup v tomto e-shopu doporučují zejména pro mimořádně vysokou kvalitu produktů, ale také pro rychlou expedici objednávky.

Nakupujte ještě výhodněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě ENdisc.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě ENdisc.cz shop vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na ENdisc.cz

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a ENdisc.cz sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu ENdisc.cz uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon ENdisc.cz. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu ENdisc.cz. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevové kódy“, do které vložte zkopírovaný slevový kód ENdisc.cz. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Conrad, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze ENdisc.cz

5.0

juliette

04.04.2021 5.0

dobré ceny, skvělá komunikace, rychlé dodání <3

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ENdisc.cz

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí českým hledačům kvalitní audiovizuální tvorby hudbu a obraz nejen z našeho prostředí, ale také ze zahraničí. Přesvědčte se sami o bohaté nabídce prvotřídní muziky a nejnovějších filmových trháků či světoznámých klasik v e-shopu ENdisc.cz. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě ENdisc.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.