ENdisc.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě ENdisc.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu ENdisc.cz.

O obchodu ENdisc.cz

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí českým hledačům kvalitní audiovizuální tvorby hudbu a obraz nejen z našeho prostředí, ale také ze zahraničí. Přesvědčte se sami o bohaté nabídce prvotřídní muziky a nejnovějších filmových trháků či světoznámých klasik v e-shopu ENdisc.cz.

Filmové i hudební trháky všech žánrů 

Každý z nás chce mít maximální požitek z poslechu oblíbené huby či při sledování skvělého filmu. To velmi dobře vědí i v internetovém obchodě ENdisc.cz, a proto svým klientům nabízejí nejnovější hudební kousky od nejrůznějších interpretů a rozmanitých hudebních žánrů v prvotřídní kvalitě

Stejně tak zde najdete bohatou nabídku on-line filmů, ve které si vybere skutečně každý. Objevit zde můžete na několik tisíc filmových snímků od horrorů a thrillerů přes pohádky a komedie až po dokumentární snímky nebo třeba operu. Obohaťte svůj hudební repertoár či filmovou sbírku díky široké nabídce obchodu ENdisc.cz.

Obrázek

Způsob platby v e-shopu ENdisc.cz

V internetovém obchodě ENdisc.cz můžete svoji objednávku zaplatit hned několika způsoby:

 • v hotovosti - při převzetí objednávky na dobírku,
 • on-line - platební kartou či on-line bankovním převodem. 

ENdisc.cz recenze

Chcete se přesvědčit o tom, že je nákup v e-shopu ENdisc.cz opravdu pohodlný, rychlý a snadný a že zde sežene vaši oblíbenou hudbu či film v prvotřídní kvaliltě? Přečtěte si ENdisc.cz recenze spokojených zákazníků, kteří nákup v tomto e-shopu doporučují zejména pro mimořádně vysokou kvalitu produktů, ale také pro rychlou expedici objednávky.

Nakupujte ještě výhodněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě ENdisc.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě ENdisc.cz shop vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na ENdisc.cz

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a ENdisc.cz sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu ENdisc.cz uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon ENdisc.cz. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu ENdisc.cz. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevové kódy“, do které vložte zkopírovaný slevový kód ENdisc.cz. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Conrad, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze ENdisc.cz

juliette

04.04.2021 5.0

dobré ceny, skvělá komunikace, rychlé dodání <3

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ENdisc.cz

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí českým hledačům kvalitní audiovizuální tvorby hudbu a obraz nejen z našeho prostředí, ale také ze zahraničí. Přesvědčte se sami o bohaté nabídce prvotřídní muziky a nejnovějších filmových trháků či světoznámých klasik v e-shopu ENdisc.cz. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě ENdisc.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se