Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

ENdisc.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě ENdisc.cz

Platí do 01.08.2021

 
   

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí...

O obchodu ENdisc.cz

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí českým hledačům kvalitní audiovizuální tvorby hudbu a obraz nejen z našeho prostředí, ale také ze zahraničí. Přesvědčte se sami o bohaté nabídce prvotřídní muziky a nejnovějších filmových trháků či světoznámých klasik v e-shopu ENdisc.cz.

Filmové i hudební trháky všech žánrů 

Každý z nás chce mít maximální požitek z poslechu oblíbené huby či při sledování skvělého filmu. To velmi dobře vědí i v internetovém obchodě ENdisc.cz, a proto svým klientům nabízejí nejnovější hudební kousky od nejrůznějších interpretů a rozmanitých hudebních žánrů v prvotřídní kvalitě

Stejně tak zde najdete bohatou nabídku on-line filmů, ve které si vybere skutečně každý. Objevit zde můžete na několik tisíc filmových snímků, od horrorů a thrillerů, přes pohádky a komedie, až po dokumentární snímky, nebo třeba operu. Obohaťte svůj hudební repertoár či filmovou sbírku díky široké nabídce obchodu ENdisc.cz. 

ENdisc.cz hudba

Způsob platby v e-shopu ENdisc.cz

V internetovém obchodě ENdisc.cz můžete svoji objednávku zaplatit hned několika způsoby:

 • V hotovosti - při převzetí objednávky na dobírku (poplatek za dobírku činí 29 Kč).
 • On-line - platební kartou či on-line bankovním převodem. 

ENdisc.cz recenze

Chcete se přesvědčit o tom, že je nákup v e-shopu ENdisc.cz opravdu pohodlný, rychlý a snadný a že zde sežene vaši oblíbenou hudbu či film v prvotřídní kvaliltě? Přečtěte si ENdisc.cz recenze spokojených zákazníků, kteří nákup v tomto e-shopu doporučují zejména pro mimořádně vysokou kvalitu produktů, ale také pro rychlou expedici objednávky.

Nakupujte ještě výhodněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě ENdisc.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě ENdisc.cz shop vás odměníme až 4 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze ENdisc.cz

5.0

juliette

04.04.2021 5.0

dobré ceny, skvělá komunikace, rychlé dodání <3

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ENdisc.cz

Také toužíte po skvělém zážitku a perfektní kvalitě při poslechu vaší oblíbené hudby či pozorování filmu? Internetový obchod ENdisc.cz nabízí českým hledačům kvalitní audiovizuální tvorby hudbu a obraz nejen z našeho prostředí, ale také ze zahraničí. Přesvědčte se sami o bohaté nabídce prvotřídní muziky a nejnovějších filmových trháků či světoznámých klasik v e-shopu ENdisc.cz. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě ENdisc.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.