Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu CAFAGO

Cílem obchodu CAFAGO.com je rozvíjet se jako známá světová a špičková platforma elektronického obchodování a stát se předním online prodejcem elektroniky. CAFAGO zaručuje svým zákazníkům široký a jedinečný sortiment produktů za ty nejnižší ceny. Neváhejte a užijte si svůj první nákup na CAFAGO.com právě teď!

CAFAGO: Výjimečná služba zákazníkům

Obchod CAFAGO je odhodlán poskytovat svým zákazníkům výrobky té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny. Navíc nabízí profesionální a specializované služby každému zákazníkovi bez ohledu na velikost objednávky. Díky informačnímu středisku CAFAGO, které rychle reaguje na veškeré dotazy, dostanete odpověď ve velmi krátkém čase. Využít můžete také možnosti Live Chat nebo 24 hodinové telefonní linky, která nabízí podporu, kdykoli ji budete potřebovat.

Proč zvolit CAFAGO?

Bezkonkurenční výhodou nákupu na CAFAGO.com je záruka nejnižší ceny na trhu. Ušetříte tak 10 - 70 % z nákupu. Všechny nabízené mobilní telefony, počítače a další produkty mají vynikající design a spolehlivou kvalitu, která je u každého produktu přísně kontrolována. Obchod také často poskytuje různé slevové kupony, díky kterým ušetříte až 40 %. Pokud chcete získat více výhod, sbírejte věrnostní body a získejte ještě větší odměny. Prohlédněte si letáky s elektronikou a pořiďte si nový telefon nebo notebook ještě dnes.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na CAFAGO.com ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě CAFAGO.com vás odměníme až 3% cashbackem. A to se vyplatí!

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na GeekBuying.com.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z MediaExpert.

Podobné obchody

Recenze CAFAGO

4.0

patkami@seznam.cz

15.03.2019 4.0

Dobré, chybí čeština.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O CAFAGO

Kde koupit kvalitní elektroniku za super ceny? No přeci na CAFAGO.com! Tento internetový obchod poskytuje nejen ty nejlepší produkty, ale i spolehlivou podporu a kvalitní služby zákazníkům. Potřebujete nový mobilní telefon, fotoaparát nebo kameru? Sháníte příslušenství ke svému notebooku nebo jiné elektronice? Nákupu na CAFAGO rozhodně nebudete litovat.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě CAFAGO?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.